Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście planuje... no... chyba?  w ogóle to TAK. Nie no chyba na pewno! Czy nie? :rolleyes:  a Wy nie? >:( 

Sam już nie wiem. Bo jak nie jeżdżą to rdzewieją... konserwować trzeba... i w ogóle D...A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, keisyzrk napisał:

Raport zdjęciowy warunków na Chopku z wczoraj wykonany przez @skieron ze słowackiego forum.

https://www.zonerama.com/gefo1/Album/2846270

 

Krzysiek a wierzysz... w garbate krasnoludki? 

Byłeś tam w sobotę...i?

to są fotki wyciągnięte w edytorze - sam popatrz: foto1 z jego kolekcji a foto2 po 30 sek. w PhotoS....

111.jpg.64a94048d74ce3eecb8f30f57a922f1c.jpg1pop.jpg.59c8f62fdb6193c1bd480e83e54cdd35.jpg

popatrz jaki warun! łał zero muld... stół :) 

PS. można też by sztruksik dorzucić :rolleyes:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek a wierzysz... w garbate krasnoludki? 

Byłeś tam w sobotę...i?

to są fotki wyciągnięte w edytorze - sam popatrz: foto1 z jego kolekcji a foto2 po 30 sek. w PhotoS....

111.jpg.64a94048d74ce3eecb8f30f57a922f1c.jpg1pop.jpg.59c8f62fdb6193c1bd480e83e54cdd35.jpg

popatrz jaki warun! łał zero muld... stół [emoji4] 

PS. można też by sztruksik dorzucić :rolleyes:

A gdzie muldy na 1 fotce. ? [emoji1]

 

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Krótko napiszę bo z telefonu. Jesteśmy jeszcze jutro a może i w piątek. Dzisiaj pogoda jeszcze ok. Trasy  całkiem dobre. Ludzi mało, na południu pustki tam jazda rewelka. Na razie tyle. Czekamy na dostawę śniegu. Jak wrócimy od muzykantow to spróbuję wstawić foty.

Pozdrawiam. Torres

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Czy ktoś się wybiera w najbliższych dniach na Szczyrbskie i Chopok?

Ja myślę o piątku,który nie będzie ładny i ładnym poniedziałku.

Chętnie bym dołączył gdybyś jechał przez Nowy Sącz. W piątek nie dam rady ale poniedziałek czy inny dzień może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo znów zbiera się ekipa żeby pojeździć po kamieniach na Chopku! :) 

PS. będzie się działo :D

PS2. a czy ktoś już wie czy "Sviatki" spędzi na Chopku? 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, lski@interia.pl said:

Szkoda,bo w piątek mam w planie jednodniówkę na Szczyrbskie + Vrbov, a potem chyba jakąś dwudniówkę...

Będę na Chopoku od soboty do poniedziałku, może urządzimy jakieś spotkanko ? Już się niektórzy odezwali na priv, więc wiem że parę osób z forum będzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki śniegowe ok. Sztruks był cały dzień :) bo tak zabetonowalo stoki w nocy. Mamy kilka zdjęć z wczoraj i dzisiaj ale nie potrafię ich wstawić z telefonu >:(. Dzisiaj mocny wiatr od szczytu do Lukovej no i przelotne opady śniegu. Na razie tyle. Może później uda się napisać coś wiecej.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...