Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

3 godziny temu, marboru napisał:

Dwa miłe oku filmy :) 

Aż chce się na narty :D 

No i tak już teraz możesz śmigać na swych nowych GSach :P

6 godzin temu, mifilim napisał:

No i tak już teraz możesz śmigać na swych nowych GSach :P

Taaa gdybym był Michał taki młody jak Ty, to kto wie ;)

5 godzin temu, Mitek napisał:

Kolejny żart...

Dlaczego żart? Do pracy nad sobą trzeba się wziąć :D

Pozdro! 

• Like 1

2 godziny temu, marboru napisał:

Taaa gdybym był Michał taki młody jak Ty, to kto wie ;)

Dlaczego żart? Do pracy nad sobą trzeba się wziąć :D

Pozdro! 

Cześć

Jestem realistą Mariusz. Na filmach mamy do czynienia z profesjonalistami, z wieloletnią przeszłością zawodniczą. Choćbyśmy się zasrali nie jesteśmy w stanie tego nadrobić.

Pisałem Ci nie raz - nawet ostatnio - że Bardzo cenię Twoje umiejętności a przede wszystkim styl jazdy. Ty już nie musisz nikogo naśladować - masz to po prostu.

Ale nawet próba równania się z zawodowcami jest śmieszna.

Pozdrowienia serdeczne

Edited by Mitek
  • Like 2

7 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Jestem realistą Mariusz. Na filmach mamy do czynienia z profesjonalistami, z wieloletnią przeszłością zawodniczą. Choćbyśmy się zasrali nie jesteśmy w stanie tego nadrobić.

Pisałem Ci nie raz - nawet ostatnio - że Bardzo cenię Twoje umiejętności a przede wszystkim styl jazdy. Ty już nie musisz nikogo naśladować - masz to po prostu.

Pozdrowienia serdeczne

Ja sie zaraz klade i czekam az umre 🤣

• Like 1
  • Haha 2

8 godzin temu, Mitek napisał:

Mitek, równanie się z  zawodowcami faktycznie nie ma sensu.

Ale Ja dla przykładu nigdy tego nie robiłem, prędzej można by powiedzieć w naszym (narciarze amatorzy) przypadku: "staramy się dorównywać zawodowcom", a to zasadnicza różnica.

Oczywiście, że nie zbliżymy się nawet do ich poziomu, ale mamy swój cel do którego jakoś dążymy, każdy inaczej i każdy na ile go stać.

I to wg. mnie jest super i to wpływa na nasz rozwój - rozwój naszych narciarskich umiejętności.

Pozdrawiam

• Like 9

1 godzinę temu, Piotr_67 napisał:

Mitek, równanie się z  zawodowcami faktycznie nie ma sensu.

Ale Ja dla przykładu nigdy tego nie robiłem, prędzej można by powiedzieć w naszym (narciarze amatorzy) przypadku: "staramy się dorównywać zawodowcom", a to zasadnicza różnica.

Oczywiście, że nie zbliżymy się nawet do ich poziomu, ale mamy swój cel do którego jakoś dążymy, każdy inaczej i każdy na ile go stać.

I to wg. mnie jest super i to wpływa na nasz rozwój - rozwój naszych narciarskich umiejętności.

Jak to dobrze poczytać Mądrego :) 

W samo sedno @Piotr_67

Dnia 7.02.2019 o 00:10, Mitek napisał:

Kolejny żart...

Pozdro

Cieszę się, że kolega ma fajne narciochy i cieszę się jak widzę go w akcji. Widać, że lubi predkość i widać, że mu to sprawia przyjemność. Na nowych GSach będzie miał jej niewątpliwie jeszcze więcej. 

Lepiej chyba żartować i traktować wiele spraw z przymrużeniem oka niż się zacietrzewiać i wylewać na innych hejt. (mówię tu o sobie i swoim podejściu).

• Like 2
  • Thanks 1

Cześć

Ja nie chciałem krytykować jazdy Mariusza, wręcz przeciwnie (może źle to wyszło ze względu na lakoniczność mojego stwierdzenia.

Moim zdaniem Jazda Mariusza może być przykładem pięknego stylu. Uporządkowana sylwetka, swoboda, brak tzw. przyruchów itd. - przykład do czego dążyć może każdy amator. Powiem szczerze - chciałbym tak jeździć, w sensie swobody i stylu a nie uprawiać siermiężną siłówkę, którą uprawiam od lat. Koniec kadzenia. ;)

Swoim nieszczęsnym wtrętem chciałem tylko uświadomić, ze z zawodowcami z oczywistych powodów nie możemy się równać ani nawet do nich zbliżyć. Ale słusznie napisał Piotr - przykład należy brać z najlepszych. Pamiętajmy jednak o tym, że ich jazda jest poparta przygotowaniem siłowym i sprawnością ogólną. Ty, ja Mariusz i wielu kolegów dążąc do podwyższenia umiejętności zdaje sobie z tego sprawę ale iluż jest gości, którzy włączą aplikację i walą w dół... Do nich ten wtręt był.

Pozdrowienia serdeczne

• Like 4

13 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Ja nie chciałem krytykować jazdy Mariusza, wręcz przeciwnie (może źle to wyszło ze względu na lakoniczność mojego stwierdzenia.

