Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 23/24


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarioJ napisał:

To jest niezłe. Najpierw mówiliście że nie bedą śnieżyć, bo się nie opłaca.

Stacje jednak śnieżą. To inni wątpią że to im nic nie da, bo zaraz spłynie.

Każdy Polak ma inne zdanie.

 

Ale podobno na tym śniegu nie będą mogły jeździć osoby, które przedłużyły ważność karnetu. Oni będą jeździć w grudniu dopiero zgodnie z OWeS punkt 17.2

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 21:36, przemo_narciarz napisał:

Nic nie powinni robić prze Pana:) sezon skończony- karnet skończony. 

 

W dniu 6.03.2024 o 21:29, Narciarz ze Śląska napisał:

Nie wiem, czy kolega narzeka na to, że przedłużą, czy na to, że za kasę???

No to może wyjaśnię co mam na myśli bo wpisy Wasze do tego się odnoszą..... otóż Czarny Groń nie zakończył pracy "bo mu "stok spłynął" tylko zakończył bo skończyły sie ferie na których każdy zarabia najlepiej... stok został zamknięty przy warunkach na nim panujących o których inne ON w regionie (poza Białką) mogłyby marzyć (mam zdjęcia )... decyzja została podjęta znacznie wcześniej (wcześniejszy telefon do ON z zamiarem rezerwacji) i była ściśle "ekonomiczna"....

Reasumując - patrząc z mojej strony ON nie wywiązał sie z kontraktu ze mną zawartego w momencie zakupu karnetów i nie widzę ani cienia wątpliwości że reklamacje musi uznać jeśli taką złożę... próba naciągnięcia mnie na jakieś dodatkowe koszta jest co najmniej śmieszna a na pewno bezczelna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 23:09, przemo_narciarz napisał:

Całkowicie się nie zgadzamy:) kupiłeś w ciemno Twój problem. Nie wykorzystałeś też Twój. Współczuję tylko stacją, które są na granicy rentowności, a tu las rąk żeby przedłużyć...

Sam w ciemno kupiłem sezonówki za 6k i nie czekam aż się stopi:) ale gdyby się stopiło to winę widziałbym tylko po swojej stronie.

Przemo... tu nie ma zgadzamy sie czy nie - występujesz tutaj w roli konsumenta który kupuje produkt. Obie strony obowiązują prawo oraz regulamin przedstawiony przez sprzedającego (jeśli nie zawiera tzw. klauzul abuzywnych). 

Proste.

..i to zaledwie jedna ze ścieżek postępowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarioJ napisał:

To jest niezłe. Najpierw mówiliście że nie bedą śnieżyć, bo się nie opłaca.

Stacje jednak śnieżą. To inni wątpią że to im nic nie da, bo zaraz spłynie.

Każdy Polak ma inne zdanie.

 

Śnieżą te, które mają kasę i ambicje podziałać jeszcze tydzień do dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lexi napisał:

 

No to może wyjaśnię co mam na myśli bo wpisy Wasze do tego się odnoszą..... otóż Czarny Groń nie zakończył pracy "bo mu "stok spłynął" tylko zakończył bo skończyły sie ferie na których każdy zarabia najlepiej... stok został zamknięty przy warunkach na nim panujących o których inne ON w regionie (poza Białką) mogłyby marzyć (mam zdjęcia )... decyzja została podjęta znacznie wcześniej (wcześniejszy telefon do ON z zamiarem rezerwacji) i była ściśle "ekonomiczna"....

Reasumując - patrząc z mojej strony ON nie wywiązał sie z kontraktu ze mną zawartego w momencie zakupu karnetów i nie widzę ani cienia wątpliwości że reklamacje musi uznać jeśli taką złożę... próba naciągnięcia mnie na jakieś dodatkowe koszta jest co najmniej śmieszna a na pewno bezczelna.

Też mam takie wrażenie, że kiepskie warunki w niektórych (zaznaczam: niektórych) przypadkach tylko pomogły. 

