Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zniżki i promocje na skipassy - Polska i zagranica


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

Na najbliższy sezon Bormio Ski wprowadziło sprzedaż skipassów online taniej niż w kasie na miejscu.
Aktualnie można zakupić ze zniżką 25%. Terminy dostępne na cały sezon, wszystkie taryfy i każda ilość dni.
Bardzo dobra oferta. Ceny skipassów na miejscu też wyglądają dosyć zachęcająco w porównaniu z innymi alpejskimi regionami.
https://www.bormioski.eu/en/bormio-skipass/

Kupując skipass na minimum 2 dni można jeździć na nim w Bormio, Santa Caterina oraz Cima Piazzi - San Colombano.
(Pierwszy dzień narciarski musi się odbyć w Bormio)

Przykładowe ceny przy zakupie online teraz:
Dorosły 6 dni (start sezonu do 23 grudnia) - 128e
Dorosły 6 dni (niski sezon) - 161e
Dorosły 6 dni (wysoki sezon) - 199e

(Skipassy kupione online nie podlegają zwrotowi.)


Niestety w takiej promocji przedsprzedażowej nie ma skipassu Alta Valtellina który obowiązuje także w Livigno.
https://www.skipasslivigno.com/en/alta-valtellina-skipass/
Szkoda bo byłem nim zainteresowany. Skipass na całą Alta Valtelline można kupić na miejscu w sumie sporo dopłacając za Livigno...

Cennik zimowy na przejazdy tunelem ze Szwajcarii do Livigno (Tunnel Munt la Schera) jeszcze niedostępny.

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, pawelb91 napisał:

Na najbliższy sezon Bormio Ski wprowadziło sprzedaż skipassów online taniej niż w kasie na miejscu.
Aktualnie można zakupić ze zniżką 25%. Terminy dostępne na cały sezon, wszystkie taryfy i każda ilość dni.
Bardzo dobra oferta. Ceny skipassów na miejscu też wyglądają dosyć zachęcająco w porównaniu z innymi alpejskimi regionami.
https://www.bormioski.eu/en/bormio-skipass/

Kupując skipass na minimum 2 dni można jeździć na nim w Bormio, Santa Caterina oraz Cima Piazzi - San Colombano.
(Pierwszy dzień narciarski musi się odbyć w Bormio)

Przykładowe ceny przy zakupie online teraz:
Dorosły 6 dni (start sezonu do 23 grudnia) - 128e
Dorosły 6 dni (niski sezon) - 161e
Dorosły 6 dni (wysoki sezon) - 199e

(Skipassy kupione online nie podlegają zwrotowi.)


Niestety w takiej promocji przedsprzedażowej nie ma skipassu Alta Valtellina który obowiązuje także w Livigno.
https://www.skipasslivigno.com/en/alta-valtellina-skipass/
Szkoda bo byłem nim zainteresowany. Skipass na całą Alta Valtelline można kupić na miejscu w sumie sporo dopłacając za Livigno...

Cennik zimowy na przejazdy tunelem ze Szwajcarii do Livigno (Tunnel Munt la Schera) jeszcze niedostępny.

13 lat temu za taki skipass w niskim sezonie płaciłam 154 euro, cena prawie się nie zmieniła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tanova napisał:

13 lat temu za taki skipass w niskim sezonie płaciłam 154 euro, cena prawie się nie zmieniła.

Normalny cennik "kasowy" wzrósł około 13% względem poprzedniego sezonu.
Uruchomili przedsprzedaż żeby zrekompensować podwyżki, kupując online jest nawet taniej niż przy zakupie przez ostatnie kilka sezonów klasycznie w kasie.

Skipass sezonowy na promocja do 6 listopada w cenie 745e, jeszcze 2 lata temu kosztował około 550e więc tu podwyżka znaczna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, pawelb91 napisał:
6 dowolnych dni w ramach skipassu KRYNICA.ski z rabatem -25%
https://krynicaski.e-skipass.pl/

Pełnego cennika jeszcze nie podali...

Poniżej 80 dyszek za dzień wychodzi - więcej niż spoko. Ale stacje nie specjalne wymagające (Tabaszewski najlepszą ma górkę), choć po modernizacjach w Tyliczu może będzie lepiej. Dzięki za info. W zeszłym sezonie zostało mi 6 dni na 3 karnetach niewykorzystanych :(

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Miru napisał:

Czyli standard w tym roku +20%, w zeszłym był po 400...

Cze

Ale to było do przewidzenia że będzie drożej - w tym przypadku na tle konkurencji to atrakcyjna cena - przede wszystkim to 6 DOWOLNYCH dni - nie kolejnych. Jak ktoś ma w planach tamten rejon - to warto kupić, bo godzinowe pewnie taniej nie wyjdą. Co prawda tylko 3 ośrodki - ale w bardzo niedalekiej odległości od siebie - a to duży +.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawelb91 napisał:
6 dowolnych dni w ramach skipassu KRYNICA.ski z rabatem -25%
https://krynicaski.e-skipass.pl/

Pełnego cennika jeszcze nie podali...

