Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marzec 2023! 3 początkujących i 1 zaawansowany - Solden, Zillertal, St. Anton?


ewusa

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, pomocy! Bo jestem już bliska obłędu :) Czas leci, miejsc wszędzie ubywa! A zdecydować się trudno.

CZY AUSTRIA NADAL JEST FAJNYM MIEJSCEM NA NARTY W MARCU? 

Organizuje wyjazd na narty. Lecimy samolotem, a na miejscu wynajmujemy 2 auta.

W tym roku padło na Austrię ze względu na termin: 2-11 marca (8 dni na nartach, 9 nocy). W zeszłym roku byliśmy w Dolinie Aosty i było tam tak pięknie (La Thuile, Cervinia, Pila), że nie wiem, czy Austria podoła :) Ostatni raz byłam w Austrii 15, może 20 lat temu, w Solden - nic nie pamiętam, hahahahah. 

Zaklepane mamy miejscówki 12 km od Solden i w samym Zall em See. 

Zall em See chyba raczej nam odpadnie (mimo pobliskiego Saalbach), bo naczytałam się, że jest nieciekawe w zimie (oprócz ładnego miasteczka). 

Myślę jeszcze o Zillertal i St. Anton. Możecie coś doradzić? Zależy nam na długich, łatwych widokowych trasach, super widokach, fajnej atmosferze na stoku, bo będziemy spędzać na stoku całe dnie. Po nartach zwiedzanie klimatycznych okolicznych miasteczek. Nie interesują nas imprezy, chlanie i niemiecka napier......a w dyskotekach. Za starzy już jesteśmy (30-40 lat). Będziemy mieli 2 auta. 

A może w ogóle lepsza byłaby Francja i Les2Alpes albo Włochy? Tylko, czy tam nie będzie w marcu za ciepło? W zeszłym roku w Aoście było sporo lodu i roztopionego śniegu po południu (muldy). Ale pogoda absolutnie cudowna. Non stop słońce i oszałamiające widoki. 

Dajcie znać! 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ewusa napisał:

Kochani, pomocy! Bo jestem już bliska obłędu :) Czas leci, miejsc wszędzie ubywa! A zdecydować się trudno.

CZY AUSTRIA NADAL JEST FAJNYM MIEJSCEM NA NARTY W MARCU? 

Organizuje wyjazd na narty. Lecimy samolotem, a na miejscu wynajmujemy 2 auta.

W tym roku padło na Austrię ze względu na termin: 2-11 marca (8 dni na nartach, 9 nocy). W zeszłym roku byliśmy w Dolinie Aosty i było tam tak pięknie (La Thuile, Cervinia, Pila), że nie wiem, czy Austria podoła :) Ostatni raz byłam w Austrii 15, może 20 lat temu, w Solden - nic nie pamiętam, hahahahah. 

Zaklepane mamy miejscówki 12 km od Solden i w samym Zall em See. 

Zall em See chyba raczej nam odpadnie (mimo pobliskiego Saalbach), bo naczytałam się, że jest nieciekawe w zimie (oprócz ładnego miasteczka). 

Myślę jeszcze o Zillertal i St. Anton. Możecie coś doradzić? Zależy nam na długich, łatwych widokowych trasach, super widokach, fajnej atmosferze na stoku, bo będziemy spędzać na stoku całe dnie. Po nartach zwiedzanie klimatycznych okolicznych miasteczek. Nie interesują nas imprezy, chlanie i niemiecka napier......a w dyskotekach. Za starzy już jesteśmy (30-40 lat). Będziemy mieli 2 auta. 

A może w ogóle lepsza byłaby Francja i Les2Alpes albo Włochy? Tylko, czy tam nie będzie w marcu za ciepło? W zeszłym roku w Aoście było sporo lodu i roztopionego śniegu po południu (muldy). Ale pogoda absolutnie cudowna. Non stop słońce i oszałamiające widoki. 

Dajcie znać! 

 

 

 

 

jak i tak lecicie to może lepiej w Pireneje do Andory , przy okazji możecie sobie zwiedzić Barcelone

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewusa napisał:

Kochani, pomocy! Bo jestem już bliska obłędu :) Czas leci, miejsc wszędzie ubywa! A zdecydować się trudno.

