Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, pawelb91 napisał:

Tak podają:
 

  • Jeden użytkownik może zakupić max 1 karnet.
  • Każdy SKIpass Sezonowy jest indywidualny. Personalizacja następuje w momencie podania danych podczas zakupu karnetu.
  • Z karnetu można korzystać w Ośrodkach: Jaworzyna Krynicka, Góra Żar, Mosorny Groń, Palenica, Gubałówka, Gąsienicowa, Goryczkowa oraz Kasprowy Wierch (nie zawiera wyjazdu koleją linową na Kasprowy Wierch - rezerwacja wjazdu i dopłata za miejscówkę 35 zł)
  • Karnet zachowuje ważność podczas trwania sezonu narciarskiego dla każdego z Ośrodków w których obowiązuje.
  • Zakupiony karnet należy odebrać w SKIpassomacie przy dolnej stacji za pomocą kodu z SMS.

Jak to znalazłeś,bo mnie pokazuje się ciągle,to co wkleił kolega @sebek,czyli bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pawelb91 napisał:

Klikam w pozycję skipass sezonowy i po prawej pojawiają się informacje, pod tym linkiem:

https://www.sklep.pkl.pl/grupy-produktow/index,47,skipass-sezonowy.html

Dzięki, faktycznie, czyli burdel informacyjny na stronie i 2 sprzeczne komunikaty.Dobrze zbadać, który prawdziwy, zanim się kupi.. 

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Dzięki, faktycznie, czyli burdel informacyjny na stronie i 2 sprzeczne komunikaty.Dobrze zbadać, który prawdziwy, zanim się kupi.. 

Iski

Wiem że dużo jeździsz, ale ja bym przed zakupem zrobił screenshot-a aby mieć dowód. Bo to nigdy nie wiadomo.

pozdrawiam

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, marekbtl napisał:

Iski

Wiem że dużo jeździsz, ale ja bym przed zakupem zrobił screenshot-a aby mieć dowód. Bo to nigdy nie wiadomo.

pozdrawiam

A zaufanie do firmy? Ha,ha,dokładnie o tym myślałęm,więc zrobię screenshot przed zakupem.Dobrze,że nie muszę się spieszyć z zakupem,bo nie ma deadline,poczekam czy naśnieżą,i jakie będą ceny treningowych,z których często korzystam...

A teraz widzę,że burdel do kwadratu,gdy wchodzę na regulamin tego skipassu,pokazuje się komunikat:

Error 404,strona zaginęła gdzieś w górach,wróć na swój szlak...

I kto mówi,że urzędnicy państwowych firm nie mają poczucia humoru..

BŁĄD 404

STRONA ZAGINĘŁA GDZIEŚ
W GÓRACH.
WRÓĆ NA SWÓJ SZLAK.

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła odpowiedź z PKL 

Dzień dobry,

Skipass obejmuje ośrodki:

  • Jaworzyna Krynicka
  • Palenica
  • Mosorny Groń
  • Góra Żar
  • Gubałówka Snow Park
  • Gąsienicowa, Goryczkowa oraz Kasprowy Wierch ( z dopłatą za miejscówkę 35 zł )

Zachęcam do zakupu i zapraszam do naszych ośrodków.

 

 

Kinga Sołtys

Biuro Obsługi Klienta Polskie Koleje Linowe S.A.
tel. (+48)182020300

 

 

Polskie Koleje Linowe S.A.

Biuro: ul. Bachledy 7d, 34-500 Zakopane

bok@pkl.pl

www.pkl.pl

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się zastanawiać nad tym skipassem gdyby trasa FIS w Szczawnicy była regularnie dostępna (2-3 razy na tydzień od otwarcia) a nie od wielkiego dzwonu 2-3 dni na koniec sezonu...
Znowu szykuje się jej codzienne zagarnięcie przez właściwie cały sezon pod treningi i zawody...

A jak będzie funkcjonować Jaworzyna w odświeżonej wersji? Też jestem ciekaw.

I tak jak się porówna tą ofertę do oferty pingwina to wyzwala tylko uśmiech politowania w kierunku zimnolubnego ptaka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pawelb91 napisał:

...

I tak jak się porówna tą ofertę do oferty pingwina to wyzwala tylko uśmiech politowania w kierunku zimnolubnego ptaka.

 

Też mam takie wrażenie. Może sezonówką odpowie ktoś jeszcze i wprowadzi ją w rozsądnej cenie np. Tylicze ? A może jak nie będą się one sprzedawać jak ciepłe bułeczki, pojawi się kolejna promocja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, pawelb91 napisał:

Mógłbym się zastanawiać nad tym skipassem gdyby trasa FIS w Szczawnicy była regularnie dostępna (2-3 razy na tydzień od otwarcia) a nie od wielkiego dzwonu 2-3 dni na koniec sezonu...
Znowu szykuje się jej codzienne zagarnięcie przez właściwie cały sezon pod treningi i zawody...

