Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na Chopoku nadchodzi krótkie okno pogodowe. W każdym razie ja na weekend już od jutra się melduję.
A skąd to info o oknie pogodowym ? Ja na sobotę - niedzielę widziałem chmury i to na każdym pułapie, a dodatkowo jeszcze opady śniegu w sobotę (windguru.cz) ...

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jasiek said:

 

Jak oczekujecie luksusów... 5* śniadanko do łóżka... itd to nie ta bajka! 

Na podanej przeze mnie stronie wyraźnie piszą, że jest 'polpensja' znaczy śniadanie+obiad za 11 EUR.

To mają być luksusy pięciogwiazdkowe? Bez jaj.

Wi-Fi też mają.

Edytowane przez Tytus Atomicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda dopisała, przynajmniej przez jakiś czas. Po 12 wiatr na południu 20m/s a na północy dochodził do 33m/s. Przyjemne to nie było ale zawsze jest alternatywa. Na basenach wodach nadal mokra :)

Warunki przepiękne. Niestety nic więcej nie otwarli dlaczego nikt nie wie. Obsługa mówi że mają przygotowane wszystkie trasy (kalafiory) tylko wystarczy wygładzić.

Na weekend otwierają Pretakarską: Prehiba - Zahradki ale pomarańczowa nie będzie jeździć (obsługa ma umowy od 16) ale szara na Rovną Hole tak. Ruszają Lućky i 5 Turystyczna. FIS tylko na dole ale to jeszcze nie do końca pewne. 

Reszta po kolacji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chopku w grudniu nie ma lodu  :eek::. Toż to szok! W większości naturalny śnieg. Jak na Miziowej :) bajeczka! 

Ludzi masakra (patrz zdjęcia) kolejki tragiczne (od 30 sek do 1 min.)

No i to co tygryski lubią najbardziej! Jazda po freerid'zie na południu od szczytu. Tak jak zawsze w marcu, kwietniu. 

20171207_100053.thumb.jpg.1fc517041852bf75c754f9169a426a41.jpg20171207_100334.thumb.jpg.77511376b17cc59dabb498ec019b30d5.jpg20171207_100749.thumb.jpg.6c1d73de9b751163cc6bf638133f0575.jpg


Vyhliadkowa i Majstrovska - metr naturalnego, miód malina! ludzie sami uratrakowali (oczywiście obie zamknięte)

20171207_115115.thumb.jpg.6a7eca8d2ddcb6cb7e2973e005250c7d.jpg20171207_123835.thumb.jpg.33bae22169baed62dc2545518735dc70.jpg20171207_124237.thumb.jpg.b3870299db0039c1c7e463931e609acb.jpg20171207_124249.thumb.jpg.e7d3a94dde9ee0587c7dd12f077b2112.jpg

 

A na trasach no też fajnie :) 

20171207_091009.thumb.jpg.52f33a49e6af462cda06c0e84bd22363.jpg20171207_092356.thumb.jpg.19347d74b5a705676d9e39714c3dab6f.jpg20171207_121232.thumb.jpg.e2ebf9d9836ea6a5d672242b647001b0.jpg

Starczy tego!

PS. na niebie nadal gwiazdy :) 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki kozaczek ! ! ! Jestem od niedzieli [emoji4]
A np na południu jest na tyle dużo śniegu że dałoby się zjechać przedłuzeniem 33a dalej w dół do Krupovej? (trasa 33)
Albo może 11 jest na tyle zasypana że można bez obaw zjechać ? [emoji4]
Zjechalem dzisiaj to wszystko, jak dla mnie rewelacja i nawet wiatr nie przeszkadzał. Chociaż w gondoli słyszałem jednego marudę.
Popieram opinie Jaska

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem karnet jednodniowy na Chopok w promocyjnej cenie, przy zakupie trzeba było wybrać jedną datę, na stronie teoretycznie jest możliwośc zmiany, ale system wariuje. Czy komuś się udał ten manewr? 

P.S Nie wybiera się ktoś w niedzielę z Krakowa na Chopok? Wtedy nie musiałbym zmieniać daty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tylko na weekend. Obsługa ma umowa-zlecenie na 2 dni. Od przyszłego już mają lecieć na okrągło. 

A dlaczego nie otwierają wiecej? Bo jak by otwarli to muszą codziennie ratrakować. A obsługi jeszcze nie ma.

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy ja powinienem Ci odpisywać, bo dla mnie nie ma złych warunków :) Po wczorajszym rewelacyjnym dniu (takich warunków na trasach daaawno nie pamiętam) do godz. 14  zjeździłem się jak dzika świnia (45km) po czarnych (w tym kilka po Pretakarskiej na koniec aby odpocząć) moje nogi miały dziś dość. Nawet sauny nie za bardzo pomogły ale spoko. 

Dziś kumpel dojechał no ale przywiózł jakąś Polską pogodę. Od wieczora jak pisałem sypało. Rano na aucie ok. 10cm śniegu. Cały dzień sypało ale to fajnie lubię to "białe kur...o"  ale chmury siedziały na Lukovej. Od szczytu do Lukovej wideczność fatalna. Mgła i płaskie światło. A do tego 20-10 puchu który przesypywaliśmy jeden drugiemu w muldy pół metrowe. 

Mimo zapowiedzi Pretakarska - Prehiba/Zahradki nie przygotowana ale warun przedni! 30-40 świeżego pod nartą. Tylko naśnieżanie chodziło. :( 

FIS - gdzie go poszerzyli??? :rolleyes: szukaliśmy z kumplem i... i nie znaleźliśmy tych poszerzeń! 

Pretakarska szybko się zdegradowała. Majową sobie uratrakowaliśmy sami i była BEST. 

Pozatrasówka była zdecydowanie lepsza niż trasy. Krótko warun rewelka pogoda do d... 

Po zjechaniu do auta, na dachu leżało znów około 10cm. Dlatego jutro... pogoda + warun = będzie się działo!!!

Pozdrawiam

PS. na Slovaki drzewa jak w bajce! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jasiek napisał:

Mimo zapowiedzi Pretakarska - Prehiba/Zahradki nie przygotowana ale warun przedni! 30-40 świeżego pod nartą. Tylko naśnieżanie chodziło. :( 

Dodam tylko do tego co Jasiek napisał, że "12" mimo zamknięcia (nieratrakowana) była też rewelacyjna i w przeciwieństwie do 1 i 11 nie było na niej dośnieżania wiec... Jedziło się fantastycznie... Szkoda mi tylko, a byłem w sobotę, warunków na Lukovej... Widoczność jak pisał Jasiek żadna, do tego wiało... Żałuje tylko, że nie było mi dane pojeździć na drugiej stronie, ale niestety nie byłem sam, a druga osoba kategorycznie po wyjechaniu na szczyt i próbie zjechania w totalnej mgle zaprotestowała...

Również podpisuję się pod słowami, że jak na grudzień śnieg pod nartą był fantastyczny... Do tego załapaliśmy się jeszcze na Jarmark Bożonarodzeniowy w Mikulaszu wiec start sezonu uważam, za udany ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...