Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica prawdziwie zapomniana na forum


Stusi

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, sstar napisał:

cóż Ty nam za dziwne linki serwujesz ?

Na forach jest kilka opisów zjazdu na nartach, wystarczy poszukać.

Dla mnie najlepszym zjazdem na 2 km deniwelacji  jest: Grands Montets  - Argentiere (w tym sezonie niestety nieczynne - czekamy na nową kolejkę) Mały Matterhorn - Zermatt 2,2 km i Mały Matterhorn - Valtournenche 2,25 km z 30 metrowym podjazdem w połowie trasy

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarioJ napisał:

 

Sstar to jest niedorozwinięty emocjonalnie samotnik. Cenzor próbujący rządzić na forach i wywierać presje na innych. 

 

Cytat:

4FA22820-D7E0-40CD-8E88-BC87E123D076.thumb.jpeg.5a9dce971565e67b5395560a4754a14f.jpeg

Z Mitkiem już się dogadaliśmy, bo to rozumny człowiek jest, ostatnio miałem nawet pożyczyć od niego Czarny Szczyt ale w końcu kupiłem. No ale o Tatrach pogadaliśmy i książce. Zresztą spamerze już to cytowałeś. Co do parapsychologii, którą uprawiasz... Cóż za celna diagnoza. Freud byłby z ciebie dumny. Gdyby nie umarł. Pozdrowienia dla Geralda. Drugi samotnik. Więc jest nas już dwóch. Dedykuję ci książkę, warto przeczytać, zamiast kąsać, zwie się Wilk stepowy...

Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem, skoro żyję w świecie, którego celów nie podzielam, którego radości są mi wszystkie - obce. Nie mogę długo siedzieć w teatrze ani w kinie. Zaledwie mogę przeczytać gazetę, rzadziej współczesną książkę...

...Żadnych gazet, mam tutaj książkę, kolubrynę
Autor raczej nobla nie weźmie
Ale ostatecznie nawet czyta się nieźle

Literatura, kontakt z wodą
I trzech dziadków obok, co coraz głośniej spór wiodą
I jedną rzecz od razu ustalmy:
Spór jest kurwa fundamentalny

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, sstar napisał:

Z Mitkiem już się dogadaliśmy, bo to rozumny człowiek jest, ostatnio miałem nawet pożyczyć od niego Czarny Szczyt ale w końcu kupiłem. No ale o Tatrach pogadaliśmy i książce. Zresztą spamerze już to cytowałeś. Co do parapsychologii, którą uprawiasz... Cóż za celna diagnoza. Freud byłby z ciebie dumny. Gdyby nie umarł. Pozdrowienia dla Geralda. Drugi samotnik. Więc jest nas już dwóch. Dedykuję ci książkę, warto przeczytać, zamiast kąsać, zwie się Wilk stepowy...

Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem, skoro żyję w świecie, którego celów nie podzielam, którego radości są mi wszystkie - obce. Nie mogę długo siedzieć w teatrze ani w kinie. Zaledwie mogę przeczytać gazetę, rzadziej współczesną książkę...

...Żadnych gazet, mam tutaj książkę, kolubrynę
Autor raczej nobla nie weźmie
Ale ostatecznie nawet czyta się nieźle

Literatura, kontakt z wodą
I trzech dziadków obok, co coraz głośniej spór wiodą
I jedną rzecz od razu ustalmy:
Spór jest kurwa fundamentalny

 

 

Cytat z siebie z dopiskiem, można? Z Czarnego Szczytu przeczytałem Swierza o Szerokiej Jaworzynskiej celu skiturowym jak się patrzy, Chmielowskiego o Pysznym znaczy Durnym i Łomnicy oraz Jordance i Klimku byłem i znam, polecam, kolejka jedzie, w końcu o Koziej Wyzniej gdzie zawsze zalegają śniegi direttisima od Murowanca porażka. A natomiast... na Szrenicy wieje jak w całych Karkonoszach. Kraina wiatru i lodu. Może po weekendzie ruszę... ale czy na Szrenicę? PS Wujot... wężykiem;-)

112B8A12-7244-4C43-846A-7FC2A4953E2C.png

E62628BE-67F8-4274-B0CF-5AE5D5DEC4C1.png

168968AD-DC60-46D7-A0A5-F18E61997421.png

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sstar napisał:

Z Mitkiem już się dogadaliśmy, bo to rozumny człowiek jest, ostatnio miałem nawet pożyczyć od niego Czarny Szczyt ale w końcu kupiłem. No ale o Tatrach pogadaliśmy i książce. Zresztą spamerze już to cytowałeś. Co do parapsychologii, którą uprawiasz... Cóż za celna diagnoza. Freud byłby z ciebie dumny. Gdyby nie umarł. Pozdrowienia dla Geralda. Drugi samotnik. Więc jest nas już dwóch. Dedykuję ci książkę, warto przeczytać, zamiast kąsać, zwie się Wilk stepowy...

Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem, skoro żyję w świecie, którego celów nie podzielam, którego radości są mi wszystkie - obce. Nie mogę długo siedzieć w teatrze ani w kinie. Zaledwie mogę przeczytać gazetę, rzadziej współczesną książkę...

...Żadnych gazet, mam tutaj książkę, kolubrynę
Autor raczej nobla nie weźmie
Ale ostatecznie nawet czyta się nieźle

Literatura, kontakt z wodą
I trzech dziadków obok, co coraz głośniej spór wiodą
I jedną rzecz od razu ustalmy:
Spór jest kurwa fundamentalny

 

Kiedy ten spam się skończy. O żesz, co za egoista, psutnik forum.

 

p.s. Wilka stepowego czytałem jak robiłeś w pieluchy.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarioJ napisał:

Kiedy ten spam się skończy. O żesz, co za egoista, psutnik forum.

