Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tresor napisał:

....................... Rodacy wolą jednak odpoczynek stadny:)

Jasne że tak... wielokrotnie powtarzałem pewien eksperyment - parkuje auto na dużym pustym parkingu (przeważnie gdzieś na uboczu) - wyliczyłem że 8 na 10 parkujących po tobie samochodów stanie koło ciebie... :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oravice dzisiaj - zdjęcia zrobione rano ...póżniej jazdę w wykonaniu @moruniek jego młodzieży i mojej skromnej osoby przybyli oglądać wszyscy obywatele tego pięknego kraju jakim jest Słowacja - a niby ferie dopiero od przyszłego tygodnia (zapewne @moruniek wstawi foty jak tylko go wygonią z basenów).

Dzięki Krzychu za kapitalnie spędzony czas.. do następnego.. :)

IMG_0840.thumb.jpg.af94fc7827a79fa9985903d84743367c.jpg

IMG_0841.thumb.jpg.9100e6739a729336f009b14e9b79f3ae.jpg

 

  • Like 13
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marku @Lexi za spotkanie, wspólną jazdę i interesującą rozmowę. Mam nadzieję, że moje dzieci nie opóźniały Cię w jeździe i miło spędziłeś czas w naszym towarzystwie. Dziś faktycznie frekwencja niespotykanie wysoka (a był to mój 11 dzień w sezonie, w tym ośrodku).  Kolejka trzymała się dobrze przez cały dzień, nawet po 15:30 jak już wychodziliśmy z term. 

Na szczęście talerzyk bez kolejki.

GOPR1202.jpg

Włoska pogoda.

 GOPR1208.jpg

Kolejka do kanapy od 10:30 do końca dnia praktycznie taka sama.

GOPR1210.jpg

Stoki trzymały się dobrze.

GOPR1207.jpg

p.s.

Na termach tłoku brak.

p.s.2

Twoje zdjęcia wyślę na maila. 

  • Like 12
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

Mam nadzieję, że moje dzieci nie opóźniały Cię w jeździe i miło spędziłeś czas w naszym towarzystwie.

A gdzie tam.. Twój syn to zawodowiec a córa jest już ozdobą stoków .. Ona sie na prawdę niczego nie boi !!!

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lexi napisał:

Oravice dzisiaj - zdjęcia zrobione rano ...póżniej jazdę w wykonaniu @moruniek jego młodzieży i mojej skromnej osoby przybyli oglądać wszyscy obywatele tego pięknego kraju jakim jest Słowacja - a niby ferie dopiero od przyszłego tygodnia (zapewne @moruniek wstawi foty jak tylko go wygonią z basenów).

Dzięki Krzychu za kapitalnie spędzony czas.. do następnego.. :)

IMG_0840.thumb.jpg.af94fc7827a79fa9985903d84743367c.jpg

IMG_0841.thumb.jpg.9100e6739a729336f009b14e9b79f3ae.jpg

 

Pojechałeś i znać nie dałeś? Nie ładnie.

pozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mifilim napisał:

Faktycznie tanio nie jest. Nieopodal w Krainie 3h już 85 zł a dzienny 135 zł. To już jest blisko 30 ojro!!!! 

No coś jest mocno nie tak 🤔

Wszędzie tak. Góra Kamieńsk. Pół stoku. 2h za 60 zł. PGE. Ale ja i tak zadowolony. Niecała godzinka piękna trzypasmówka z Łodzi. Tani wynajem nart za 27zł. Dwie slalomki do porównania. Sztekle i atomiki. Obie fajne. Choć inne. Kąty też. Fotki łódzkie. Po auto idę.

171FF526-701E-4F89-808F-498C11190878.jpeg

86DD951A-C12E-4E35-B640-1DA574174DD2.jpeg

9466883F-4D81-41F6-949E-33C516C7B531.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marekbtl napisał:

Pojechałeś i znać nie dałeś? Nie ładnie.

pozdrawiam

Doszedłem do wniosku że skoro wróciłeś dopiero z Alp to "wyjechany" jesteś do spodu a poza tym troche pracy też Ci sie należy :).

A tak na serio to bardziej liczę że sie gdzieś w sobote urwiesz a nie w tygodniu.

Zdravim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tanova napisał:

Hmm, nie wiem, może tak jest.

Moją pierwszą myślą, jak zobaczyłam zdjęcie z Tumlina, było jednak - kurczę, chyba ludzie nie mają pieniędzy na narty w tym roku.

