Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Robią tak już drugi sezon. Niestety TMR tak wysysa klientów, że poza głównym sezonem na BSA wiatr hula. Nie wiem, czy dobrą taktyką są wspólne skipassy, ja bym na ich miejscu się wycofał (aż się dziwię, że to piszę!) i zrobił własne - dużo tańsze!

Mają własne karnety 3 godzinne, tylko że cena niewiele się różni od 1-dniowego gopassu na cały Szczyrk. Wiec chyba nie tak łatwo zrobić to w dużo tańszych cenach. W mojej opinii takie indywidualne karnety mają sens tylko w przypadku max kilkugodzinnych, no powiedzmy jednodniowych. Choć nie wiem czy chciało by mi się katować BSA dłużej niż 4 godziny. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny to był sezon, a warunki różne, ogólnie było ciężko, ta niepewność jutra.... będzie mróz? czy nie? jechać, czy nie? zrywać się? czy nie? pić czy nie? (ile imprez odpuszczonych, bo rano o 5 trzeba wstać 🤣) no cóż, trzeba odpalić elektryka i na szlak Beskidzki, o godzinie 13,00 taki warun na Czantorii... sezonówka skonsumowana😀

IMG_20230319_121029.jpg

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WojtekM napisał:

Zaczynali działalność z dużym przytupem i ambicjami.

BSA ma tylko jedną dużą wadę - krótkie trasy. Poza tym bardzo dobrze przemyślany układ tras, bardzo dobre naśnieżanie i przygotowanie tras.
W tym sezonie spędziłem tam więcej czasu niż w COS i SON razem wziętych. To ze względu na warunki, albo kolejki.
Najwięcej natomiast jeździłem w Jasnej.

Edytowane przez Harnas22
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DMM napisał:

dziwny to był sezon, a warunki różne, ogólnie było ciężko, ta niepewność jutra.... będzie mróz? czy nie? jechać, czy nie? zrywać się? czy nie? pić czy nie? (ile imprez odpuszczonych, bo rano o 5 trzeba wstać 🤣) no cóż, trzeba odpalić elektryka i na szlak Beskidzki, o godzinie 13,00 taki warun na Czantorii... sezonówka skonsumowana😀

IMG_20230319_121029.jpg

Bardzo dziwny, z 60 dni zszedłem na 15. Piękna jazda w miękkim.

C9BACE27-AF4F-448A-8464-B7134EC8B498.jpeg

FB5C7CD4-3B14-4278-90BA-75431E6370AC.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarioJ napisał:

 

Kot posikał narty  plus gacie walające się.

Gorszego foto to jeszcze nie widziałem.

przecież to didaskalia

wczuj się w nastrój

zrozum przekaz

opuść gimbazę

no chyba że...

 

Edytowane przez sstar
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla wczoraj cztery godziny od 9.30. Zgodnie z zapowiedziami Polanki zamknięte, czynne tylko krzesełko. O trzynastej plus 13, słońce opala, odczuwalna prawie plus 20. Do 11 śnieg jeszcze nosił, później jak wiosną. Ludzi niewiele więc na dole nawet nie było muld. Tutaj koniec sezonu, przy takich temperaturach na sobotę już nie otworzą.

20230319_101735.jpg

20230319_101748.jpg

20230319_102020.jpg

20230319_102755.jpg

20230319_102947.jpg

  • Like 10
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sstar napisał:

przecież to didaskalia

wczuj się w nastrój

zrozum przekaz

opuść gimbazę

no chyba że...

 

 

Nie męcz się z cytowaniem linków do piosenek. Nie męcz się z cytowaniem książek etc.

Ja tego nigdy nie czytam i nie oglądam. Pisz własnymi słowami na forum.

Brudzisz wątek takimi zbędnymi video.

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MarioJ napisał:

 

Nie męcz się z cytowaniem linków do piosenek. Nie męcz się z cytowaniem książek etc.

Ja tego nigdy nie czytam i nie oglądam. Pisz własnymi słowami na forum.

Brudzisz wątek takimi zbędnymi video.