CZY AUSTRIA NADAL JEST FAJNYM MIEJSCEM NA NARTY W MARCU? 

Organizuje wyjazd na narty. Lecimy samolotem, a na miejscu wynajmujemy 2 auta.

W tym roku padło na Austrię ze względu na termin: 2-11 marca (8 dni na nartach, 9 nocy). W zeszłym roku byliśmy w Dolinie Aosty i było tam tak pięknie (La Thuile, Cervinia, Pila), że nie wiem, czy Austria podoła :) Ostatni raz byłam w Austrii 15, może 20 lat temu, w Solden - nic nie pamiętam, hahahahah. 

Zaklepane mamy miejscówki 12 km od Solden i w samym Zall em See. 

Zall em See chyba raczej nam odpadnie (mimo pobliskiego Saalbach), bo naczytałam się, że jest nieciekawe w zimie (oprócz ładnego miasteczka). 

Myślę jeszcze o Zillertal i St. Anton. Możecie coś doradzić? Zależy nam na długich, łatwych widokowych trasach, super widokach, fajnej atmosferze na stoku, bo będziemy spędzać na stoku całe dnie. Po nartach zwiedzanie klimatycznych okolicznych miasteczek. Nie interesują nas imprezy, chlanie i niemiecka napier......a w dyskotekach. Za starzy już jesteśmy (30-40 lat). Będziemy mieli 2 auta. 

A może w ogóle lepsza byłaby Francja i Les2Alpes albo Włochy? Tylko, czy tam nie będzie w marcu za ciepło? W zeszłym roku w Aoście było sporo lodu i roztopionego śniegu po południu (muldy). Ale pogoda absolutnie cudowna. Non stop słońce i oszałamiające widoki. 

Dajcie znać! 

 

Ten termin masz na sztywno zaklepany ? W marcu moim zdaniem są najlepsze warunki do nartowania, warto jednak jechać na pogodę (unikając mgieł, śnieżyc, deszczu itp).

Jak Solden to i Gurgle. Ischgl - też warto odwiedzić. Być może Serfaus-Fiss-Ladis i wiele, wiele innych miejsc. 

Okolice Zell am See to  Kitzsteinhorn. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Andorze też myślałam :)

Ale kompletnie nic nie wiem o tamtejszych ośrodkach, nie wiadomo czego się tam spodziewać :)  Tbilisi to znowu Gruzja, a przed chwilą była mowa o Andorze? 
Który ośrodek jest taki BEST OF THE BEST na 10 dni w górach? Najlepiej gdyby ktoś podzielił się swoimi doświadczeniami i był zarówno w Austrii, jak i w innych krajach. Problem w tym, że jest za duży wybór - np. czy Solden jest taki super? A może lepszy jest Zillertal albo St. Anton? A może w ogóle lepiej kierować się do Włoch - Val di Fiemme? 

Termin nie jest sztywny ale musimy zmieścić się w przedziale 16 lutego - 12 marca mniej więcej (przełom lutego i marca, lub początek marca preferowany). 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Tignes i Val d’isere w FR masz 300 km tras ,każdy znajdzie coś dla siebie-dla początkujących niebieskie i zielone,choć czasem te niebieskie są trudniejsze jak czerwone,jest szeroko,mega widokowo jednym słowem rewelacyjnie . Kulinarnie również wyśmienicie i co najważniejsze jesteś w ośrodku bez przemieszczania i patrzenia w zegarek bo gdzieś wyjedziesz i nie zdążysz na skibus(co często czytam z relacji AT). Schodząc z kwatery na zewnątrz wspinasz narty i śmigacie cały dzień . 
Byłem dwa lata temu w pierwszym tygodniu marca,jak również rok temu w święta i sylwestra-bajka ! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolina Ziller znajduje się stosunkowo nisko npm, około 800m jeśli dobrze pamietam więc dół może płynąć. Takie mam wspomnienia z lutowego Zillertal, było mocno wiosennie, zbyt wiosennie jak na mój gust. IMO znacznie lepszym wyborem na tę porę bedzie Sankt Anton, dolina Paznaun czy Solden z Gurglami startujesz z wysokości 1400m.

