Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja sezon 23/24


moruniek

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, ravick97 napisał:

to ja Ci opowiem jak było 😎

Ludzi rzecz jasna więcej niż we wtorek, ale na trasie jak na wolny dzień od pracy (Słowacja) mało, a nawet bardzo mało.

Warunki patrząc na to co dzieje się dookoła rewelacyjnie (środkowo-wiosenne). Śnieg od rana miękki i chyba nieratrakowany (ja się spóźniłem 15 minut na pierwsze krzesło więc mogli już rozjeździć 😉).

Niestety na środku górnej części trasy zaczęła wychodzić ziemia i kamienie (sam w jeden uderzyłem wypinając nartę i kozła fikając).

Jakbym był czarnowidzem, to bym powiedział, że po tej fali ciepła po świętach zamkną się, ale ja standardowo zakładam dostawy białego w kwietniu. 

A co do tego co się działo na drogach, to z Krk i z powrotem totalny luz, to jest przejazd raptem 3 minuty dłuższy niż w typową niedzielę.
 

 

IMG_7414.jpeg

IMG_7404.jpeg

No i tu wychodzi brak komunikacji... jakbym wiedział że jedziesz to bym się zmobilizował....  :).. zdrowych wesołych.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lexi napisał:

No i tu wychodzi brak komunikacji... jakbym wiedział że jedziesz to bym się zmobilizował....  

Sorry Marku, ale jak to u mnie, decyzja o wyjeździe była dosłownie za 5 dwunasta , ale na przyszłość się poprawię 😎

Zdrowych i Wesołych Świąt życzę Tobie i wszystkim Forumowiczom.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marcinn napisał:

To po części dobra wiadomości na weekend

Skiturowi rządzą 😁

Marcin,

zawsze możemy się dogadać, Ty mnie powyciągasz, a pozjeżdżamy razem 😉

ps.  zaczynam się coraz uważniej przyglądać opcji przedstawionej przez pawelb91

Edytowane przez ravick97
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ravick97 napisał:

Marcin,

zawsze możemy się dogadać, Ty mnie powyciągasz, a pozjeżdżamy razem 😉

ps.  zaczynam się coraz uważniej przyglądać opcji przedstawionej przez pawelb91

Maciek można….ale mam lepszą propozycję która może Ci się spodoba 

Lekcja skiturowa … nie musimy na szczyt wchodzić 🙂

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że za 3-4 dni nie będzie nawet po co zapinać nart na odcinku stoku narciarskiego na Rohaczach.

Dzisiaj byłem na Brestovej. Śnieg jest w zasadzie od 1500. Po południu koszmarnie tępy, hamujący. O godzinie 14 w całej dolinie prócz mnie nie było żywego ducha.

xjZcJMyp.jpg

Edytowane przez Gerald
  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w czwartek wybiorę się na Lomnicke Sedlo, ma być trochę chłodniej niż w pierwszej części nadchodzącego tygodnia, może jeszcze jakieś przyzwoite warunki się trafią. Byłoby to moje otwarcie i jednocześnie zamknięcie słowackiego sezonu.

image.thumb.png.0e201428e2271210f34215c7b791c984.png
 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na Lomnicke Sedlo w czwartek lub piątek (zależy od pogody, aktualnie podają lepszą na piątek).
Karnet online poprzez gopass - 25 euro.
Jadę z Nowego Sącza przez Piwniczną, Mniszek. Mam miejsce jakby ktoś był chętny.
Jazda od otwarcia do zamknięcia i powrót. 
Rekomendowany lekki ubiór i szersze narty bo będzie miękko.

image.thumb.png.e8e5305218e8f47ccd349640a401dc96.png

image.thumb.png.7eac0c38cb4de01a6356dbd9ef4417a0.png

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2024 o 09:47, marcinn napisał:

Trzej muszkieterowie i ich żony 😎

no i po spontanicznej lekcji.

kadra nauczycielska doświadczona, ale i bardzo pomocna (to wiązanie zapnie, to psa potrzyma, to żonę zagada 🙂)

Ja gorąco polecam !

@marcinn

@christof

raz jeszcze wielkie dzięki za czas poświęcony i wspólną wyrypę. jak dla mnie było mega !!!

 

ps. jakby ktoś szukał na Rohacach możliwości jazdy poniżej górnej stacji, to niech nie patrzy na kamerę, gdyż można się nieco zdziwić na miejscu 

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...