Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

majówka na nartach


Michas222k

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Michas222k napisał:

Zastanawiam się nad majówką na nartach na Słowacji. Czy jakieś ośrodki będą otwarte? Co polecacie? Jakieś podpowiedzi poproszę. Szukam ośrodka i noclegu w przystępnej cenie. Nigdy nie byłem na Słowacji na nartach.

Strbske, Salatyn, Lomnica.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michas222k napisał:

Zastanawiam się nad majówką na nartach na Słowacji. Czy jakieś ośrodki będą otwarte? Co polecacie? Jakieś podpowiedzi poproszę. Szukam ośrodka i noclegu w przystępnej cenie. Nigdy nie byłem na Słowacji na nartach.

Do majówki kawał czasu - jeśli dotrwa cokolwiek to może Jasna. W zeszłym roku byłem w Jasnej 22 kwietnia ...dół płynął a góra lity lód..

edit - na rady musisz zaczekać... teraz to wróżenie z fusów.. 

Edytowane przez Lexi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Michas222k napisał:

A coś więcej? Gdzie powinny być najlepsze warunki?

Trudno zgadnąć czy będą warunki.
Koniec kwietnia, początek maja w Strbskim Plesie to zazwyczaj już tylko dla ....ów ;)
285391115_IMG_0317(1).thumb.jpeg.5b7ff08b3e328818de6799fe01812113.jpeg

Pleso bym skreślił na podstawie ostatnich 4 lat, zostaje Łomnicke Sedlo, Spalena i Chopok. 
Tu masz Sedlo i Chopok https://www.vt.sk/ a tu https://www.rohacespalena.sk/
Sprawdzaj
Ja obstawiam Rohacze i oczywiście Kasprowy


Pozdrawiam
mirekn   


 

Edytowane przez mirekn
Kasprowy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Michas222k said:

Chciałbym podjąć decyzje i zamówić jakiś nocleg w przeciągu tygodnia, dlatego pytam co będzie najpewniejsze...

Patrząc na poprzednie lata, to jedynie co czasami działalo w majówkę, to Chopok. Często w ograniczonym zakresie. Np. wyciągi puszczane co 30 min. 

Kasprowy pewniejszy.

A jak chcesz coś na 100%, to któryś z lodowców w Austrii. Dużo zależy od pogody. Byłem rok temu na Moltallerze i było świetnie, ale można trafić na wysokie temperatury i jazdę w ciapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michas222k napisał:

Chciałbym podjąć decyzje i zamówić jakiś nocleg w przeciągu tygodnia, dlatego pytam co będzie najpewniejsze...

To zły sport wybrałeś, przyjacielu. Albo sobie zaplanuj, z myślą że weźmiesz w zamian np. rower. Jeśli ktoś Ci da odpowiedź jaka będzie pogoda za niecały miesiąc, to jest niepoważny. Noclegów nie braknie, na Twoim miejscu bym rozważał to najwcześniej po 25 kwietnia.

Nie potrafiłbym żyć wolnymi tylko w weeekendy, ale naprawdę... zluzuj i poczekaj.

Tarzańska Łomnica dzisiaj:

 

20230406_172100.jpg

20230406_164058.jpg

20230406_161726.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gerald napisał:

To zły sport wybrałeś, przyjacielu. Albo sobie zaplanuj, z myślą że weźmiesz w zamian np. rower. Jeśli ktoś Ci da odpowiedź jaka będzie pogoda za niecały miesiąc, to jest niepoważny. Noclegów nie braknie, na Twoim miejscu bym rozważał to najwcześniej po 25 kwietnia.

Nie potrafiłbym żyć wolnymi tylko w weeekendy, ale naprawdę... zluzuj i poczekaj.

Tarzańska Łomnica dzisiaj:

 

20230406_172100.jpg

20230406_164058.jpg

20230406_161726.jpg

Czym Ty robiłeś te zdjęcia? Kalkulatorem  ??  😅

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
2 godziny temu, Michas222k napisał:

Ponoć ma kręcić w weekend majowy. Na papierze chyba Chopok lepszy bo więcej tras. Nie bylem nigdy na Słowacji i nie wiem czy to dobry wybór na majówkę. Lodowce niestety nie wchodzą w gre.

No nie wiem..patrząc na kamerki szału nie ma na Łomnicy....może Pleso?...był ktoś teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michas222k napisał:

Do majówki już tylko tydzień, może teraz ktoś doradzi?

Na Chopok masz jakieś 500km z Wro. Na https://www.kitzsteinhorn.at/pl jakieś 700. 

Skipassy cena podobna, różnica jedna Na Chopoku puszczą 1 max 2 trasy. Kitz będzie chodził cały. Jechałem z Włoch wczoraj warunki śniegowe na lodowcach  kosmos.

Przemyśl to...

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Na Chopok masz jakieś 500km z Wro. Na https://www.kitzsteinhorn.at/pl jakieś 700. 

Skipassy cena podobna, różnica jedna Na Chopoku puszczą 1 max 2 trasy. Kitz będzie chodził cały. Jechałem z Włoch wczoraj warunki śniegowe na lodowcach  kosmos.

Przemyśl to...

Kiedyś pojechałem na kicka właśnie koło majówki z wrocka i to Honda jazz było warto, nawet w jakimś nielodowocowym ośrodku pojezdzilem, ale tam breja, choć w cieniu lód wiec mix... a Hintersee się zwał... ale to jednak był ciepły marzec w połowie wiec...

38616075-53AE-4897-BFAE-8637388D6366.jpeg

A54381A1-F1E9-4C4B-8366-1CD2DF5D78C7.jpeg

FC4668CA-859E-4373-B2E5-88A8B86A4630.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...