Nigdy mi się nie zdarzyło spóźnić na skibus w AUT. Ich rozkład jest skorelowany z zamknięciem wyciągów, kursują jeszcze sporo po więc można na spokojnie zaliczyć apres Ski i wrócić nimi do domu.


 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, idealist napisał:

Dolina Ziller znajduje się stosunkowo nisko npm, około 800m jeśli dobrze pamietam więc dół może płynąć. Takie mam wspomnienia z lutowego Zillertal, było mocno wiosennie, zbyt wiosennie jak na mój gust. IMO znacznie lepszym wyborem na tę porę bedzie Sankt Anton, dolina Paznaun czy Solden z Gurglami startujesz z wysokości 1400m.


 

Nie no większość tras jest powyżej 1500 mnpm, zjazd do doliny to zazwyczaj jedna trasa, ale przecież można zjechać gondolą. Ten termin to przecież srodek sezonu i zimy więc na pewno będzie dobrze. 

P.S czytając niektóre komentarze to w wiekszosci ośrodków w Austrii do połowy stycznia jeszcze nie ma dobrych warunków bo za mało śniegu, a od lutego już nie ma dobrych warunków bo za ciepło i wszystko płynie... 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ewusa napisał:

np. czy Solden jest taki super? A może lepszy jest Zillertal albo St. Anton? A może w ogóle lepiej kierować się do Włoch - Val di Fiemme? 

Termin nie jest sztywny ale musimy zmieścić się w przedziale 16 lutego - 12 marca mniej więcej (przełom lutego i marca, lub początek marca preferowany). 

Sölden i St. Anton to dla początkujących raczej słabo się nadają. Już Dolina Ziller będzie lepsza - byłem na początku marca i była fajna zima z świeżym puchem a na Tuxie to prawdziwa zadyma. Dało się zjechać do Kaltenbach na 500m npm

Pamiętaj że w Austrii od 16 lutego zaczyna się tzw. karnawał - jest najazd Niemców i Holendrów - piwsko leje się już od 13

6 godzin temu, ewusa napisał:

BEST OF THE BEST na 10 dni w górach

no to do St. Moritz ale tam początkujący mogą poczuć się trochę zagubieni

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ewusa napisał:

Kochani, pomocy! Bo jestem już bliska obłędu :) Czas leci, miejsc wszędzie ubywa! A zdecydować się trudno.

CZY AUSTRIA NADAL JEST FAJNYM MIEJSCEM NA NARTY W MARCU? 

Organizuje wyjazd na narty. Lecimy samolotem, a na miejscu wynajmujemy 2 auta.

W tym roku padło na Austrię ze względu na termin: 2-11 marca (8 dni na nartach, 9 nocy). W zeszłym roku byliśmy w Dolinie Aosty i było tam tak pięknie (La Thuile, Cervinia, Pila), że nie wiem, czy Austria podoła :) Ostatni raz byłam w Austrii 15, może 20 lat temu, w Solden - nic nie pamiętam, hahahahah. 

Zaklepane mamy miejscówki 12 km od Solden i w samym Zall em See. 

Zall em See chyba raczej nam odpadnie (mimo pobliskiego Saalbach), bo naczytałam się, że jest nieciekawe w zimie (oprócz ładnego miasteczka). 

Myślę jeszcze o Zillertal i St. Anton. Możecie coś doradzić? Zależy nam na długich, łatwych widokowych trasach, super widokach, fajnej atmosferze na stoku, bo będziemy spędzać na stoku całe dnie. Po nartach zwiedzanie klimatycznych okolicznych miasteczek. Nie interesują nas imprezy, chlanie i niemiecka napier......a w dyskotekach. Za starzy już jesteśmy (30-40 lat). Będziemy mieli 2 auta. 

A może w ogóle lepsza byłaby Francja i Les2Alpes albo Włochy? Tylko, czy tam nie będzie w marcu za ciepło? W zeszłym roku w Aoście było sporo lodu i roztopionego śniegu po południu (muldy). Ale pogoda absolutnie cudowna. Non stop słońce i oszałamiające widoki. 

