Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Który to ośrodek?


Sportego360

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jak już pisałem, @Annaa poddała mi pewien pomysł na dodatkowy konkurs, bo nie samym korona-wirusem człowiek żyje.

Nie chce jednak być w żaden sposób konkurencją dla Mistrz kwarantanny-quiz, czy poznajesz ?, sam zresztą obserwuje i SZACUN dla zgadujących.

Stąd w tym konkursie inne zasady:

1. Zagadką będzie trasa gps, a Waszym zadaniem będzie odgadnąć z którego ośrodka.

2. Będzie jedna zagadka na dzień ogłaszana przez mnie o 12.30. Będziecie mieli czas do 20 by przesłać odpowiedź do mnie na priv. To bardzo ważne, odpowiedzi nie wklejacie pod postem tylko wysyłacie do mnie.

3. Po 20 przeglądnę odpowiedzi i opublikuje listę wszystkich osób, które wzięły udział. Za poprawną odpowiedź dostaje się 1 punkt, za błędną 0. Nie ma poprawiania odpowiedzi w ciągu dnia, liczy się tylko pierwsza odpowiedź. Po kilku dniach będziemy mieli ranking osób z najwyższą ilością punktów. 

4. Żeby nie było tak prosto, niektóre gps będą nie pełne czyli nie będą zawierać wszystkich tras z danego ośrodka. Trasy mogą też być inaczej zorientowane :).

5. W każdej chwili można dołączyć do gry. Zaczynamy w piątek, ale osoby, które dołączą później nie stoją na straconej pozycji. 

6. Zastrzegam sobie możliwość zmiany regulaminu, np. skrócenia czasu na odpowiedź :) lub punktacji w późniejszym terminie. 

Zaczynamy dzisiaj o 12.30. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień pierwszy zakończony, ślad GPS przedstawiał Białkę Tatrzańską.

Punkty zdobywają:

@p.e.t.e - 1 pkt.

@mifilim - 1 pkt.

@pawelb91 - 1 pkt.

@Jeeb  - 1 pkt.  - tu prośba, fajnie, że wziąłeś udział ale przesłał do mnie wiadomość z odpowiedzią a nie wpisuj na forum.

Przygotuje nowy ślad i zaczniemy dzień drugi 👍

Edytowane przez Sportego360
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sportego360 napisał:

Zaczynamy dzień drugi:

 

 

I mała podpowiedź, można zdobyć dzisiaj 2 punkt za odpowiedź.....

 

Przypominam przesyłamy odpowiedzi na priv. 

 

Zapraszam do zabawy, w każdym momencie można dołączyć.

Wydłużam przesyłanie odpowiedzi do 22.00 :)

 

Nie jechałeś Golgotą ? Było zjechać do Mety na tym drugim ośrodku😉

p.s.

Nie napisałem jakiego ośrodka dotyczy konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, moruniek said:

Nie jechałeś Golgotą ? Było zjechać do Mety na tym drugim ośrodku😉

Oki, wybiła 22 - mogę odpowiedzieć.

Niestety byłem 10.01 i Golgota i nie była czynna. Sypano śnieg, tak samo jak na 2. Nie zaliczyłem też FIS'a bo była zamknięta. W sumie żadnej z tych na których najbardziej lubię jeździć.

Też żałuje, że nie udało mi się pojeździć na tych trasach. Pogoda też nie była super, więc mimo tego, że nakręciłem filmy z tras nie publikuje ich na razie licząc, że trafie na lepsze warunki. :)

Może do tego czasu otworzą Bieńkulę !!

Edytowane przez Sportego360
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień za nami. Super bo dołączyło więcej osób to i rywalizacja zrobi się ciekawsza.

Wczoraj był na zdjęciu SRM+COS i za to były 2 pkt. Większość taką właśnie przysłało mi odpowiedź.

@p.e.t.e @pawelb91 @lokiec3 @christof @miraz @WojtekM @lika @pinky_ok @Jeeb @moruniek @mifilim @ka1970 @artkas

20200405_083713_319x341.png.cc880e6e61e9d0629f127fdbd1b898f4.png

 

Trochę jestem zaskoczony, że Pan administrator @JC nie odgadł wczorajszej zagadki 🤣

Edytowane przez Sportego360
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzisiaj nie czekam do 12.30. Wrzucam od razu zagadkę za 1 pkt tym razem.

20200404_123101_1187x604.thumb.jpg.ab1e54feba8ccdf2a39bd0b02384eb45.jpg

Oczywiście zapraszam nowe osoby do dołączenia. Nie jest za późno. Jak frekwencja dopisze to konkurs potrwa. Ośrodków jest bardzo dużo :) do publikacji.

Czas jak wczoraj do 22.00 i proszę o przesłanie odpowiedzi na priv. 

20200403_080045_387x295.png.432044e6d9a25b55a093b4537d1852ec.png

Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję do przedyskutowania.

Zagadki będą powoli stawać się trudniejsze.Co myślicie o wprowadzeniu podpowiedzi?

Ktoś nie zna odpowiedzi, pisze na prive o podpowiedź do mnie.

Wysylam podpowiedz.

Jeśli osoba przyśle prawidłową nazwę ośrodka dostaje połowę punktów.

Plus  - nie eliminuje to z rywalizacji.

Minus - kwestia rodzaju podpowiedzi.

Macie jakieś pomysly??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję minus 2 punkty za celowe umieszczenie rozwiązania zagadki w wątku pod nią i zero punktow dla osób, które przyslą odpowiedź po czasie kiedy rozwiązanie by się wyświetliło. Odpowiedzi Szczyrk udzieliło 4 osoby patrząc na wyniki.

Edytowane przez p.e.t.e
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...