No widzę, że masz kłopot z literaturą, a przydałoby się... Nie jesteś też jakąś wyrocznią. Najbardziej brudzisz wątek swoimi złośliwymi komentarzami na poziomie gimbazy, może jakbyś nie bał się tak książek to by inaczej wyglądało, a tak... PS wolałbym, żebyś za często nie pisał swoimi słowami... bo żałośnie ci to wychodzi. Cytowanie mnie nie męczy. To przyjemność. Zwykle można coś więcej się dowiedzieć, nauczyć. No chyba, że chce się pozostać ignorantem. A tymczasem wzeszło słońce i świeci...

Edytowane przez sstar
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2023 o 20:12, obywatel_GC napisał:

Myślenice dzisiaj....

 

Z rozmowy z kierownikiem że to raczej ostatni weekend. Patrząc  na prognozy na przyszły tydzień to niestety raczej tak będzie 😰

Myślenice właśnie się zamknęły. Kasina kończy dzisiaj.

Zostaje nadzieja na Mosorny najbliżej z Krk (wczoraj było tam wyśmienicie jak ktoś lubi wiosenne śniegi).

image.jpeg.0a42e675ab79f87ac3a1214568ca69ca.jpeg

Edytowane przez ravick97
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Harnas22 napisał:

BSA ma tylko jedną dużą wadę - krótkie trasy. Poza tym bardzo dobrze przemyślany układ tras, bardzo dobre naśnieżanie i przygotowanie tras.
W tym sezonie spędziłem tam więcej czasu niż w COS i SON razem wziętych. To ze względu na warunki, albo kolejki.
Najwięcej natomiast jeździłem w Jasnej.

BSA jest ogólnie bardzo w porządku. Mnie tam te krótkie trasy nie przeszkadzają specjalnie. Krzesło szybkie, jazda na ogół na okrągło. Lubię ich bardzo. Co ja poradzę, że najbardziej jednak lubię COS - za urozmaicone, ciekawe trasy, co tu ukrywać - FIS i Doliny dla odpoczynku i ćwiczenia techniki... W BSA trasy są fajne i fajnie utrzymane, czarna trochę monotonna - równia pochyła. Ale też OK. Szkoda że kończą. Uszkodziłam sobie trochę (na szczęście wygląda na to, że nie tak bardzo) kolano. Miałam trochę nadziei że sobie jeszcze u nich zdążę trochę pojeździć, za tydzień-dwa powinnam być w stanie jeździć ostrożniutko (świr zawsze zostanie świrem).  Ale cóż... Zostanie Chopok, Łomnica i Strbskie. Trza będzie się kopnąć w Alpy w lecie!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, @MarioJ oraz @sstar zadziwiająca między wami chemia jest. Powinniście się chyba w realu spotkać, nie koniecznie na nartach. Sadzicie Downvote sobie na wzajem, a nie wiem czy zauważyliście nowego cenzora na forum? Sadzi równo, niezależnie od wypowiedzi - sam milczy :), albo losowo rozdaje, bo czytać nie umie, albo już coś tam zdania składa, lecz z pisaniem jest kłopot.

pozdrawiam

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, marekbtl napisał:

Koledzy, @MarioJ oraz @sstar zadziwiająca między wami chemia jest. Powinniście się chyba w realu spotkać, nie koniecznie na nartach. Sadzicie Downvote sobie na wzajem, a nie wiem czy zauważyliście nowego cenzora na forum? Sadzi równo, niezależnie od wypowiedzi - sam milczy :), albo losowo rozdaje, bo czytać nie umie, albo już coś tam zdania składa, lecz z pisaniem jest kłopot.

pozdrawiam

 

Jeśli widzisz jakiś problem na forum, to oczywiście warto rozmawiać. Jednakże ostatecznie forum jest zarządzane przez administratora, który określa zasady i ma narzędzia do działania. Więc jeśli coś Ci przeszkadza, to raczej zwróć się do niego.

 

Widać że funkcja Downvote raczej się nie sprawdza w rękach niedojrzałych i roztrzęsionych użytkowników.