Dajcie znać! 

 

 

 

 

hmm strasznie duzy masz rozstrzal, bo wlochy, austria i francja, a jednak to sa kompletnie roznie regiony/osrodki.

Austria-> w saalbach masz multum km tras, fajne okolice, jest co zwiedzac, klimatyczne maisteczka, ale pogoda to moze byc loteria, jak wszedzie z reszta. Mi sie trafilo w marcu i +13stopni i temperatura kolo 0 ale ciagle opady przez kilka dni. A to wszystko w jednym turnusie 🙃

Francja-> na pewno maja kilka osrodkow wysoko polozonych, wiec przewaga na Austria jest taka, ze jak tu bedzie wszystko plynac, to we Francji w Tignes+ valdisere, albo 3Doliny, pojezdzisz w super warunkach. Tam zima trzyma dluzej. Ale czy nie trafisz na mgly, opady sniegu itp? tego nie wie nikt.

co do francji, to moje doswiadczenie jest takie, ze prawie zawsze bylo bardzo imprezowo. jednak malych apartamentow jest multum i duzo mlodziezy jezdzi :)

Wlochy? znowu pogoda to loteria, tam jednak ciezej o wyzsze partie z duza iloscia tras, ale ja juz bywalem w polowie marca gdzie wszystko plynelo, a w tym samym sezonie pod koniec marca byl mroz i slonce....

Jako ze marzec to nie jest jednak high season to radze naprawde decydowac na ostatnia chwile, na pogode.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ewusa napisał:

Jesteście wspaniali, bardzo dziękuję za wszystkie porady! 

No to zaczynam myśleć poważnie o Francji. Tylko teraz Les2Alpes czy bardziej Tignes :)

Austria - wiem już, że najlepsze będą St. Anton albo Solden. 

Sprawdzam dziś Francję ;) 

Jak polecisz do Turynu to masz jeszcze włosko-francuską Via Lattea albo kawałek dalej Serre Chevalier.

Tam możesz kupić skipass Grande Galaxie i jeździć jeszcze w Les 2 Alpes i Alpe d Huez.

Jak polecisz do Grenoble to oprócz Tignes (Espace Killy) masz jeszcze Paradiski i Les 3 Vallees albo bardzo fajny włosko francuski  San Bernardo.

A dla początkujących dobre mogą być też Grand Domaine, Sybelles albo Valmeinier/Vallorie

stronka z noclegami:

https://ski-france.com/?gclid=EAIaIQobChMI6anDupS2-wIVSrTtCh0cXQSkEAAYASAAEgJk1PD_BwE

 

A jak koniecznie chcesz do Austrii to moim zdaniem lot samolotem nie ma sensu

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ewusa napisał:

Jesteście wspaniali, bardzo dziękuję za wszystkie porady! 

No to zaczynam myśleć poważnie o Francji. Tylko teraz Les2Alpes czy bardziej Tignes :)

Austria - wiem już, że najlepsze będą St. Anton albo Solden. 

Sprawdzam dziś Francję ;) 

dla mnie zdecydowanie Tignes + Val d'isere, sporo km tras,  fajne widoki, duza roznorodnosc tras. Les2Alpes tez fajne, ale przewagi nad Tignes nie widze, jedynie chyba co moze byc istotne dla ludzi szukajacych apres ski,  to bardziej imprezowe miasteczko, sporo balujacych brytoli i kanadyjczykow 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jeeb napisał:

ale początkującym narciarzem nie jesteś,

chociaż tam dla początkujących też jest fajnie bo wyciągi na oślich łąkach we wsi są bezpłatne

ON Tignes & Vd’I jest miejscem zdecydowanie dla początkującego , jak i tym bardziej zaawansowanego. Ośrodek jest olbrzymi. 10 dniowy wyjazd zadowoli każdego.

