Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rohace spalena dolina


mifilim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
17 minut temu, surfing napisał:

Rohace ośrodek narciarski jest czynny codziennie od 08:30 do 16:00 wszystkie trasy czynne, wjazd dla skiturowców 5E.

Rohacze schowane przed wiatrem :) 

https://www.rohacespalena.sk/kamera-dolna/

 

Co to jest to 5E? Ten orczyk?

Edytowane przez sstar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sstar napisał:

Ten orczyk?

 Myślałem że to za wjazd najdłuższą niebieską kanapą 6 osobową - 1960m, vertical 461m,  ale to raczej wygląda na wstęp  dla skiturowców?

SKIALP -  SKI-TOURING 5,00  € / poplatok1 osoba   https://www.rohacespalena.sk/cennik-listkov/cennik-listkov/

mapa

Rohace_zima_2014-big.thumb.jpg.8e760fc4ea63841d304bee6f49281e4f.jpg

trasy

Rohace_zima_2014-big-001.thumb.jpg.25cf687fb983533bcfce59f4fc46e900.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, surfing napisał:

 Myślałem że to za wjazd najdłuższą niebieską kanapą 6 osobową - 1960m, vertical 461m,  ale to raczej wygląda na wstęp  dla skiturowców?

SKIALP -  SKI-TOURING 5,00  € / poplatok1 osoba   https://www.rohacespalena.sk/cennik-listkov/cennik-listkov/

mapa

Rohace_zima_2014-big.thumb.jpg.8e760fc4ea63841d304bee6f49281e4f.jpg

trasy

Rohace_zima_2014-big-001.thumb.jpg.25cf687fb983533bcfce59f4fc46e900.jpg

Rano pewno nie kasują. Wjechać bym wjechał, zawsze mniej podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tą czarna trasę wyrównali spychem ? Jak tam czasem zjeżdżałem dawno temu, to wyglądała inaczej.  Z gigantycznymi muldami. Lubiliśmy z żoną ten ośrodek.  Miała swoją inaugurację na "Pomie", która została zastąpiona krzesłem. Modliłem się, by nie wypadła na odcinku wzdłuż czarnej trasy. Dosłownie wyrywała ją w powietrze. To se ne vrati !

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna trasa jest ostra, ale faktycznie jest raczej płaska, więc jeżeli kiedyś były tam duże muldy to już tego nie ma. Ja bardzo lubię ten ośrodek na marzec/kwiecień. Jest wtedy dosyć mało ludzi i mnóstwo śniegu, w tej dolinie jest bardzo dobry mikroklimat. Do tego trasy są zawsze dobrze przygotowane i kanapa chodzi bardzo szybko - co często nie jest oczywiste w naszych ośrodkach gdzie mam wrażenie, że wyprzęgane kanapy często są zwalniane.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2022 o 13:33, Przemekc1 napisał:

Czarna trasa jest ostra, ale faktycznie jest raczej płaska, więc jeżeli kiedyś były tam duże muldy to już tego nie ma. Ja bardzo lubię ten ośrodek na marzec/kwiecień. Jest wtedy dosyć mało ludzi i mnóstwo śniegu, w tej dolinie jest bardzo dobry mikroklimat. Do tego trasy są zawsze dobrze przygotowane i kanapa chodzi bardzo szybko - co często nie jest oczywiste w naszych ośrodkach gdzie mam wrażenie, że wyprzęgane kanapy często są zwalniane.

Muldy były potężne, to była praktycznie trasa taka... pozatrasowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
W dniu 11.12.2022 o 08:37, surfing napisał:

Rohace Sezon zimowy 2022/2023 ruszamy w piątek 16.12.2022  W sezonie 1 dzień  36€  cennik

W dniu 11.12.2022 o 08:57, Lexi napisał:

Na dobrą sprawę to już z tydzień temu mogliby otworzyć, wystarczyło troche dól dośnierzyć....każdy kombinuje jak tu za darmoszke ruszyć.

 

Planuję się tam pojawić w sezonie. Młodemu trzeba pokazać. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem takie wrażenie, że ostatnie znaczne opady śniegu nie są dla Słowaków i Czechów powodem do zadowolenia. Po tym, co spadło z góry znaczna część ośrodków ma tyle śniegu, że mogłaby się otworzyć niemal w całości. A tymczasem, gdyby ktoś chciał sobie rozgrzać mięśnie to nie ma gdzie. Wysokie Tatry stoją (bo otwarcie jednego orczyka i jednej trasy w Pleso trudno nazwać otwarciem), Cerna Hora - jakies dwie trasy otwarte, Bchledova stoi, Oravice niby śniegu dużo a na www żadnej informacji czy coś działa, Rohace niby rusza od soboty ale nie wiadomo co ruszy, dalej już mi się nie chce sprawdzać.

Chciałem na przedłużony weekend pojechać gdzieś blisko granicy ale widzę, że to nie ma sensu. A tłuc przez całą Polskę, żeby pojeździć na jednej trasie nie mam zamiaru.

  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Slavko napisał:

Bchledova sto

Ruszają 17-go
https://bachledka.sk/otvorenie-lyziarskej-sezony
 

Uwaga narciarze! Już w najbliższą sobotę 17.12. otwieramy sezon narciarski!

Będzie można jeździć na nartach na stokach Majstrák i Hrebeň

Do dyspozycji będzie również szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, restauracja Panorama oraz bufet Jezersko.

Godziny otwarcia Centrum 9:00-15:30

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...