Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazdy na narty dla singli .


Arek1982

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Arek1982 napisał:

Czy ktoś z użytkowników/użytkowniczek  brał udział w takim wyjeździe ??

Czy to wyjazd o charakterze randkowo-imprezowym? :) 

Zastanawiam się jaki jest cel organizowania wyjazdów dla osób niebędących w związku. :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ziemowit napisał:

Czy to wyjazd o charakterze randkowo-imprezowym? :) 

Zastanawiam się jaki jest cel organizowania wyjazdów dla osób niebędących w związku. :)

Niekoniecznie musi tak być - wyjazd indywidualny wypada niezbyt ekonomicznie, a na zorganizowane turnusy często jeżdżą pary lub rodziny - standardem w hotelach są raczej pokoje dwuosobowe lub większe, więc samotna osoba czasem jest trochę na doczepkę. Nie sądzę, aby wyjazdy dla singli były tylko narciarskim tinderem.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tanova napisał:

Niekoniecznie musi tak być - wyjazd indywidualny wypada niezbyt ekonomicznie, a na zorganizowane turnusy często jeżdżą pary lub rodziny - standardem w hotelach są raczej pokoje dwuosobowe lub większe, więc samotna osoba czasem jest trochę na doczepkę. Nie sądzę, aby wyjazdy dla singli były tylko narciarskim tinderem.

Chętnie bym pojechał na taki wyjazd, ale nie wiem czy dziewczynę przekona taka argumentacja ;)

 

Co do narciarskiego Tindera to jest to świetny pomysł. W młodym pokoleniu jest duży problem ze znalezieniem partnerki/partnera. Takie wyjazdy mogą okazać się pomocne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Bumer napisał:

Kiedyś pisałem podsuwając pomysł zorganizowania dyskretnego wyjazdu narciarskiego sponsorowanego, i z uczestnictwem, np. jakieś agencji towarzyskiej, producenta  alkoholu, no i oczywiscie instruktora...... narciarskiego.

 

"Bardak" na śniegu. Kurła nie mogę :).

 

Co do tematu głównego. To wyjazdy typowo studenckie. Byłem raz. Połowy wyjazdu w ogóle nie pamiętam. Narty? tak podobno jeździłem :).

Edytowane przez tankowiec
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Co do tematu głównego. To wyjazdy typowo studenckie. Byłem raz. Połowy wyjazdu w ogóle nie pamiętam. Narty? tak podobno jeździłem :).

Stare forumowe konie pewnie mało są zainteresowane podróżowaniem autokarem pełnym głośnych studentów będących na etapie odkrywania życia alkoholu, bełtów i kaca. Może istnieją inne wyjazdy?

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ziemowit napisał:

Stare forumowe konie pewnie mało są zainteresowane podróżowaniem autokarem pełnym głośnych studentów będących na etapie odkrywania życia alkoholu, bełtów i kaca. Może istnieją inne wyjazdy?

Istnieją. 
Albo imprezowanie albo narty. Połączenie tego jest słabe. 

Ja za nartami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ziemowit napisał:

Może istnieją inne wyjazdy?

Jako "stary kawaler" jeżdżę po prostu sam :). Tak naprawdę do jazdy na nartach nie potrzebuję nikogo do towarzystwa :). Jeśli ktoś jako kawaler albo panna  go potrzebuję. To pozostają wyjazdy studenckie ew. szukanie grupy wsparcia po internecie:). 

Lub ogłoszenia :).

"Nie palący wysoki brunet pozna chętną panią na wspólny wyjazd na narty do Davos." 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 10.09.2021 o 14:10, pawelb91 napisał:

Z relacji wynikało, że to bardziej wyjazdy miłośników amnezji trunkowej niż narciarskie 😉

Witam wszystkich to mój pierwszy post tutaj mimo że czytam to forum już kilka lat

Jeśli ktoś ocenia wyjazdy grupy która liczyła od 60 do prawie 140 osób na podstawie relacji to .....  nie mam pytań

Byłem na 10 wyjazdach z 11 i tak jak napisałem we wstępie do 12 wyjazdu większość z uczestników otwierała rano wyciągi a też dość duża ilość je zamykała

A to że wieczorem ktoś posiedzi przy piwku drinku czy innej flaszce a czasem nawet potańczy w miejscowej dyskotece nie jest niczym złym ważne żeby wiedzieć kiedy przestać :) Przecież jesteśmy na urlopie :)

Pozdrawiam :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...