Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

[...]chodzi też o zagrożenia ,mój mąż waży 120 kg nie wyobrażam sobie sytuacji zderzenia,

są głosy za i przeciw ale gdzieś ci przyszli mistrzowie musza trenować ,ale z drugiej strony zagrożenie są tak wielkie że osobiście nie odważyłabym się ...

pozdrawiam

i slusznie, bo najwiekszym zagrodzeniem na zdjeciu sa szelki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się w ostatnich kilkunastu czy kilkudziesięciu postach w tym temacie. One są takie nasze, takie polskie. Czyli tradycyjne narzekanie na wszystko. Nic nie robią ŹLE, robią ŹLE, w ogóle to wszystko ŹLE.

Welcome in Poland.

Mnie tylko rozbawił pomysł kandydatów na polityków (z tą 15 osobową kanapą).

I włączyła mi się moja ironia automatyczna.:tongue:

Wszelkie zmiany w Szczyrku będą mnie cieszyć.A nawet jeśli będą one w SzCyrku się działy to też.:cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Katowice

Nowy właściciel Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego przedstawił ambitne plany modernizacji ośrodka... ale ich realizację odsunął w czasie, ze względu na żmudne i skomplikowane procedury uzyskiwania niezbędnych zezwoleń na te inwestycje.

Jedyna dobra wiadomość, w tym sezonie zimowym, to wspólny karnet na wszystkie wyciągi w rejonie Skrzycznego. Efekt porozumienia słowackiej firmy TMR z polskim Centralnym Ośrodkiem Sportu.

Skala słowackich planów inwestycyjnych budzi pewne niedowierzanie........

http://www.tvp.pl/katowice/aktualnosci/spoleczne/na-narty-do-szczyrku/17414982

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz mojego 4-letniego wnuka jeżdżącego na Hintertuxie:

[video=youtube;a6fjJ5MagSk]

Każesz mu się wynieść na oślą łączkę?

super chłopak jeździ, lecz umiejętności w tym wieku to nie wszystko, opieka przede wszystkim

musisz jednak przyznać, że stok jest bardzo dobrze przygotowany, bez muld, szeroki i nie ma na nim tłoku jednym słowem alpejska ośla łączka

u nas wręcz przeciwnie tłok, wąsko, lód i muldy, niebezpiecznie dla takich malców

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....u nas wręcz przeciwnie tłok, wąsko, lód i muldy, niebezpiecznie dla takich malców

Zapomniałeś dodać, że u nas jest przede wszystkim masa idiotów, nonszalanckich szpanerów o niskim czole, zachowujących się dokładnie tak samo na stoku jak na jezdni czy rowerze. W Polsce po prostu strach z takim maluszkiem na stok wyjść. Dlatego uważam, że powinny być stoki na które po prostu matek z dziećmi czy słabeuszy nie będzie się wpuszczać. Niestety głupota jest po obu stronach. Skoro wiem, że na stoku są debile to nie pcham się tam na siłę z dzieckiem (lub nie pcham się bo mało umiem) bo to grozi niebezpieczeństwem. Ludzie w Polsce zachowują się często jak dwa barany na wąskiej kładce i to jest problem. Pokolenia miną zanim to się wyrówna... niestety. Jest lepiej niż było jeszcze 10 lat temu, bo sporo ludzi jeździ np w Alpy i widzi... uczy się kultury, poszanowania drugiego uczestnika.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciom wąska trasa lód i muldy nie przeszkadzają.

A od ilu lat według Was dzieci miały by wstęp na trasy? Pewnie od 18 ...

Proponuję również zakaz wstępu dla kobiet bez względu na to czy z dzieckiem czy nie!

Panowie, pieprzycie takie dyrdymały, że żal czytać!!!!

Tadek

Edytowane przez Tadeusz T
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie zaśmiecać tego wątku takimi wywodami. Proponuje wątek vintage skiing. Tam będziecie biadolić nad ogólnym postępem świata. Testami na inteligencję dla przyszłych posiadaczy "karty narciarza" itp.

Jeśli chodzi o zapowiedzi TMR-u, to widząc rozmach z jakim działa na Słowacji nie mam wątpliwości, że są w stanie zrobić to co zapowiadają w Szczyrku. Mamy mało gór "pod narciarstwo". Nie ma więc miejsca na "marnotrawstwo". Trzeba działać z rozmachem. Chciałbym zobaczyć mapkę z naniesionym nowymi kolejkami.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Byłem tam we wtorek i też się strasznie zdziwiłem że, coś robią z naśnieżaniem. Tylko niestety wygląda to tak jak by chcieli uruchomić tylko część tras na nadchodzący sezon :( Golgota pięknie wykoszona ale już Juliany zarośnięte i zardzewiałe więc wygląda na to że, w tym sezonie nie ruszą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3655062,wspolny-skipass-pod-skrzycznem-i-w-czyrnej,2,id,t,sa.html

Bilety na jazdę w obu ośrodkach będą takie same, choć graficznie będą się nieco różnić. Ceny biletów jednodniowych i dłuższych będą niższe niż w ubiegłym roku, zaś 1-godzinne, 4-godzinne i punktowe pozostaną bez zmian.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wpadłem dzisiaj z aparatem do SONu. Jeszcze nigdy nie widziałem tylu armatek przegotowanych do naśnieżania na raz. Widać, że nowy właściciel przerzucił dodatkowy sprzęt ze Słowacji. Armaty stoją na trasie do Soliska, na Golgocie w uzupełnieniu lanc, na Julianach (czerwona trasa).

Zapraszam do galerii

safe_image.php?d=AQDZzOcLWYneqsQF&w=484&h=253&url=http%3A%2F%2Fwww.skionline.pl%2Fgalerie%2Fstacje-narciarskie-polska%2Fszczyrk-son-2014-12-24%2Fimg_0001.jpg&cfs=1

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem dzisiaj z aparatem do SONu. Jeszcze nigdy nie widziałem tylu armatek przegotowanych do naśnieżania na raz.

No ja bym wszystkim w Szczyrku radził napełnić jeszcze dzisiaj wanny i wszystkie wiadra i gary wodą i naftę do lamp niech kupią:tongue:, bo jak to wszystko powłączają to wody w Żylicy i kranach braknie, a prądu tym bardziej:stupid:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurzy aż miło! Życzenia wigilijne się chyba spełniają. Jeszcze wczoraj po południu rozmawiałem z kolegą, który mieszka w Szczyrku i mówił że na rowerze sibie jeździł, że jest 10C, że w BB było jeszcze więcej... wiosna Panie... Życzenia były jednoznaczne... Ot i się spełniają.

Wszystkim Forumowiczom, najlepszego na te Święta. Oby dudków nie zabrakło a biały zasypał całe góry! Ostrych krawędzi i miękkich lądowań!

MOSTOSTAL

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...