Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolej gondolowa w Warszawie

Kandydat na prezydenta Warszawy - Piotr Guział (WWS) powiedział ostatnio, że, jeśli wygra wybory, będzie sprzyjał budowie kolejki gondolowej ze Stadionu Narodowego na Starówkę!

Wg mnie są ważniejsze inwestycje, chociaż może przyciągnęło by to turystów (ale najpierw powiększenie zadłużenia :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydat na prezydenta Warszawy - Piotr Guział (WWS) powiedział ostatnio, że, jeśli wygra wybory, będzie sprzyjał budowie kolejki gondolowej ze Stadionu Narodowego na Starówkę!

Wg mnie są ważniejsze inwestycje, chociaż może przyciągnęło by to turystów (ale najpierw powiększenie zadłużenia :) )

Pisałem kiedyś o zagospodarowaniu Łysej Góry, znaczy się Św.Krzyża. Nie trzeba było długo czekać jak ktoś z lokalnych politykierów wpadł na pomysł otoczenia G. Świętokrzyskich kolejami gondolowymi.

Teraz mamy pomysł z Warszawy. To wszystko to jakieś półśrodki.

Mam dużo lepszy pomysł. Z uwagi na lokalny patriotyzm i swój interes, wrócę do zagospodarowania Gór Świętokrzyskich.

Proponuję iść na całość i utworzyć wzorem Specjalnych Stref Ekonomicznych, - Specjalną Strefę Rozrywkową! :smile:Strefę gdzie wybuduje się wyciagi, hotele, kasyna, baseny, sklepy,domy wszelakich uciech. A co? Dla Specjalnej Strefy Rozrywkowej można zmienić prawo, znieść podatki, cła, dopuścić używanie trawki, hazardu, uciech cielesnych.... (Niech tylko kodeks narciarski obowiązuje). Nie upieram się nad lokalizacją, ale Góry Świętokrzyskie to dobre miejsce. Z lasów powyciagać można damy, pomyć, wyleczyć i już jest kadra do domów uciech. Rolników małorolnych przeszkolić na obsługujących wyciągi. Na kieleckich uczelniach uruchomić wydział hazardu i krupierstwa. Traktorzystów przeszkolić na ratraki. Wykorzystać doświadczenia Bałtowa, Krajna, Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.....

Trzeba mieć rozmach na miarę czasów! Czasów Polski odbijającej się jak sprężyna ( patrz "logo dla Polski"), czasów rządów ludzi, którzy wykazują wyrażne odchyłki od normalności.:smile:

Tylko nie wiem czy nadaje się toto do tematu "Nowe inwestycje" czy może "Trochę do śmiechu"? Sami oceńcie. Pozdrawiam w oczekiwaniu na zimę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo lepszy pomysł. Z uwagi na lokalny patriotyzm i swój interes, wrócę do zagospodarowania Gór Świętokrzyskich.

Proponuję iść na całość i utworzyć wzorem Specjalnych Stref Ekonomicznych, - Specjalną Strefę Rozrywkową! :smile:Strefę gdzie wybuduje się wyciagi, hotele, kasyna, baseny, sklepy,domy wszelakich uciech. A co? Dla Specjalnej Strefy Rozrywkowej można zmienić prawo, znieść podatki, cła, dopuścić używanie trawki, hazardu, uciech cielesnych.... (Niech tylko kodeks narciarski obowiązuje). Nie upieram się nad lokalizacją, ale Góry Świętokrzyskiego to dobre miejsce. Z lasów powyciagać można damy, pomyć, wyleczyć i już jest kadra do domów uciech. Rolników małorolnych przeszkolić na obsługujących wyciągi. Na kieleckich uczelniach uruchomić wydział hazardu i krupierstwa. Traktorzystów przeszkolić na ratraki. Wykorzystać doświadczenia Bałtowa, Krajna, Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

.

I jeszcze drogowców, by z dróg przerzucili się na stoki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, racja ale nie mogę inaczej go zamieścić :sad:

nie jestem do końca pewny czy w tym tkwi problem, ale link jest na urządzenia mobilne. Spróbuj wejść na YT nie z aplikacji, a przez przeglądarke, oczywiście strone otworzyć w wersji pełnej, a następnie skopiuj link jeszcze raz (no i powinieneś być zalogowany na swoje konto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, racja ale nie mogę inaczej go zamieścić :sad:

Musisz zmienić status tego filmu z "Prywatny" na "Niepubliczny" lub "Publiczny".

Z tego co widzę, filmy o statusie "Prywatny" mogą oglądać tylko określeni przez Ciebie użytkownicy YT, natomiast filmy o statusie "Niepubliczny" może oglądać każdy posiadacz linka do filmu.

A tutaj - żeby trzymać się tematyki wątku - przykład chyba pierwszego KombiBahna w Polsce (filmik o statusie "Niepubliczny"):

[video=youtube_share;tiPZMaGAQx4]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić status tego filmu z "Prywatny" na "Niepubliczny" lub "Publiczy".

Z tego co widzę, filmy o statusie "Prywatny" mogą oglądać tylko określeni przez Ciebie użytkownicy YT, natomiast filmy o statusie "Niepubliczny" może oglądać każdy posiadacz linka do filmu.

Teraz jest status publiczny i nie z YT tylko wprost z mojej galerii. Jak nie działa to trudno :(

https://plus.google.com/app/basic/photos/102757560819797618645/album/6074502779032397793/6074502775144025554?cbp=n3zkupqdfl1y&sview=27&cid=5&soc-app=115&soc-platform=1&spath=%2Fapp%2Fbasic%2F102757560819797618645%2Fposts&sparm=cbp%3D5eice18qam2s%26sview%3D2%26cid%3D5%26soc-app%3D115%26soc-platform%3D1%26spath%3D%2Fapp%2Fbasic%2Fstream%26sparm%3Dcbp%253Du4no3vghhsod%2526sview%253D2%2526cid%253D5%2526soc-app%253D115%2526soc-platform%253D1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...