Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Stary bywalec napisał:

Patrząc się np.na trasy w cieplejszych rejonach Alp (Dolomity) to sztucznego śniegu nawalone jest tam czasami metr.

W tym sezonie w Szczyrku po styczniowych mrozach na 1 i 3 było 1,5m śniegu. Jeszcze nigdy tyle nie nasypali, ale brak nocnych przymrozków zrobił swoje, bo była by jazda do końca marca.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2024-01-11 095919.jpg

IMG_20240113_153713.jpg

IMG_20240109_125102.jpg

https://www.skionline.pl/forum/topic/14399-szczyrk-mountain-resort-szczyrkowski-ośrodek-narciarski/?do=findComment&comment=397144

 

Edytowane przez surfing
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack78 napisał:

Wg mnie pierwsze zdjęcie jest z przez 2 lat. Wtedy sypali aż pod same dysze z lanc, w ty roku nie widziałem kupy śniegu nawet do połowy lanc. 

Z tego roku to jest. Dokładnie jakoś z połowy stycznia bo tam byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnety dostępne są online tylko do końca lutego. Pewnie dociągną jeszcze tydzień ze Zbójnicką Kopą za 130 zł na dzień;). Ciekawe dlaczego jeszcze funkcjonuje niebieska kanapa na Pośredni? Przecież nie ma możliwości przejazdu na Halę, tylko trzeba wsiadać w samochód i przenosić się pod gondolę. O opłacie za parking na Solisku nie wspomnę:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WojtekM napisał:

Co roku te same narzekanie na Szczyrk. Po co kupujecie i tam jeździcie? Ja mam trochę ponad godzinę drogi, ale ostatnio byłem 3-4 lata temu. I nie wybieram się szybko znowu.

W wielu aspektach się z kolegą nie zgadzam, ale tu mam podobnie. Aczkolwiek mam jeszcze punkty na 1 darmowy bilet, niemniej w tym sezonie się nie udało. Nie wiem, czy nie skasują mi tych punktów. Kiedyś bowiem (po kilku latach już nie) korzystałem z sezonówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2024 o 06:24, WojtekM napisał:

A niektórzy wierzą, że to polskie Val Thorens ...

Val Thorens nie znam, a Kasprowy bardzo lubię. To, że trudno się na niego dostać dla mnie jest zaletą, mała konkurencja na trasach jak na Polskie warunki. Gdybym mieszkał bliżej Zakopanego zdecydowanie częściej bym korzystał z uroków tej miejscówki.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kemot06 napisał:

Koniec sezonu.... czynna tylko  2 i 3B 😭 A karnety dalej dostępne i to w cenie 129 zł 🙄

image.png.02e8afc27cd8f874d9ee42f593e180df.png

Znajomy ziomek uwielbia jeździć na narty. 

ilość czynnych wyciągów i ich kanap na chwilę obecną przewyższa liczbę tras i kilometraż. Dlatego Szczyrk to dla niego ekstraklasa, jeśli chodzi o jazdę na narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marcinn napisał:

Obiektywnie to 24.02 wrzucasz jakieś urywki z zamkniętej od wtorku 20.02 trasy 3 (chyba że wzrok mnie myli) co ma na celu wrzucenie tego na forum to nie wiem.

21.02 jeździłem tą trasą i tragedii nie było, tylko ostatni fragment na dojeździe do gondoli trzeba było wziąć szturmem po resztkach śniegu i błocie :)

Edytowane przez pejot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pejot napisał:

Obiektywnie to 24.02 wrzucasz jakieś urywki z zamkniętej od wtorku 20.02 trasy 3 (chyba że wzrok mnie myli) co ma na celu wrzucenie tego na forum to nie wiem.

21.02 jeździłem tą trasą i tragedii nie było, tylko ostatni fragment na dojeździe do gondoli trzeba było wziąć szturmem po resztkach śniegu i błocie :)

Co ma na celu...

Zupełnie nic 

Tak mi się wyświetliły rewelacyjne warunki w SCYRKU

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pejot napisał:

Super ale to że zimy nie ma Szczyrku od ok 20 stycznia wiedzą chyba wszyscy.

Myślę że po niektórzy widzą że jak co roku inne stacje potrafiły solidnie nasnieżyć i mieć zdecydowanie lepsze warunki a w SCYRKU od co najmniej 3 lat lecą w mniejszym- większy stopniu w .... no wiesz w co.

Ps.Źeby nie było miałem od nich rodzinne sezonowe skipasy przez dwa lata ale obserwując co robią z roku na rok odpuściłem.

Tyle z mojej strony

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...