Narty - skionline.pl
Jump to content
oflife

Obuwie na lato w góry?

Recommended Posts

Dnia 30.09.2018 o 20:11, kordiankw napisał:

We wrześniu 1991 w butach jak na zdjęciu, przez tydzień przeszedłem Bieszczady wzdłuż i wszerz. W ostatnią noc przebieglem 50 kilometrów z obciążeniem 15 kg

Przyznaj się te trampki kupiłeś w Czechosłowacji, a później bieg 50km przez zieloną granicę :)

Dnia ‎30‎.‎09‎.‎2018 o 21:13, kordiankw napisał:

gdy poszedł do lekarza o poradę co z tym zrobić

a lewatywy mu nie chcieli zrobić ?

Dnia ‎30‎.‎09‎.‎2018 o 21:22, moruniek napisał:

"witaj w oddziale"

z całą pewnością był to odział zamknięty 

43 minuty temu, surfing napisał:

Przyznaj się te trampki kupiłeś w Czechosłowacji, a później bieg 50km przez zieloną granicę :)

W takich trampkach przez cztery lata biegałem na porannej zaprawie i takie dostałem na stan w jednostce w której służyłem po promocji. Takie były czasy.

• Like 1

Cytat

Rozumiem że dla ciebie adidasy to synonim komfortu , jeśli skórzane buty wizytowe często ze skórzaną podeszwą nie są dla ciebie komfortowym butem to faktycznie problem leży gdzie indziej.

Adidasy ale nie każde. W upał nawet gęsto tkana siatka jest odczuwalnie gorsza od takiej z dużymi oczkami  ;)

Względem butów wizytowych takie adidasy zapewniają większą oddychalność a także amortyzację której eleganckie buty w ogóle nie posiadają.

Buty wizytowe mam ze średniej półki (Ryłko) ale z miękkiej skóry, ze skórzaną podeszwą i dobrze dobrane. Generalnie są dość wygodne ale mniej od adidasów. Noszę je tylko kiedy muszę, Na co dzień do pracy, nie mam takiego obowiązku.

• Like 1

12 godzin temu, kordiankw napisał:

W takich trampkach przez cztery lata biegałem na porannej zaprawie i takie dostałem na stan w jednostce w której służyłem po promocji. Takie były czasy. 

Smutne czasy gdzie po trampki jeździło się za granicę w starych butach, wracając  trampki trzeba było mieć na nogach aby czeski celnik ich nie zabrał.

On 9/28/2018 at 10:00 AM, Wujot said:

Jeśli nie zapowiada się koszmarne błoto (powyżej kostki) albo strumienie do przechodzenia to od pewnego czasu zacząłem też preferować niższe obuwie. Zasadnicza różnica jest na skałach, głazach - można iść  pewniej i szybciej. 

Zdecydowanie rzadziej biorę coś za kostkę. F&L dotarło u mnie też w trekingu. :)

Pozdro

Wiesiek

No to do prawdziwego biegania w górach tylko jeden kroczek :).