Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Sariensis napisał:

To moze zaglosujmy Na WZF Na dolomiti super ski card lub salzburgerland ski card, moze jeszcze jakas cielawa opcja? Ja glosuje Na opcje 1 :), @leitner a Ty?

Z praktyki wiem, że o frekwencję na tego typu WZF w Alpach byłoby bardzo trudno. Sporo chętnych, a potem gdyby przyszło co do czego, to pojechaliby nieliczni.

Coś wiem o organizacji tego typu wyjazdów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, marboru said:

Z praktyki wiem, że o frekwencję na tego typu WZF w Alpach byłoby bardzo trudno. Sporo chętnych, a potem gdyby przyszło co do czego, to pojechaliby nieliczni.

Coś wiem o organizacji tego typu wyjazdów...

To już 4 osoby;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, marboru said:

Sporo chętnych, a potem gdyby przyszło co do czego, to pojechaliby nieliczni.

Taaak. Na tego typu wyjazd to i ja jestem baaaaardzo chętny. Niestety chęci to jedno, a możliwości czasowe za rok to inna bajka.

Jeśli jednak na jesieni zaczniemy planować, to jest szansa, że się uda rezerwacja wspólnego terminu.

Tym bardziej jeśli marboru zarezerwuje pogodę.:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, marboru said:

No właśnie nie wiem jak to się dzieje? 😮

Na WST znowu zapowiadają w Karyntii lekki mróz i słoneczko 🌤️

Nie chwaląc się, ja też mam zazwyczaj fajna pogodę, więc jak połączymy siły to lampa + warun murowane ;). @Jeeb to alpejskie WZF planujemy już na kolejny sezon, aczkolwiek w przyszłym tygodniu chętnie się spotkam w okolicach Cortiny, bo mam w tych okolicach wyjazd służbowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Jeeb said:

zaproponuj termin i miejscowość

Ale dlaczego niby ja?

Na tą chwilę nie jestem w stanie podac zadnej daty, bo nie wiem co będzie u mnie jutro, a co dopiero za rok....Ale raczej najwcześniej 14 marca dla mnie byłby wyjazd

Co do miejscowości to ja jestem napalona na nocleg w okolicy Alta Badia, ze względu na dojazd autem(nie trzeba po serpentynach daleko jechać) i tamtej okolicy nie udało mi się jeszcze całej zwiedzić, przejeżdżając Sella Rondę jedynie widziałam i bardzo chcę tam wrocic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chrumcia napisał:

Ale dlaczego niby ja?

Na tą chwilę nie jestem w stanie podac zadnej daty, bo nie wiem co będzie u mnie jutro, a co dopiero za rok....Ale raczej najwcześniej 14 marca dla mnie byłby wyjazd

Co do miejscowości to ja jestem napalona na nocleg w okolicy Alta Badia, ze względu na dojazd autem(nie trzeba po serpentynach daleko jechać) i tamtej okolicy nie udało mi się jeszcze całej zwiedzić, przejeżdżając Sella Rondę jedynie widziałam i bardzo chcę tam wrocic...

 ... ponieważ zaawansowany obliczeniowo komputer forumowy Cie wylosował :), propozycja bardzo dobra, czasu jeszcze sporo, ale może @JC i @marboru obgadają temat przyszłorocznego WZF w Alpach na WST i uda się zmontować fajna ekipę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wojgoc napisał:

podkład muzyczny

Moim zdaniem zupełnie niepotrzebny w filmiku relacjonującym wycieczkę na  narty.

22 godziny temu, Chrumcia napisał:

14 marca dla mnie byłby wyjazd

Dzięki za 1 możliwy termin (sobota) - w marcu jest jeszcze tylko 21 i 27 tak więc mamy 3 do wyboru, wyjazd oczywiście na cały tydzień. 

20 godzin temu, Sariensis napisał:

ale może @JC i @marboru obgadają temat przyszłorocznego

jak chcesz jechać to licz na siebie a nie zwalaj roboty na innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

 

Dzięki za 1 możliwy termin (sobota) - w marcu jest jeszcze tylko 21 i 27 tak więc mamy 3 do wyboru, wyjazd oczywiście na cały tydzień. 

 

Przecież jeśli większej ilości forumowiczów będzie pasował np. wcześniejszy termin to chyba wiadomo że wybierzecie taki, nie rozumiem dlaczego w dalszym ciągu sugerujesz się mną.....

Niektórzy mają taką pracę, że na początku roku muszą zaplanować urlop na cały rok i potem nie ma odwrotu, a inni mają taką że na ostatnią chwilę będą wiedzieli...ja będę zmieniać pracę w tym roku i nie wiem co mnie czeka w przyszłym....Z jednej strony jesli wczesniej ustaliłoby się datę to wtedy mamy więcej czasu na dostosowanie terminu urlopu, ale nie zawsze tak sie da

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jeeb napisał:

 

jak chcesz jechać to licz na siebie a nie zwalaj roboty na innych

Ale ja jadę pojutrze i zawsze liczę tylko na siebie, zadanie zostało wykonane ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jeeb napisał:

każdy z wyjątkiem Bożego Narodzenia, Sylwestra, Tłustego Czwartku i Wielkanocy

Planowany jest raczej marzec w 2020r. niby to daleki termin, ale znając problemy organizacyjne pewnie skończy się tak, że kto się zorganizuje to będzie i uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie, ustalamy termin i miejsce spotkania i kto jest ten bierze udział w WZF ;) a kogo niema, ten żałuje :):):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 19:29, marboru napisał:

Z praktyki wiem, że o frekwencję na tego typu WZF w Alpach byłoby bardzo trudno. Sporo chętnych, a potem gdyby przyszło co do czego, to pojechaliby nieliczni.

Coś wiem o organizacji tego typu wyjazdów...

Nic nie organizuj, co powiesz na takie rozwiązanie:

 

Planowany jest raczej marzec w 2020r. niby to daleki termin, ale znając problemy organizacyjne pewnie skończy się tak, że kto się zorganizuje to będzie i uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie, ustalamy termin i miejsce spotkania i kto jest ten bierze udział w WZF ;) a kogo niema, ten żałuje :):):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to widzicie w takim razie? Coś na zasadzie Cortina d'Ampezzo 14.03.2020 r - kto będzie to będzie? Każdy organizuje sobie wszystko sam we własnym zakresie oby tylko miejsce i czas się zgadzały?

A może coś pod patronatem Skionline?  Wszyscy w jednym hotelu/pensjonacie? Po nartach wspólne spotkania/imprezy? Wieczorne szkolenie dotyczące serwisu/techniki jazdy/bezpieczeństwa na stoku etc? A może szkolenia na stoku po okiem doświadczonych instruktorów/zawodników? Trudne zadanie ale przecież nie niemożliwe! Ale to tylko luźna sugestia. Każdy pomysł wart jest rozważenia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...