Dwa sezony temu po pierwszych zjazdach na nartach jako 40+ na zakorkowanym stoku w Witowie i kolejkach po 20 min do kanapy(okres świąteczno-sylwestrowy,masakra) kolejnym miejscem na dalsza naukę było właśnie Tignes . Tras niebieskich i zielonych jest sporo w każdej części ośrodka , więc można było ćwiczyć do bólu . Śniegu masa, słońca również było dość, choć osobiście uważam że wyjazd w góry bez opadu, wiatru i siarczystego mrozu to nie wyjazd, szczególnie jeżeli jest powiedzmy dłuższy wyjazd . Na pogodę można jechać szybkie 2/4 dni. Dłuższy urlop-zdecydowanie wachlarz pogodowy.

W cenie skipass masz darmowe wejście na kompleks sportowy który znajduje się w samym centrum Tignes 2100. Po intensywnym dniu wieczorem można zregenerować się . Basen będzie świetnym wyborem.
W centrum stragany z pysznymi serami,wędlinami itd . 



 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jeeb napisał:

Jak polecisz do Turynu to masz jeszcze włosko-francuską Via Lattea albo kawałek dalej Serre Chevalier.

Tam możesz kupić skipass Grande Galaxie i jeździć jeszcze w Les 2 Alpes i Alpe d Huez.

Jak polecisz do Grenoble to oprócz Tignes (Espace Killy) masz jeszcze Paradiski i Les 3 Vallees albo bardzo fajny włosko francuski  San Bernardo.

A dla początkujących dobre mogą być też Grand Domaine, Sybelles albo Valmeinier/Vallorie

stronka z noclegami:

https://ski-france.com/?gclid=EAIaIQobChMI6anDupS2-wIVSrTtCh0cXQSkEAAYASAAEgJk1PD_BwE

 

A jak koniecznie chcesz do Austrii to moim zdaniem lot samolotem nie ma sensu

 

 

 

Absolutnie się zgadzam! Ale Włochy to już może za rok, bo w zeszłym roku jeździliśmy właśnie w tych okolicach La Rosiere/La Thuile. 

Link do stronki z noclegami jest świetny! Ale niestety jest tutaj ograniczenie do pobytu na 1 tydzień albo na 2 tygodnie, a my musimy się wbić dokładnie w 10 dni (nie a krótki, nie za długi urlop). Mamy na razie zabukowane miejscówki w Villar-dʼArène jakieś 30 km od Les2Alpes, zastanawiam się jeszcze nad wsią Venosc (bliżej głównych wyciągów) - tylko tam zostały jeszcze miejscówki w normalnych cenach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Victor napisał:

ON Tignes & Vd’I jest miejscem zdecydowanie dla początkującego , jak i tym bardziej zaawansowanego. Ośrodek jest olbrzymi. 10 dniowy wyjazd zadowoli każdego.

Dwa sezony temu po pierwszych zjazdach na nartach jako 40+ na zakorkowanym stoku w Witowie i kolejkach po 20 min do kanapy(okres świąteczno-sylwestrowy,masakra) kolejnym miejscem na dalsza naukę było właśnie Tignes . Tras niebieskich i zielonych jest sporo w każdej części ośrodka , więc można było ćwiczyć do bólu . Śniegu masa, słońca również było dość, choć osobiście uważam że wyjazd w góry bez opadu, wiatru i siarczystego mrozu to nie wyjazd, szczególnie jeżeli jest powiedzmy dłuższy wyjazd . Na pogodę można jechać szybkie 2/4 dni. Dłuższy urlop-zdecydowanie wachlarz pogodowy.

W cenie skipass masz darmowe wejście na kompleks sportowy który znajduje się w samym centrum Tignes 2100. Po intensywnym dniu wieczorem można zregenerować się . Basen będzie świetnym wyborem.
W centrum stragany z pysznymi serami,wędlinami itd . 



 

Dzięki wielkie! Sprawdzę jeszcze Tignes, ale tam już kiepsko z noclegami na Booking :/ Dlaczego Tignes jest lepszy od Les2Alpes? Z uwagi na to, że na nartach można zjechać do samej wioski? Jeszcze jakieś specjalne plusy za Tignes? 

