Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Jeeb napisał:

niech jeszcze kupią Kotarz w Brennej i zrobią połączenie z w kierunku Soliska

A ja marzę o gondoli na Siodło pod Klimczokiem i Klimczok. Trasy krótkie, ale... "lodowiec".

Generalnie marzenia:
1) Niebieska i niebiesko-czarna trasa ze zjazdem na Beskidku.
2) Połączenie z Klimczokiem
3) Połączenie z Brenną

Może za 50-100 lat???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Wydawało mi się, że to kupił TMR??? Jeśli nie, to odwołuję!

Tu jest info, że kupił to jakiś fundusz VESTA (ktokolwiek za tym stoi, nie wiem), a podpisali umowę franszyzową z Mercure. Nic nie ma o TMRze. Nie wiem skąd to wziąłem, ale gdzieś mi w głowie ta informacja utkwiła. Więc chyba jednak błędnie, JC ma rację:

Orle Gniazdo Szczyrk przekształci się w Mercure z 453 pokojami – Hotelarz (e-hotelarz.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, punktualnie o godzinie 10:30 ruszyła sprzedaż skipassów w ośrodku Szczyrk Mountain Resort w Szczyrku. Zebrałem dla Ciebie informacje dotyczące nowych cenników, jakie będą obowiązywały w Szczyrku w nadchodzącym sezonie. Dowiesz się jak kupić skipass z rabatem do 55%, ile będzie kosztował skipass wieczorowy oraz jak otrzymać Fast Pass w cenie pobytu w Szczyrku. Opowiadam także o 4-godz. skipassie w Beskid Sport Arena.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 hour ago, Jeeb said:

??????

oznaczenie B6 otrzymała nowa kanapa w COS, a w SON to trasa "6", dawno już nie widziana i nie otwierana, choć w zeszłym roku udało mi się kilka razy nią przejechać. Zjazd jest z czwórki, raczej niewidoczny, trochę przez krzaki, ale zaraz wchodzi w ślad lokalnej drogi, potem trzeba odbić w lewo w inną lokalną drogę (raczej trzeba by użyć określenia "dróżkę") i tak aż znów wbija w czwórkę. Miejscem jest płasko i trochę pod górę (za pierwszymi spotkanymi domami po prawej - to droga dojazdowa do nich od dołu).

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Info od SMR:

Raport z tras na 5⃣ dni przed otwarciem sezonu zimowego 2023/2024⛷🏂🔥

Już 9 grudnia widzimy się na stoku!🎁

Sezon zimowy planowaliśmy otworzyć dopiero 16 grudnia, ale cieszymy się, że zima postanowiła zawitać wcześniej!☃🌨❄

Obecnie kontynuujemy naśnieżanie❄, ale też patrzymy w prognozy i widzimy wzrost temperatury, dlatego robimy zapasy i naśnieżamy tak aby pokrywa śniegu była jak największa!

Planujemy udostępnić:

🔵trasę nr 2
🔵trasę nr 3b
🔵trasę nr 4
🟠Maxiland

Na trasach 3, 8 ,10 trwa naśnieżanie i zostaną udostępnione w następnej kolejności🔜

Od soboty działa także nasza szkoła Szczyrk Ski School, tylko u nas skipass i fast pass otrzymujecie GRATIS🎁

Nie możemy się Was już doczekać!💙

ℹSkipassy w najlepszych cenach czekają na Was na gopass.travel

FB_IMG_1701715267804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dlaczego lance w SMR są wyłączone?

Co tym razem? Za zimno? Wiatr nie taki? Wilgotność pewnie nie jest idealna? No albo nie ma sławnego mikroklimatu. No jest jeszcze ostatnia opcja - jak budowali ośrodek oparty na lancach to część forumowiczów się pukała w czoło, że zły wybór na warunki panujące u nas w kraju, no ale ich eksperci wiedzieli lepiej. Widocznie ekspertów mają tych samych co zarządzają COSem... 🤦‍♂️

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Ile kosztowała przyjemność za 1 dzień (bo tam innych biletów nie ma) w takich warunkach???

W dniach 2-5 stycznia "jeździłem" tam z córką. 149 zł kupowane z dnia na dzień. Kupować z wyprzedzeniem się raczej nie da, bo nie wiadomo czy w ogóle będzie śnieg i czynny ośrodek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...