Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

Istebna -Złoty Groń

Na parkingu jesteśmy przed 8

Szybka zmiana obuwia i po karneciki sportowe poranne za 35zł( dziś wszystko za 50 procent ceny,miło ¬¬)

Stok przygotowany dobrze,lecz mając porównanie z wczorajszą Kiczerą zdecydowanie gorzej,nie jest aż tak wylizany :D

Ilość śniegu porównywalna ,ale gdzie nie gdzie trzeba uważać bo p.ratrakowy zrobił dziury i można przy mocnym zakrawędziowaniu zrobić sobie ała

Ilość ludzi przez pierwsze dwie godziny mała ,potem minimalna kolejka

Dobry początek dnia z rana,teraz można popracować B|

 

 

 

IMAG1520.jpg

IMAG1521.jpg

IMAG1522.jpg

IMAG1523.jpg

IMAG1525.jpg

IMAG1526.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, keisyzrk napisał:

Marcin, na tych zdjęciach jakoś nie widać zapowiadanej odwilży :)

Krzysiu rano przez pierwszą godzinę był beton,nawet pomyślałem czy czasem trasy chemicznie nie utwardzali 9_9

Bo na stoku cały czas coś działają

A to kamieniory wybierali,choć ja nie zauważyłem żadnych

Przez megafon informowali że od tego roku będzie przerwa techniczna na ratrakowanie od 16 do 17,chyba

Tak więc coś się dzieje

No i można na górę autem dojechać, spory parking

 

IMAG1524.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponowny skok na Słotwiński stok :D Od dzisiaj Słotwiny mają być otwarte już codziennie. Pojawiam się pod stokiem o 8:30 a tam nikogo nie ma, wyciąg nie działa, krzesełka zamknięte... ale za to kasa działa więc kupuję jako pierwszy karnet, ubieram buty i odpalają mi wyciąg :D Zmrożony sztruksik wita serdecznie i zachęca (rano na dole -2). Pierwsze dwa wyjazdy i zjazdy całkiem samotnie na stoku, potem doszło kilka osób, przed godz.11 ludzi już więcej bo jakaś grupa przyjechała, ale na trasie dalej bardzo swobodnie. 4 godziny minęły i czas się zwijać. O 13 godzinie było -1 i warunki się utrzymywały :) 
Wracam do zasmogowanego na amen Sącza i temp +8 ¬¬ Szaro-buro, wszędzie błoto i czarne powietrze, fuuuu. Trzeba by siedzieć na stoku w górach cały czas w sezonie smogowym... 
20161209_084804.jpg

20161209_084809.jpg

20161209_085220.jpg






Od parkingu na Słotwinach do wyciągu trzeba kawałek pod górę przejść, prawie przy samej kasie dzisiaj zobaczyłem dwa miejsca parkingowe "premium" xDxDxD
20161209_081518.jpg

Słotwiny Arena jeszcze w budowie:
20161209_125144.jpg

U Henryka górne krzesełko jeszcze nie gotowe, trasa trochę naśnieżona:
20161209_132130.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, że tak wyglądały Słotwiny dzisiaj! I o 13 był mróz ? Serio czy reklamę robisz ? :D

My chyba jutro tam jedziemy, miała być Jaworzyna ale chyba padnie na Słotwiny. Nie ma sensu jechać na cały dzień na Jaworzynę. Tak że rano 2h na Słotwinach, a później puchar świata.

PS. Jeśli chodzi o parking to możesz wjechać wyżej i w lewo za szlaban i podjeżdżasz praktycznie pod sam stok.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Podchalu dziś halny w samym Zakopanym i w dolinach nie najgorzej, ale już w Bukowinie Tatrzańskiej wymiotło sporo śniegu. Jeszcze tydzień temu nasypało prawie 50 cm a dziś już zielono. O godzinie 13 było +8 i do tego lekka mżawka. Czym dalej od gór to lepiej Nowy Targ +4
8d791bee4262503189ad2e0a766db814.jpg


Pozdrawiam
Paweł

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pablo napisał:

Na Podchalu dziś halny w samym Zakopanym i w dolinach nie najgorzej, ale już w Bukowinie Tatrzańskiej wymiotło sporo śniegu. Jeszcze tydzień temu nasypało prawie 50 cm a dziś już zielono. O godzinie 13 było +8 i do tego lekka mżawka. Czym dalej od gór to lepiej Nowy Targ +4
 

A wczoraj wieczorem byłem między 16-ta a 19ta na Rusin-Ski i wyglądało to nawet nieźle. Fakt, że było ciemno i może wokół za dużo nie było widać, ale trawa na pewno nie prześwitywała. Coś niedobrego stało się przez noc i dzisiejszy dzień... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zachęcony wczorajszymi wpisami, rozpocząłem sezon przy Hotelu Stok. Pomimo silnego postanowienia, nie dałem rady być pod wyciągiem o 8, ale za to o 8.45 też było fajnie:D.

Stok przygotowany z rana po prostu super. Twardo, równo, pusto. dopiero o.11-11.30 zaczęło puszczać, ale bez żadnej tragedii. Kończyłem jazdę ok. 12 cały czas przy praktycznie pustym stoku.

Pozdrawiam

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Korbielowie warunki jak zawsze bardzo dobre. Miękko, ale jak już utarło się mówić tu na forum od czego się ma narty do zadań specjalnych - Blackeye.

Ale śnieg szybko się topi, Buczynka to już 5-15cm bez możliwości zjazdu. Trzeba się przesuwać między kamieniami. Ale widoki to nawet w noc:

WP_20161209_029.jpg

WP_20161209_032.jpg

Na stoku pustki, więc kilka razy trzeba było śmignąć:

WP_20161209_050.jpg

Bardzo lubię pośmigać na Pilsku, lecz jutro chyba trzeba będzie SON odwiedzić coby zonecka se headów nie porysowała. Do jutra.

 

WP_20161209_044.jpg

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

A zonecka se śpi. Nie wstaje, chora. Musiała od Pauliny się haknąć. Niesamowita jest moc internetu. Cóż, będą dwa kieliszeczki adwokatu w Iglo, za zdrowie tych co nie mogą lub nie mają warunków. Pozdrowienia ze śnieżnych Beskidów dla Nizin ślę.

Lekarstwo jak najbardziej prawidłowe ;)

Na nizinach Góralu też narciarstwo :) Alpejski Puchar Świata i Gigant w Val d'Isere na Eurosporcie 1 B|

Ślemy życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Góralki spod Skrzycznego!

Jak widzę w Szczyrku - pełnia zimy! Super Wam, że góry na wyciągnięcie ręki - pozdro również dla Brata, którego widać na focie!

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...