Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czechy sezon 23/24


izydar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Dziś Harrachov. Rano przez chwilę kropił deszcz, później było mgliście a od godziny 11 zrobiło się słonecznie i wiosennie. Temperatury na początku 6 na dole na górze 4, później wzrosło do 10 stopni. Na stokach miękko. Zwykle taki śnieg miałem pod koniec marca lub w kwietniu. Oczekiwanie do wyciągów przeważnie na bieżąco.

IMAG2860.jpg

IMAG2861.jpg

IMAG2862.jpg

IMAG2864.jpg

IMAG2866.jpg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Michas222k napisał:

Dziś Harrachov. Rano przez chwilę kropił deszcz, później było mgliście a od godziny 11 zrobiło się słonecznie i wiosennie. Temperatury na początku 6 na dole na górze 4, później wzrosło do 10 stopni. Na stokach miękko. Zwykle taki śnieg miałem pod koniec marca lub w kwietniu. Oczekiwanie do wyciągów przeważnie na bieżąco.

IMAG2860.jpg

IMAG2861.jpg

IMAG2862.jpg

IMAG2864.jpg

IMAG2866.jpg

Harrachov zwykle dobrze trzyma się na wiosnę. Gdzie parkowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sstar napisał:

Harrachov zwykle dobrze trzyma się na wiosnę. Gdzie parkowałeś?

Jeździłem w Harrachovie w kwietniu 2019 i 2022. Niestety dziś widać, że dużo im śniegu brakuje do kręcenia chodźby do końca marca. Zwykle stoki przy Ryzoviste pierwsze zamykali i tam najbardziej widać braki śniegu. Nie parkowałem. Rano nie było dużej frekwencji pewnie przez pogodę. Ludzi przybyło jak zrobiło się słonecznie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala Moravka, Koprivna. Jestem tu co kilka dni. Za każdym razem trasy są węższe. Baza nie wydaje się zbyt duża. Jeździ się dobrze, jest miękko, na dole cukier, ale nie kopny tylko raczej płytki. Warunki jak na taką pogodę zadziwiająco dobre, tylko nie wiadomo jak długo. Chciałbym być we wtorek, pewnie jeszcze będzie po czym jeździć, natomiast jestem pełen obaw o weekend jeżeli nie zmieni się diametralnie pogoda, a raczej ma padać deszcz.

image.thumb.jpeg.aa8708fb1fe05aa561d6ca83caa84ca6.jpeg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 14:36, Michas222k napisał:

Dziś Harrachov. Rano przez chwilę kropił deszcz, później było mgliście a od godziny 11 zrobiło się słonecznie i wiosennie. Temperatury na początku 6 na dole na górze 4, później wzrosło do 10 stopni. Na stokach miękko. Zwykle taki śnieg miałem pod koniec marca lub w kwietniu. Oczekiwanie do wyciągów przeważnie na bieżąco.

IMAG2860.jpg

IMAG2861.jpg

IMAG2862.jpg

IMAG2864.jpg

IMAG2866.jpg

K185 jeszcze stoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sobota w Dolni Morava- rano na górze minus 1. Najlepiej trzymał górny stok przy talerzyku slamik. Wszystkie trasy oficjalnie czynne. Ja po wszystkich nie jeździłem, nie sprawdziłem trasy czarnej ani czerwonej przy wyciągu słoń. Przy głównym wyciągu test nart rossignol i dynastar a przy słoniu test nart fischer. Do testowania nart sportowych całkiem dobrze sprawdziła się najwyżej położona trasa i górna część trasy czerwonej Śnieżnik. Dolne odcinki tras bardzo miękkie.

 

image000000_29.jpg

image000000_28.jpg

IMAG2876.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Narciarskie ostatki w Szpindlerowym Młynie, strona Medvedin i Horni Misecky. Już na 15 min przed otwarciem zrobiła się kolejka chętnych narciarzy do jazdy. Śniegu było już bardzo mało, otwarte tylko pojedyncze trasy lub nawet ich część. Otwarta czerwona do Horni ( głównie na niej jeździłem bo wygodny transport kanapą ) a także niebieska, pół czerwonej i teoretycznie czarna po stronie Medvedin. Piszę teoretycznie bo na niej duże miejscowe braki śniegu, Jak kończyłem jazdę ok 14 była w fatalnym stanie ( nie wiem jak wyglądała rano ). W tej części ośrodka narciarze korzystali z orczyka na końcu niebieskiej trasy/ połowy czerwonej. Warunki rano dobre, twardo na trasach po przymrosku w nocy. Ośrodek chce kręcić do Wielkanocy, wtedy to chyba tylko trasy wzdłuż wspomnianego orczyka przetrwają...

IMAG2910.jpg

image000008.jpg

image000005_2.jpg

image000003.jpg

image000002.jpg

image000001_2.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, koliber napisał:

Warunki wyglądają na rewelacyjne.

Takie foty wrzuciłem, nie mam zdjęć miejsc gdzie brakowało śniegu. Dojazd do wyciągu Horni pod koniec dnia był już w błocie po sniegowym podobnie do Medvedin. Warunki rano były bdb tam gdzie był jeszcze śnieg. Wyjazd bardzo udany.

image000009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...