A jak będzie funkcjonować Jaworzyna w odświeżonej wersji? Też jestem ciekaw.

I tak jak się porówna tą ofertę do oferty pingwina to wyzwala tylko uśmiech politowania w kierunku zimnolubnego ptaka.

 

Chyba nie jest tak źle z tą Palenicą,po 12tej w tygodniu raczej ją otwierali dla publiki,choć ja jeździłem tam na 7 00.Mam jednoznaczny wybór-na samych zawodach MPA mam być w tym sezonie 4x na Palenicy , 2x na Kasprowym i 2x na Jaworzynie,więc już to prawie się zbilansuje...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Chyba nie jest tak źle z tą Palenicą,po 12tej w tygodniu raczej ją otwierali dla publiki,choć ja jeździłem tam na 7 00.Mam jednoznaczny wybór-na samych zawodach MPA mam być w tym sezonie 4x na Palenicy , 2x na Kasprowym i 2x na Jaworzynie,więc już to prawie się zbilansuje...

Plus kilka wyjazdów na Jaworzynę i już na zero wyjdzie. Jasna sprawa.

Ja czekam na cenniki reszty - Rytro, Cieniawa, Słotwiny Tab., pełny cennik stacji PKLu. 
Pomyślę jak strategicznie podejść do sezonu. Na Czarną Górę w Siennej kupiłem 5 dniowy bo nigdy tam nie byłem i chcę zobaczyć. 

Tatry Ski skreślam podobnie jak w zeszłym sezonie bo ceny wywindowane 150zł 4h w Top Sezonie i 135zł 4h w Sezonie.
Mogę pojechać do Bormio w drugiej połowie marca i dzienny skipass na promocji wyjdzie mnie taniej.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pawelb91 napisał:

Nowy Cennik 22/23 TATRY SUPER SKI

https://tatrysuperski.pl/cennik/

Tanio tam raczej nigdy nie było. Teraz jest wręcz drogo. Czy pomniejsze stacje zrzeszone w grupie, będą mogły sprzedawać swoje oddzielne karnety godzinowe ? Jak nie, to raczej nie widzę wielkiego obłożenia u nich na stokach. 150 zł za 4 godziny jazdy na Harendzie, Długiej Polanie, Witowie itp. ?   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, moruniek napisał:

Czy pomniejsze stacje zrzeszone w grupie, będą mogły sprzedawać swoje oddzielne karnety godzinowe ?

Raczej tak ale pewny nie jestem.

Wczoraj Małe Ciche podało swój cennik, sporo niższy niż TATRY SUPER SKI.
Tak samo Palenica w Szczawnicy miała swój cennik. 
Przykładowo chyba Jurgów miał taki sam jak w TATRY SUPER SKI...

Edit: O kurczę Małe Ciche nie jest zrzeszone w TATRY SUPER SKI, to nie wiedziałem...

Edytowane przez pawelb91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, moruniek napisał:

Tanio tam raczej nigdy nie było. Teraz jest wręcz drogo.

Prawda.

Największy skok chyba przy karnetach 4 godzinnych i tych po 16 godzinie.
Dzienny:
TOP SEZON ze 140zł na 165zł (+17,86 %)
SEZON WYSOKI ze 125zł na 155zł (+24 %)

4 godzinne:
TOP SEZON ze 115zł na 150zł (+30,43 %)
SEZON WYSOKI ze 100zł na 135zł (+35 %)

po 16 godzinie:
TOP SEZON ze 110zł na 135zł (+22,72 %)
SEZON WYSOKI z 95zł na 130zł (+36,84 %)

14 dowolnych dni w sezonie z 1419zł na 1699zł (+19,73%)

Niższe podwyżki jedynie w sezonie niskim, średnio karnety o 5zł w górę (dzienne, 4 godzinne i po 16 godzinie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, moruniek said:

Tanio tam raczej nigdy nie było. Teraz jest wręcz drogo. Czy pomniejsze stacje zrzeszone w grupie, będą mogły sprzedawać swoje oddzielne karnety godzinowe ? Jak nie, to raczej nie widzę wielkiego obłożenia u nich na stokach. 150 zł za 4 godziny jazdy na Harendzie, Długiej Polanie, Witowie itp. ?   

np. Rusin-ski ma swój cennik lokalny:

https://www.rusin-ski.pl/cennik-lokalny-rusin-ski

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...