Moim zdaniem Jazda Mariusza może być przykładem pięknego stylu. Uporządkowana sylwetka, swoboda, brak tzw. przyruchów itd. - przykład do czego dążyć może każdy amator. Powiem szczerze - chciałbym tak jeździć, w sensie swobody i stylu a nie uprawiać siermiężną siłówkę, którą uprawiam od lat. Koniec kadzenia. ;)

Swoim nieszczęsnym wtrętem chciałem tylko uświadomić, ze z zawodowcami z oczywistych powodów nie możemy się równać ani nawet do nich zbliżyć. Ale słusznie napisał Piotr - przykład należy brać z najlepszych. Pamiętajmy jednak o tym, że ich jazda jest poparta przygotowaniem siłowym i sprawnością ogólną. Ty, ja Mariusz i wielu kolegów dążąc do podwyższenia umiejętności zdaje sobie z tego sprawę ale iluż jest gości, którzy włączą aplikację i walą w dół... Do nich ten wtręt był.

Pozdrowienia serdeczne

Mitku drogi, ja nawet przez sekundę nie pomyślałem, że chciałeś krytykować Mariusza :D Lakoniczność stwierdzenia rzeczywiście doprowadziła do, jak się okazało, mej błędnej interpretacji... ;)

✌️Peace 

• Like 2

Dnia ‎08‎.‎02‎.‎2019 o 13:09, Mitek napisał:

Moim zdaniem Jazda Mariusza może być przykładem pięknego stylu. Uporządkowana sylwetka, swoboda, brak tzw. przyruchów itd. - przykład do czego dążyć może każdy amator.  ...ale słusznie napisał Piotr - przykład należy brać z najlepszych. Pamiętajmy jednak o tym, że ich jazda jest poparta przygotowaniem siłowym i sprawnością ogólną. Ty, ja Mariusz i wielu kolegów dążąc do podwyższenia umiejętności zdaje sobie z tego sprawę ale iluż jest gości, którzy włączą aplikację i walą w dół...

Mitku nie popadajmy w skrajności...wcale tak pięknie, to nie jest - może być lepiej :) 

Dużo obserwuję na stoku (lepszych narciarzy), sporo patrzę na YT... wciąż się człowiek uczy i wciąż czerpie satysfakcję z jazdy.

Trzeba by się w końcu za porządne tyczki i bramki wziąć - tu upatruję doszlifowanie techniki.

Najważniejsze dla mnie w tym roku - to dojście do 90% sprawności po operacji. Psychika już się odblokowała, nabrałem pewności w jeździe...no i jazda bez stabilizatorów pod spodniami, to prawdziwa ulga.

Teraz jak sobie myślę, sprawa udoskonalenia jazdy - głównie ze względu na połatany staw kolanowy staje się otwarta :)

• Like 2

Bez względu na różnorodne opinie jedno jest pewne - fajnie się te filmy ogląda! I rzeczywiście - na filmie wszystko wygląda tak prosto i łatwo. I pewnie większość z nas zadaje sobie pytanie - dlaczego ja tak nie potrafię? A to przecież trening czyni mistrza! Jest cel, który można sobie wyznaczyć i do którego można dążyć. A ostatecznie najważniejsze jest to co Gunther Mader powiedział na zakończenie pierwszego filmu  - każdy dzień na nartach, nawet jak pogoda jest marna, jest lepszy niż siedzenie przed komputerem. 😉 Pozdrowienia.

• Like 6

Dnia 10.02.2019 o 20:33, marboru napisał:

.wcale tak pięknie

Mariusz, napisałeś mi w innym wątku, że z naszej dwójki jestem szybszy. Nie wiem czy tak jest, poruszamy się równie sprawnie po stoku, za to Ty na pewno jedziesz ładniej stylowo. Wystarczyło zobaczyć zdjęcia z WST, a i na filmikach widać... ;)

• Like 1

3 godziny temu, johnny_narciarz napisał:

Mariusz, napisałeś mi w innym wątku, że z naszej dwójki jestem szybszy. Nie wiem czy tak jest, poruszamy się równie sprawnie po stoku, za to Ty na pewno jedziesz ładniej stylowo. Wystarczyło zobaczyć zdjęcia z WST, a i na filmikach widać... ;)

No teraz, to na pewno jestem wolniejszy - Ty masz GSy "komórki" ja tylko sklepówki ;):) hahaha Najważniejsze, że jeden team "S" :) 

• Like 1

Dnia 11.02.2019 o 16:21, Aressi napisał:

Bez względu na różnorodne opinie jedno jest pewne - fajnie się te filmy ogląda! I rzeczywiście - na filmie wszystko wygląda tak prosto i łatwo. I pewnie większość z nas zadaje sobie pytanie - dlaczego ja tak nie potrafię? A to przecież trening czyni mistrza! Jest cel, który można sobie wyznaczyć i do którego można dążyć. A ostatecznie najważniejsze jest to co Gunther Mader powiedział na zakończenie pierwszego filmu  - każdy dzień na nartach, nawet jak pogoda jest marna, jest lepszy niż siedzenie przed komputerem. 😉 Pozdrowienia.

100/100 😀 tylko, że w Polsce tzw. średnia krajowa odbiega od tej w Austrii, a co za tym idzie nie za bardzo można sobie pozwolić aby spędzać tyle dni na nartach ile by się chciało 🙁

• Like 1

Dnia 3.03.2019 o 14:32, Sławek Nikt napisał:

100/100 😀 tylko, że w Polsce tzw. średnia krajowa odbiega od tej w Austrii, a co za tym idzie nie za bardzo można sobie pozwolić aby spędzać tyle dni na nartach ile by się chciało 🙁

Z jednej strony na tym forum z łatwością  znajdziesz Kolegów, którzy w sezonie spędzają po 30 i więcej dni na nartach. Oczywiście, że im zazdroszczę bo sam nie mam takich możliwości niestety. Z drugiej strony w zdaniu "każdy dzień na  ........ jest lepszy niż siedzenie przed komputerem" w miejsce kropek możesz wstawić co tylko chcesz! Każdy dzień na rowerze, każdy dzień na bieżni, każdy dzień na rolkach, każdy dzień na spacerze. Pozdrowienia!