Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 20/21


Lexi

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeci dzień szkolenia i przenoszę się do Kasiny. Dzisiaj plusowa temperatura, śnieg z wierzchu mokry, ale nieciężki. Trasa dobrze przygotowana, brak przetarć, w niektórych miejscach lekkie prześwity.

Spodziewałem się, że będzie w Kasinie więcej śniegu, niestety nie ma go na tyle by była otwarta trasa czarna pod wyciągiem.

Szkolić się można na tyczkach. Jest przygotowana trasa, wydzielona z prawej strony stoku tak mniej więcej w połowie.

Przy starcie jest instruktor, który udziela rad 👍Duży plus za tą akcję. Przede mną sporo jeszcze nauki 😀

Koło 12 pojawili się Niebiescy i chodź koło nich przejechałem to ich nie zainteresowałem. Chyba jestem za stary bo wybrali sobie za cel jakiegoś młodego chłopaka. Po 15 minutach kiedy zjechałem następnym razem już ich nie było. Raczej nikt się nie przejął.

Obsługa na dole zwraca uwagę by zasłaniać twarz. Reżim sanitarny jest ‼w5.thumb.png.b29c55cf589080fe9eb815e499d8094c.png

w6.thumb.png.bdad5df0f05aebb5f19ec32801f4bd96.png

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

My dzisiaj byliśmy w Bałtowie. Pogoda lampa, stok - ideał. Od 12.00 chwilkę trzeba było postać ale na szczęście na stoku było pusto. Jeszcze po 13.00 jechałem przy orczykach sam.

Jeden spory dzwon przy krzesłach. Szczerze to się dziwię bo widziałem porę sytuacji wprost nieprawdopodobnych.

Na stoku był nawet eden porządnie jeżdżący chłopak...

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasina po raz drugi w tym tygodniu i tym razem szkolenie bezpośrednio na stoku. Trafiło się ślepej kurze ziarno w środku zimy. Można było porozmawiać z instruktorem na stoku i dostać kilka wskazówek odnośnie swojej jazdy.  Fajna akcja ośrodka. 😀

Dzisiaj mgliście, ale za to super pod względem śniegu - twardo i bez lodu. Temperatura koło -1 stopnia C. Spodziewałem się dużo gorszych warunków po wczorajszym deszczu, a tu wręcz odwrotnie ⛷️😀.

 Do 11 w miarę luźno, ale w sumie to na krześle zawsze miałem towarzystwo - na początku wpuszczali 3 osoby na krzesło, później 4. 

Jak wyjeżdżałem koło 12 to cały górny parking był zajęty.

Powodzenia wszystkim którzy wybierają się w weekend 😋

w7.thumb.png.9c87190d9de83a09dbb2492e34bad6d5.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, labas napisał:

A ja nie, do tej pory było super.

Jasne, dla tych co mają blisko stoki ze szkoleniami jest super. Nie wszyscy mają taki komfort. Teraz pojadę na 7 dni i będę miał tydzień normalnej jazdy bez udziwnień. Jakaś namiastka normalności...

Edytowane przez michalb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, michalb napisał:

Jasne, dla tych co mają blisko stoki ze szkoleniami jest super. Nie wszyscy mają taki komfort. Teraz pojadę na 7 dni i będę miał tydzień normalnej jazdy bez udziwnień. Jakaś namiastka normalności...

Cześć

Nie przesadzaj. Jest wiele możliwości jazdy. Ja mam na najbliższą górkę (nie licząc miejskiej na której obecnie bywam bardzo rzadko) półtorej godziny jazdy, w świętokrzyskie 2 i pół ale jeździmy jak tylko mamy możliwość na dwie czy trzy godziny. Sama podróż też może być przyjemna i jest takim wakacyjnym elementem. 

No a biegówki, które w tym roku  mogliśmy odkurzyć to już super wartość dodana...

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20210206_073227_compress54.thumb.jpg.fe267d8b55b55dddd032d43c6d5b9d30.jpgDziś znowu z wyrka o 5. O 6.17 do autka i tradycyjny epizod na antenie radia zet. Parę minut po 7 meldujemy się na Skolnity. Na parkingu pierwsi pod kasą też i... za bramką też piewsi... syn sie tak spieszył ze przeszedł 20min szybciej niż zaczynają🤭 no to my za nim trudno. Stok twardy acz troche pofałdowany. Mineraułów mało i do 10 myśle super jazda na czerwonej trasie. Niebieska wiadomo dosć wąska i ludzi znacznie więcej. Pani przypominała o zakrywaniu nosa i buzi. Ludzi z czasem przybyło i jak zmykaliśmy to wpuszczali autko za autko. Fajny rozruch za tydzień coś co lubię najbardziej... Soszow wszystkie trasy bedą czynne lub wisieńka.. Czantoria. Po drodze mnustwo ptactwa w kluczach zmykało na węgry więc zima chyba dopisze jeszcze. Na moje oko gęsi uznały że czas kasik myknąć gdzie cieplej.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...