 

9 godzin temu, marekbtl napisał:

Poniżej 80 dyszek za dzień wychodzi - więcej niż spoko. Ale stacje nie specjalne wymagające (Tabaszewski najlepszą ma górkę), choć po modernizacjach w Tyliczu może będzie lepiej. Dzięki za info. W zeszłym sezonie zostało mi 6 dni na 3 karnetach niewykorzystanych :(

pozdrawiam

To jest dobra oferta, szkoda jedynie, że nie mogli (przykładem Wisły) dojść do porozumienia z pozostałymi stacjami w okolicy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, moruniek napisał:

 

To jest dobra oferta, szkoda jedynie, że nie mogli (przykładem Wisły) dojść do porozumienia z pozostałymi stacjami w okolicy. 

Krzysiu

Myślę, że ta grupa, a w szczególności Master wiedzie tu prym, z pingwinem nie ma szans się połączyć, inna polityka, pkl tym bardziej. Henryk wypadł z grupy. Ale widać w Tyliczu inwestycje - myślę że się dogadali i mają dalekosiężne plany. Minibiałka się szykuje. Tak mniemam. 
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marekbtl napisał:

Krzysiu

Myślę, że ta grupa, a w szczególności Master wiedzie tu prym, z pingwinem nie ma szans się połączyć, inna polityka, pkl tym bardziej. Henryk wypadł z grupy. Ale widać w Tyliczu inwestycje - myślę że się dogadali i mają dalekosiężne plany. Minibiałka się szykuje. Tak mniemam. 
pozdrawiam

Mi bardziej chodziły po głowie inne stacje: Wierchomla, Rytro, reaktywowany Szczawnik. Master budując nową kanapę wyeliminował jeden główny mankament ośrodka, konieczność podchodzenia z nartami po schodach pod kanapę. Ludzie są teraz coraz wygodniejsi. Duży plus dla nich. Teraz kolej Tylicz.ski by ośrodki połączyć ze sobą fizycznie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, moruniek napisał:

Mi bardziej chodziły po głowie inne stacje: Wierchomla, Rytro, reaktywowany Szczawnik. Master budując nową kanapę wyeliminował jeden główny mankament ośrodka, konieczność podchodzenia z nartami po schodach pod kanapę. Ludzie są teraz coraz wygodniejsi. Duży plus dla nich. Teraz kolej Tylicz.ski by ośrodki połączyć ze sobą fizycznie. 

Krzysiu

Schody, schodami , myślę że parking jest tutaj największą bolączką, będzie nowy z oczywiście 2-gą kanapą, więc lux. Połączą się chyba niebawem, wstępne roboty na Tylicz ski dają do myślenia. Poznałem właściciela Mastera, bardzo rzutki facet. Zaczepił mnie kiedyś przed knajpą wypytując jak się podoba i ogólnie co sądzę o stacji. Póżniej się dowiedziałem od obsługi że to Big Boss. Chodzili wówczas jak zegarki. Widać że o to dba. Tabaszewski najlepsza górka ale infrastruktura kuleje a nie lada konkurencja za płotem. Może w grupie coś będzie lepiej. Dostanie choćby know how, bo co jak co ale Master o śniegu wie dużo. Ci słabsi może się podłączą, ale teraz to nie wiem czy to nie byłoby zbyt duże obciążenie dla tych jakby nie było małych stacji. Dajny im troszkę czasu.

pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marekbtl napisał:

Cze

Córka między innymi tam się uczyła jeżdzić …… 19 lat temu😁.

pozdrawiam

A ja stawiałem pierwsze kroki lat osiemnaście wstecz też właśnie tam😃Pamiętam czasy talerzyka kohutik, druga część ośrodka to jeszcze odległe plany były... Do dziś chętnie tam z rodzinką zaglądam;) 

I Penzion Severka ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sman napisał:

No to ceny sezonowych skipassów na Słowacji  na razie w znacznie lepszych cenach niż nasze.

Vratna dorosły 1363 zł a dziecko 893 zł

Bachledka 1123 zł

Orawice narty + termy 935 zł

 

I to mimo wyższego niż w poprzednich latach kursu Euro, zresztą podobnie z czeską koroną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sman napisał:

No to ceny sezonowych skipassów na Słowacji  na razie w znacznie lepszych cenach niż nasze.

Vratna dorosły 1363 zł a dziecko 893 zł

Bachledka 1123 zł

Orawice narty + termy 935 zł

 

 

Godzinę temu, koliber napisał:

I to mimo wyższego niż w poprzednich latach kursu Euro, zresztą podobnie z czeską koroną.

Można, jak pokazali Słowacy, można. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, moruniek napisał:

Można, jak pokazali Słowacy, można. 

Zastanawiam się jacy Słowacy "rządzą" w Szczyrku ? Oczywiście domyślam się, że z TMRu ☹️ ( a nie z Vratnej, bo tyle - ok.1400 zł byłbym gotów wydać za Szczyrk). Załoga TMRu chyba wyznaje zasadę - bo i tak przyjadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...