Dużo większe znaczenie mogła mieć mała ilość narciarzy: ceny i warunki zrobiły swoje. Ale trzeba to rozpatrzyć indywidualnie, bo mieliśmy też stacje jeżdżące wybitnie na siłę, ale... tylko do końca ferii.

Sezon jaki był (jest?), taki był, ale mam wrażenie, że nie wszyscy zachowali się fair. I tu z Kolegą pełna zgoda. 

Następne: jeśli naprawdę znacząca ilość narciarzy została z kartkami w ręku, to mamy problem systemowy, a nie "cwaniaka, który chciał kupić taniej" (to nie moje określenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Narciarz ze Śląska napisał:

Też mam takie wrażenie, że kiepskie warunki w niektórych (zaznaczam: niektórych) przypadkach tylko pomogły. 

Dużo większe znaczenie mogła mieć mała ilość narciarzy: ceny i warunki zrobiły swoje. Ale trzeba to rozpatrzyć indywidualnie, bo mieliśmy też stacje jeżdżące wybitnie na siłę, ale... tylko do końca ferii.

Sezon jaki był (jest?), taki był, ale mam wrażenie, że nie wszyscy zachowali się fair. I tu z Kolegą pełna zgoda. 

Następne: jeśli naprawdę znacząca ilość narciarzy została z kartkami w ręku, to mamy problem systemowy, a nie "cwaniaka, który chciał kupić taniej" (to nie moje określenie).

I dodam:

Bilety były do wykorzystania w SEZONIE, ale czy przypadkiem nie mieliśmy do czynienia (znów powtórzę: w niektórych przypadkach) z dowolnym i nieprzypadkowym sterowaniem znaczenia słowa SEZON???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ZdolnyŚlązak napisał:

CG teraz, -1C, słoneczko, czynne krzeslo Żmija i czerwona D. Puuuustki!!!.

Jest zimowo🙂

 

 

 

 

SAVE_20240308_091221.jpg

SAVE_20240308_091243.jpg

SAVE_20240308_091253.jpg

SAVE_20240308_091312.jpg

SAVE_20240308_091326.jpg

Warun petarda. Widać że śnieżyli, po strukturze sztruksu.

Rozumiem że C FIS jest przejezdna off piste?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WojtekM napisał:

Bo w rzeczywistości nie śnieżą, tylko punktowo podreperują te trasy, które jeszcze trochę pociągną. Nigdzie nie śnieżą tam gdzie wytop był duży.

Tak zwane pudrowanie trupa, a pod pudrem mogą czyhać kamole 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Warun petarda. Widać że śnieżyli, po strukturze sztruksu.

Rozumiem że C FIS jest przejezdna off piste?

C zamknięta, po tym.co.widac na zdjęciu z krzesełek byś pewnie zjechał ale dół C nieprzejezdny, dośnieżone jest tylko od zjazdu z talerzyka Jędruś, bo on jeszcze chodzi jako transport do Żmiji z parkingu ( tak jak widać na 2 zdjęciu):

 

SAVE_20240308_135008.jpg

SAVE_20240308_134951.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, ZdolnyŚlązak said:

C zamknięta, po tym.co.widac na zdjęciu z krzesełek byś pewnie zjechał ale dół C nieprzejezdny, dośnieżone jest tylko od zjazdu z talerzyka Jędruś, bo on jeszcze chodzi jako transport do Żmiji z parkingu ( tak jak widać na 2 zdjęciu):

 

SAVE_20240308_135008.jpg

SAVE_20240308_134951.jpg

w takim razie pewnie zamkną na koniec "wysokiego sezonu" czyli po weekendzie, zresztą mając jedną mroźną noc poza marketingiem i zrobieniem komunikacji z parkingiem niewiele się da, D też z przewężeniami nie utrzyma się ... ostatni taki marny sezon pamiętam gdzieś w okolicach 90 roku - na Szrenicy wtedy była jazda na tylko na hali

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...