 

p.s. Wilka stepowego czytałem jak robiłeś w pieluchy.

Widać nic nie zrozumiałeś z tej książki. Powiem sprawdzam. Pamiętasz coś z tej książki? Co co się w niej podobało lub nie? Jakbyś czytał to nie robiłbyś tylu błędów ortograficznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sstar napisał:

Widać nic nie zrozumiałeś z tej książki. Powiem sprawdzam. Pamiętasz coś z tej książki? Co co się w niej podobało lub nie? Jakbyś czytał to nie robiłbyś tylu błędów ortograficznych.

Możesz sobie sprawdzać swoje dzieci, ogarnij się.

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grimson napisał:

Wicher świszcze w Szklarskiej, Karkonosz stoi, I sekcja działa 👎

Karkonosz stał przynajmniej do 11, od czasu do czasu tylko puszczali jakieś większe grupki. Wiatr w sumie nie był aż tak straszny , bywało gorzej( Lucni BOUDA kamera tylko 11 m/s)

Dziś z żoną trasa jak ostatnio ( ona chce Lola do góry bez cudowania) , sam zahaczyłem dodatkowo Szrenice. Zjazd przez Halę Szrenicką , ponieważ na odcinku  powyżej Karkonosza sporo lodu, cykałem się trochę tamtędy zjeżdżać .Nawet pod górę trzeba było uważać, czasem poślizgu foki dostawały.

''Krzywa'' Śnieżynka tym razem bardzo ok =pusto, bez ludzi

https://www.strava.com/activities/8695535541

 

IMG_20230311_103705.jpg

IMG_20230311_102325.jpg

IMG_20230311_100801.jpg

IMG_20230311_093243.jpg

IMG_20230311_085059.jpg

  • Like 6
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, agnel2748 napisał:

Karkonosz stał przynajmniej do 11, od czasu do czasu tylko puszczali jakieś większe grupki. Wiatr w sumie nie był aż tak straszny , bywało gorzej( Lucni BOUDA kamera tylko 11 m/s)

Dziś z żoną trasa jak ostatnio ( ona chce Lola do góry bez cudowania) , sam zahaczyłem dodatkowo Szrenice. Zjazd przez Halę Szrenicką , ponieważ na odcinku  powyżej Karkonosza sporo lodu, cykałem się trochę tamtędy zjeżdżać .Nawet pod górę trzeba było uważać, czasem poślizgu foki dostawały.

''Krzywa'' Śnieżynka tym razem bardzo ok =pusto, bez ludzi

https://www.strava.com/activities/8695535541

 

IMG_20230311_103705.jpg

IMG_20230311_102325.jpg

IMG_20230311_100801.jpg

IMG_20230311_093243.jpg

IMG_20230311_085059.jpg

Mi już kiedyś na Sniezynce się foki obsuwały tak, ze bokiem szedłem. Kobieta ma zawsze racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hali Śniegu wydaje się sporo , Świąteczny Kamień też , tyle że tam na tym stromym śniego-lód ale to chyba trochę  kwestia wyratrakowania. Lola to na dole ''stabilne'' ca 5 cm podkładu, czasem prześwity, i woda.

Może to jakaś ''ekonomia'' coś jak w Karpaczu -Złotówka ,Grosik nawet Kopa śnieg jest a nie otwierają przez cały sezon

( przynajmniej tak było w poprzednim i teraz wygląda na to samo)

 Hala to mogliby w końcu jakoś oznaczyć skrót/łącznik do Snieżynki, jaki problem postawić większy znak- od 20 lat nie ma żadnego. Wiem że ten skręt jest  na wysokości Schroniska a i tak udało mi się dziś ''przejechać'',  musiałem dreptać pod górę.

 

IMG_20230311_103709.jpg

Edytowane przez agnel2748
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, agnel2748 napisał:

Na Hali Śniegu wydaje się sporo , Świąteczny Kamień też , tyle że tam na tym stromym śniego-lód ale to chyba trochę  kwestia wyratrakowania. Lola to na dole ''stabilne'' ca 5 cm podkładu, czasem prześwity, i woda.

Może to jakaś ''ekonomia'' coś jak w Karpaczu -Złotówka ,Grosik nawet Kopa śnieg jest a nie otwierają przez cały sezon

( przynajmniej tak było w poprzednim i teraz wygląda na to samo)

 Hala to mogliby w końcu jakoś oznaczyć skrót/łącznik do Snieżynki, jaki problem postawić większy znak- od 20 lat nie ma żadnego. Wiem że ten skręt jest  na wysokości Schroniska a i tak udało mi się dziś ''przejechać'',  musiałem dreptać pod górę.

 

IMG_20230311_103709.jpg

Najlepiej ścinać powyżej schroniska choć w warunkach lodowych nie jest fajnie.

1882BD03-D0A9-41A4-8855-96B893E1FAF4.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tanova napisał:

Czy aktualnie jest remont linii kolejowej z Wrocławia do Szklarskiej? Wyświetla mi się info o komunikacji zastępczej z Janowic Wielkich do Szklarskiej :(

Na to wygląda

https://gazetawroclawska.pl/rusza-remont-tunelu-kolejowego-w-trzcinsku-beda-utrudnienia-dla-podrozujacych-w-karkonosze-trzeba-bedzie-przesiasc-sie-do-busow/ar/c7-17339309

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tanova napisał:

Czy aktualnie jest remont linii kolejowej z Wrocławia do Szklarskiej? Wyświetla mi się info o komunikacji zastępczej z Janowic Wielkich do Szklarskiej :(

niestety, remoncik tunelu

https://kolejedolnoslaskie.pl/zamkniecie-tunelu-kolejowego-na-odcinku-jelenia-gora-janowice-wielkie/

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...