Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mercedes420 napisał:

Z kamieniami to jest jakiś dramat byłem 25.01.2023 i zniszczyłem sobie przez nich narty. 

Dodatkowo jak opublikowałem na fb zdjęcia realnych warunków na trasie to mnie ZABLOKOWALI także sprawa jest już wg mnie poważna ponieważ ewidentnie tuszują bardzo kiepskie i swoją już drogą niebezpieczne warunki 

Czyli w Szczyrku stabilnie. 

Przypominają mi się posty z forum sprzed kilku lat, ktoś wrzuca zdjęcie brązowej trasy z dużymi przetarciami i kamieniami a inny pisze że warunki wspaniałe (jeździli tego samego dnia).

🙃

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jack78 napisał:

7 śnieżą,  może za 2 dni będzie ok.

10 dolna część jest też śnieżona, u góry nie widać czy będzie to 8 (raczej tak),  czy 10.

1 cisza i pustki.

3 jest dośnieżana, bo wygląda słabo.

 

Założyłem się tu z kimś, że prędzej kosmitów w Szczyrku zobaczę, niż czynną trasę naprawdę trudną w SMR, np. Jedynkę. O Bieńkuli i Golgocie nie wspominam, bo dla stacji one nie istnieją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę minerałów na dole trasy nr 3 i 4 było, ale do ominięcia. Ludzi jak na niedzielę i zmianę turnusów feryjnych umiarkowanie. Spodziewałem się kolejek co najmniej dwa razy większych. Tragedii nie było. O 8:25 na drugim parkingu pod gondolą połowa miejsc parkingowych jeszcze wolna. Rzadki widok o tej godzinie w niedzielę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kordiankw napisał:

Dzisiaj trochę minerałów na dole trasy nr 3 i 4 było, ale do ominięcia. Ludzi jak na niedzielę i zmianę turnusów feryjnych umiarkowanie. Spodziewałem się kolejek co najmniej dwa razy większych. Tragedii nie było. O 8:25 na drugim parkingu pod gondolą połowa miejsc parkingowych jeszcze wolna. Rzadki widok o tej godzinie w niedzielę.

Zaspałeś 😉? Do Ciebie to niepodobne. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Założyłem się tu z kimś, że prędzej kosmitów w Szczyrku zobaczę, niż czynną trasę naprawdę trudną w SMR, np. Jedynkę. O Bieńkuli i Golgocie nie wspominam, bo dla stacji one nie istnieją!

Bieńkula i Golgota chodziły w ubiegłym roku. Zobacz od 2:42

Wydaje mi się, że te trasy są tylko odpalane jak jest wystarczająco naturalnego śniegu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelb91 napisał:


Przypominają mi się posty z forum sprzed kilku lat, ktoś wrzuca zdjęcie brązowej trasy z dużymi przetarciami i kamieniami a inny pisze że warunki wspaniałe (jeździli tego samego dnia).

🙃

Pamiętam jak zaklinali rzeczywistość 😉😁, fotka z tamtej polemiki 😱🤣😂

IMG_20230129_223506.jpg

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack78 napisał:

Bieńkula i Golgota chodziły w ubiegłym roku. Zobacz od 2:42

Wydaje mi się, że te trasy są tylko odpalane jak jest wystarczająco naturalnego śniegu. 

Co to za muza jest podłączona do tego nagrania? lepiej mi podnosi ciśnienie niż energetyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Od jutra tj. 3.02.23 dostępna będzie czerwona trasa nr 7 na prawie całej długości (ostatni odcinek trasy będzie połączony z trasą nr 4). 

W końcu zima do nas zawitała w pełnej okazałości! W kolejnych dniach planujemy udostępnienie kolejnych tras, o szczegółach będzie informować jutro!  "

 

Ktoś był na miejscu i jest w stanie realnie ocenić o których trasach mowa?

Edytowane przez korylcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, korylcio napisał:

" Od jutra tj. 3.02.23 dostępna będzie czerwona trasa nr 7 na prawie całej długości (ostatni odcinek trasy będzie połączony z trasą nr 4). 

