Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

szykuje się na weekend w Szczyrku ...... pierwszy od 15 lat :)

Jak widzicie szanse na przyzwoite warunki ? zastanawiam się czy brać swoje narty czy wypozyczać :stupid:

Ja to widzę blado... :frown::

Może na Skrzycznem FIS i opcja czarno-czerwona się utrzymaja w dobrym stanie,ale niżej położone trasy wątpie.

Patrzę na prognozy i nie wygląda to dobrze.

Lepiej wypożyczyć,bądź zabrać szrotowki... :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamierzam jechać, ale tylko na sobotę. Tylko jakiś pociąg/bus muszę jeszcze znaleźć :)

Póki co warunki są podobno świetne. Może Mostostal coś napisze, bo akurat tam jest (chociaż nie wiem jaki ma Internet...).

ja biore nocleg przy cos-ie rano w sobotę pojade na son pózniej będe na cos jeżdził - jak bedziesz widział kask z naklejkami ( ten z Awatara) i białe gogle - wal śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje się na weekend w Szczyrku ...... pierwszy od 15 lat :)

Jak widzicie szanse na przyzwoite warunki ? zastanawiam się czy brać swoje narty czy wypozyczać :stupid:

Moim zdaniem zdecydowanie wypożyczać. Byłem wczoraj w szczyrku (COS + SON) i udało się trafić w super pogodę. Co do warunków były w porządku, trasy były przygotowane dobrze, a biorąc pod uwagę aurę i widoki to w ogóle rewelacja, natomiast śniegu już było bardzo mało. Jedynie gdzie jest chyba pod dostatkiem to FIS w COS od góry aż do kanapy. Ogólnie to już wczoraj całość zaczęła płynąć, na SON sporo tras otwartych, ale z przetarciami, miejscami całkiem spore połacie ziemi odkryte. Pod orczykami też śniegu "na styk". Patrząc na prognozę pogody na ten tydzień to nie oczekiwałbym warunków przyzwoitych, będą raczej trudne i wydaje mi się, że część tras zostanie zamknięta.

Edytowane przez Przemekc1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze słońce i plus a teraz mgła i mżawka zrobiły swoje - w Korbielowie też na dole wyszły brązowe plamy - w sobotę było super - dużo śniegu - jak będzie do soboty - trzeba śledzić - prognozy mówią o plusie i deszczu - warunki mogą się pogorszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze słońce i plus a teraz mgła i mżawka zrobiły swoje - w Korbielowie też na dole wyszły brązowe plamy - w sobotę było super - dużo śniegu - jak będzie do soboty - trzeba śledzić - prognozy mówią o plusie i deszczu - warunki mogą się pogorszyć

W czwartek i piątek może mocno padać i wyżej sypać (od 500m.n.p.m ?) to w weekend nie powinno być tak żle,ale prognozy zmienne. Porządnej zimy (śnieg i lekki mróz w nocy i w dzień również wysokości poniżej 500m.n.p.m. ) nadal nie widać :mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek i piątek może mocno padać i wyżej sypać (od 500m.n.p.m ?) to w weekend nie powinno być tak żle,ale prognozy zmienne. Porządnej zimy (śnieg i lekki mróz w nocy i w dzień również wysokości poniżej 500m.n.p.m. ) nadal nie widać :mad::

W sobote jade z dzieckiem na tydzien do Krynicy. Czy tam rowniez mozna liczyc na opady sniegu czy raczej tylko w beskidzie slaskim ??? Mam nadzieje ze sypnie bo inaczej czarno to widze:frown::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek i piątek może mocno padać i wyżej sypać (od 500m.n.p.m ?) to w weekend nie powinno być tak żle,ale prognozy zmienne. Porządnej zimy (śnieg i lekki mróz w nocy i w dzień również wysokości poniżej 500m.n.p.m. ) nadal nie widać :mad::
Nie będę komentował... śnieg pada powyżej 1500. Poniżej prognoza od FACHOWCÓW na najbliższe dni na Beskidy

pg.jpg

pg.jpg.55c715d26d6da54fa1e63ed7616a776a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore nocleg przy cos-ie rano w sobotę pojade na son pózniej będe na cos jeżdził - jak bedziesz widział kask z naklejkami ( ten z Awatara) i białe gogle - wal śmiało :)

Jodek zacznij sobotę od rana na COS :) Po wczorajszym pobycie:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/15676-Szczyrk-COS-Skrzyczne/page36

i tym że na Dolinach wali teraz śnieg oraz prognozie norwegów z yr myślę że FIS i otwarta część Kaskady powinny być OK. Na jazdę na dole to raczej nie ma co liczyć ale i tak się skuszę znowu w sobotę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jednak ,,myślisz'' inaczej :biggrin:

widzę że muszę wykres przetłumaczyć na nasze:

będzie padać (i tu się z tobą zgadzam) tylko że deszcz!

PS. a co do "myślenia" nie będę komentował!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że muszę wykres przetłumaczyć na nasze:

będzie padać (i tu się z tobą zgadzam) tylko że deszcz!

PS. a co do "myślenia" nie będę komentował!!!

Janka i Mamada prognozy w 70 % się sprawdzają, Twoje są na żywo, także lepiej obserwować a nie komentować, ale z drugiej strony Jesteś dla nich b. dobrym trenerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nartostradę z Gąsienicowej na dół kiedyś otworzą? :eek:

z Gąsienicowej to nie nartostrada a raczej szlak narciarski (jak sami zresztą podają). Sporo trzeba się na płaskim i pod górkę napracować żeby się z Gąsienicy do Kuźnic dostać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...