Fajnie byłoby, gdyby ci moi początkujący mogli wjechać ze mną na sam szczyt i nie zabić się zjeżdżając na dół. We Włoszech zaciągnęłam ich na szczyt Cervinii i mają traumę do dziś :)

Czytałam, że w Les2Alpes jest dużo niebieskich tras na samej górze i to też jest duży plus :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewusa napisał:

Dzięki wielkie! Sprawdzę jeszcze Tignes, ale tam już kiepsko z noclegami na Booking :/

Nie szukaj przez booking, tylko wbij na stronę danego ośrodka i tam masz wyszukiwarki kwater (rezerwowalne online), można wybierać nie tylko "od soboty do soboty". No i tam są kwatery blisko wyciągów/tras (a dojeżdżanie do wyciągów we Francji, to coś czego się z zasady nie robi :)). Tak z ciekawości: jakie dokładnie daty i jaka to jest "normalna" cena dla was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fafek napisał:

Nie szukaj przez booking, tylko wbij na stronę danego ośrodka i tam masz wyszukiwarki kwater (rezerwowalne online), można wybierać nie tylko "od soboty do soboty". No i tam są kwatery blisko wyciągów/tras (a dojeżdżanie do wyciągów we Francji, to coś czego się z zasady nie robi :)). Tak z ciekawości: jakie dokładnie daty i jaka to jest "normalna" cena dla was?

"a dojeżdżanie do wyciągów we Francji, to coś czego się z zasady nie robi" - dlaczego? :)

No właśnie nie można wpisać dat: tu wlazłam: https://booking.tignes.net/ i na https://ski-france.com/ no i nie da się. 

Celujemy w 2-11 marca (jest ciut taniej niż w lutym), normalna cena to jakieś max 9-10 tys. na 4 osoby, ale muszą być niestety 2 oddzielne sypialnie z łóżkami pojedynczymi albo podwójnymi ;)

Więc nie ma łatwo....tak to jest jak sie z grupa jedzie i kazdy ma jakies wymagania ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... jeśli to chodzi o ten termin 2-11 marca, to to są jeszcze miejscowe ferie, czytaj: drogo, mnóstwo ludzi, z wyborem kwater problem...

Edycja:

W niższym sezonie nie ma problemu dostać kwatery pod wyciągami. I to jest wielka zaleta - po co dojeżdżać, jak można auta przez tydzień nie ruszać. Tym bardziej, że dojazd, to najczęściej sporo kilometrów po serpentynach.
Tamtejsze stacje narciarskie są tak zorganizowane, żeby mieszkać na miejscu, a nie na wygwizdowie 20km dalej ;)
No tylko ten początek marca i niestandardowa długość pobytu tu mocno bruździ...

Edycja 2 ;)

Jak zmienisz w wyszukiwarce Tignes na "Weekends & Short breaks", to wtedy wyszukuje na dowolne daty (no ale nic się w tym konkretnym przypadku nie znajdzie, fakt)

Edytowane przez fafek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ewusa napisał:

Mamy na razie zabukowane miejscówki w Villar-dʼArène jakieś 30 km od Les2Alpes, zastanawiam się jeszcze nad wsią Venosc (bliżej głównych wyciągów)

Czyli reszka 🤣 i tego się trzymaj ale totalnie nie rozumie sensu codziennych dojazdów 60 km - czy ma to sens?

Szukaj na Airbnb @fafek dobrze podpowiada a do 2 koła € na bank znajdziecie ciekawy apartament. 
 

ps. Gdybys jednak nadal nie była zdecydowana który ON to tu masz mapkę Tignes i Val d’I

7EF3DDA0-BAEC-4AAB-B65E-3EAEDFDB7829.thumb.jpeg.f154e5241075c87230d58fc55dba3133.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tematu austriackiego tematu zrobil sie nam francuski 🙈😁 Przepraszam za zamieszanie 🤪 Jeszcze raz SERDECZNE dzieki za pomoc i wszystkie komentarze! Szukamy idealnej miejscowki i pewnie od tego zalezy, czy wyladujemy w L2A czy w Tignes. Z tymi dojazdami do wyciagu ti jest tak: wczoraj liczylam ile to jest mniej wiecej 500 m w butach narciarskich i z nartami na piechotke do wyciagu i wyszlo ze to jest za duzo 😂 trzeba zaczac cwiczyc ;) 🤷‍♀️🎿 Pozdrowienia dla wszystkich i szczesliwego szusowania! 😄
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...