Oczywiście zaraz ktoś pomyśli a co ze mną. Już wyjaśniam, używam funkcji Downvote wg prostego prawa wet-za-wet.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarioJ napisał:

Więc jeśli coś Ci przeszkadza, to raczej zwróć się do niego.

No przecież JC nie będzie między Wami mediatorem :). Za duzi chłopcy jesteście. Dziwią mnie tylko te Wasze animozje, pojawiające się na każdym kroku. A chyba się personalnie nie znacie? Czyż nie tak?

pozdrawiam

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, MarioJ napisał:

 

Jeśli widzisz jakiś problem na forum, to oczywiście warto rozmawiać. Jednakże ostatecznie forum jest zarządzane przez administratora, który określa zasady i ma narzędzia do działania. Więc jeśli coś Ci przeszkadza, to raczej zwróć się do niego.

 

Widać że funkcja Downvote raczej się nie sprawdza w rękach niedojrzałych i roztrzęsionych użytkowników.

Oczywiście zaraz ktoś pomyśli a co ze mną. Już wyjaśniam, używam funkcji Downvote wg prostego prawa wet-za-wet.

 

Przecież to ty o byle g... leciałeś na skargę do admina. Rozumiem, ze to się skonczylo i nie działa. Tyle, ze jak ty piszesz coś z sensem to dostajesz ode mnie lajka. Ale nie o lajki tu nam przecież chodzi, nie dla k... sławy jak to mawiał Kurtyka tu piszemy, choć niektórzy być może.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarioJ napisał:

 

Jeśli widzisz jakiś problem na forum, to oczywiście warto rozmawiać. Jednakże ostatecznie forum jest zarządzane przez administratora, który określa zasady i ma narzędzia do działania. Więc jeśli coś Ci przeszkadza, to raczej zwróć się do niego.

 

Widać że funkcja Downvote raczej się nie sprawdza w rękach niedojrzałych i roztrzęsionych użytkowników.

Oczywiście zaraz ktoś pomyśli a co ze mną. Już wyjaśniam, używam funkcji Downvote wg prostego prawa wet-za-wet.

 

To, ze stosujesz mentalność Kalego i jakieś wet za wet pokazuje jak zapatrzony jesteś w koniec własnego nosa. PS nie kazdy jest donosicielem jak ty wiec innych do takowych praktyk nie namawiaj

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sstar, @MarioJ

Panowie, o co właściwie się kłócić?! Kot sympatyczny, jeśli nawet obsikałby gacie, to nie komentatora, jego (kota) i jego pana prawo. Cieszcie się, że macie kolana w całości i możecie się cieszyć najpiękniejszą porą na narty! Trochę wyrozumiałości dla innych , w tym też czytających forum - przykro się natknąć na absurdalne i absolutnie niepotrzebne przycinki. I po co mieszać w to od razu admina? Wystarczy chyba przeczytać własne posty przed napisaniem i ocenić, czy są warte zamieszczenia w takiej formie. Miłego nartowania!

Edytowane przez Maria
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria napisał:

@sstar, @MarioJ

Panowie, o co właściwie się kłócić?! Kot sympatyczny, jeśli nawet obsikałby gacie, to nie komentatora, jego (kota) i jego pana prawo. Cieszcie się, że macie kolana w całości i możecie się cieszyć najpiękniejszą porą na narty! Trochę wyrozumiałości dla innych , w tym też czytających forum - przykro się natknąć na absurdalne i absolutnie niepotrzebne przycinki. I po co mieszać w to od razu admina? Wystarczy chyba przeczytać własne posty przed napisaniem i ocenić, czy są warte zamieszczenia w takiej formie. Miłego nartowania!

No właśnie zbieram się jutro na narty z rana. Pojadę, przekonałeś mnie. Co do reszty to pełna zgoda, tylko ja niespotykanie spokojny człowiek jestem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria napisał:

Trochę wyrozumiałości dla innych

Święta prawda. I uprasza się o brak głupiego krytykowania wpisów innych użytkowników.

I uprasza się o nie nadużywania downvote.

Oczywiście to są wnioski w przestrzeń forum, nie personalnie do Ciebie.

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...