W końcu zima do nas zawitała w pełnej okazałości! W kolejnych dniach planujemy udostępnienie kolejnych tras, o szczegółach będzie informować jutro!  "

 

Ktoś był na miejscu i jest w stanie realnie ocenić o których trasach mowa?

Ja byłem, tylko nie wiem o co pytasz. Realnie mowa o trasach 7 i 4, czyli obie z Hali Skrzyczeńskiej do Soliska. 4 otwarta od tygodnia, 7 śnieżą od tygodnia i wyglądała ostatnio nieźle, jeśli idzie o ilość śniegu.

Wg mnie została do otwarcia 1-sportowa, ale tam poza naturalnym śniegiem nie ma nic więcej. Armatki nie pracowały nawet 5 minut,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie, kojarzy ktoś od której można jeździć na wspólnym karnecie na kolei COS Skrzyczne? Teoretycznie na stronie widnieje, że od 8:00, ale swego czasu była to godzina otwarcia wyłącznie dla karnetów tylko COS. 

Edytowane przez korylcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, korylcio napisał:

Jeszcze pytanie, kojarzy ktoś od której można jeździć na wspólnym karnecie na kolei COS Skrzyczne? Teoretycznie na stronie widnieje, że od 8:00, ale swego czasu była to godzina otwarcia wyłącznie dla karnetów tylko COS. 

Od 8:30. 
Natomiast jeśli chodzi o siódemkę, to w środę była otwarta na odcinku do krzyżówki z 4A. Poniżej wzdłuż kanapy ratrak dopiero rozgarniał kopy śniegu, więc dziś pewnie jest otwarta do samego dołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, korylcio napisał:

Jeszcze pytanie, kojarzy ktoś od której można jeździć na wspólnym karnecie na kolei COS Skrzyczne? Teoretycznie na stronie widnieje, że od 8:00, ale swego czasu była to godzina otwarcia wyłącznie dla karnetów tylko COS. 

Maja z tym straszny bajzel. Jak byłem tam w grudniu to część karnetów było od 8:30, a mój i dzieci zadziałały od 8:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, korylcio napisał:

A jednak całkiem inna trasa ;)

" To się dzieje! 🔥🤩
Zima wzięła dodatkową zmianę, nadgodziny, nocki i efekty są od razu! 🤩😎🤩🤩😎
Przyjrzyjcie się dobrze😈
Tak! Od jutra 11-tka zwana Golgotą jest Wasza! "

Panowie, ale na serio, o co chodzi z tą Golgotą? Przecież to nawet porządna trasa nie jest. Nie ma to nawet kilometra, wąskie tak, że jak ktoś przed Tobą jedzie na przestrzeni 50 metrów to już trzeba mocno uważać. Kończy się mega zwężeniem i skrzyżowaniem z innymi trasami, że hamować mocno trzeba na końcu (o ile w ogóle rozpędzisz się wcześniej).

Legenda taka jakby miała 3 km długości i rozgrywał się tam Puchar Świata. FIS na COS jest pięć razy lepszy, 1 i 3 w SON dwa razy lepsze, piątka na Jaworzynie bije to na głowę. Naprawdę nie wiem o co tu chodzi.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tresor napisał:

Panowie, ale na serio, o co chodzi z tą Golgotą? Przecież to nawet porządna trasa nie jest. Nie ma to nawet kilometra, wąskie tak, że jak ktoś przed Tobą jedzie na przestrzeni 50 metrów to już trzeba mocno uważać. Kończy się mega zwężeniem i skrzyżowaniem z innymi trasami, że hamować mocno trzeba na końcu (o ile w ogóle rozpędzisz się wcześniej).

Legenda taka jakby miała 3 km długości i rozgrywał się tam Puchar Świata. FIS na COS jest pięć razy lepszy, 1 i 3 w SON dwa razy lepsze, piątka na Jaworzynie bije to na głowę. Naprawdę nie wiem o co tu chodzi.

Kiedyś były muldy stad nazwa i kult, a teraz...

PS jechałem tylko fis cos i one son wiec się nie znam

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...