Ci co mają, z pewnością nie pojadą do Tumlina! Raczej Gołąb + coś w Wiśle, albo nocleg w Zakopanem + Białka, albo strzała na kolejkowy Szczyrk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lexi napisał:

Jasne że tak... wielokrotnie powtarzałem pewien eksperyment - parkuje auto na dużym pustym parkingu (przeważnie gdzieś na uboczu) - wyliczyłem że 8 na 10 parkujących po tobie samochodów stanie koło ciebie... :)

Coś w tym jest. Ja co prawda nie o parkowaniu auta a... o "postawieniu klocka". Na lotnisku i hipodromie w Pancevie zachciało mi się na strone. Tam gładko, jak okiem sięgnąć łąka, trawa, trawa. Ani krzaczka, ani kępy gdzie można się nieco skryć. Poszedłem więc jakieś 600 m w kierunku ustronnym, ale odkrytym, tam przykucnąłem. Patrzę, w moim kierunku podąża jakiś "Jugol". Myśłę sobie,  zaraz zauważy mnie i odejdzie gdzieś w bok,  dalej. Ależ skąd, lezie wprost na mnie. Nie wiem czy kończyć i uciekać, czy zreflektuje się... Nic to, kucam dalej i czekam. Gość podszedł jakieś  5-6 m ode mnie, spuścił spodnie i opróżnia się!  No i tak razem "parkowaliśmy", choć gość mógł tak na oko, i z kilometr w lewo albo w prawo, iść ode mnie na stronę! Tak więc, nie tylko parkowanie auta przyciąga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mifilim napisał:

Faktycznie tanio nie jest. Nieopodal w Krainie 3h już 85 zł a dzienny 135 zł. To już jest blisko 30 ojro!!!! 

No coś jest mocno nie tak 🤔

Michał, nie narzekaj! Jest O.K. Szusuj ile możesz, bo jeszcze możesz!!! Co tam ceny, wydaj pieniądze kiedy jeszcze je masz!  Pomyśl jak to będzie kiedy w całym roku pozwolą zakupić 8 szt odzieży! A propos, może ktoś bliżej zwiazany z kregami lewicowymi wie, czy np. skarpetki będą liczone za 2 szt, czy jako para za 1 szt?  Kask bedzie liczony jako czapka? Z cała pewnością nie będzie się opłaciło kupić roweru w cząściach i go składać! Daj bóg zeby Tumlin nie zrównali z ziemią za ślad węglowy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bumer napisał:

Michał, nie narzekaj! Jest O.K. Szusuj ile możesz, bo jeszcze możesz!!! Co tam ceny, wydaj pieniądze kiedy jeszcze je masz!  Pomyśl jak to będzie kiedy w całym roku pozwolą zakupić 8 szt odzieży! A propos, może ktoś bliżej zwiazany z kregami lewicowymi wie, czy np. skarpetki będą liczone za 2 szt, czy jako para za 1 szt?  Kask bedzie liczony jako czapka? Z cała pewnością nie będzie się opłaciło kupić roweru w cząściach i go składać! Daj bóg zeby Tumlin nie zrównali z ziemią za ślad węglowy!

 

To forum narciarskie, a nie polityczne. Idz trollowac gdzie indziej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Hextor napisał:

To forum narciarskie, a nie polityczne. Idz trollowac gdzie indziej. 

Tak też myślałem że znajdzie się jakaś.... istota przypisującą tematowi i mojej wypowiedzi jakieś polityki. Gdybys był bardziej rozgarnięty, zauważyłbyś,

że pisanie o cenach także zahacza o politykę. Bo jakże inaczej. W trudnych czasach przyszło nam żyć, w trudnych warunkach  uprawiać narciarstwo, nie tylko pogodowych. Spuść z tonu i odpuść sobie funkcje cenzora i wykidajly. Pozdrawiam z uśmiechem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takich ciężkich, mi się tam podoba, że mogę sobie pojechać na narty w Alpy bez paszportu, a do Aspen bez wizy. Oczywiście dla naszych kolegów z Ukrainy jest to bardzo ciężki czas, ale z innych powodów niż opisane przez Ciebie. 

Nie podoba mi się natomiast jak ktoś mnie nazywa nierozgarniętym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lexi napisał:

Jasne że tak... wielokrotnie powtarzałem pewien eksperyment - parkuje auto na dużym pustym parkingu (przeważnie gdzieś na uboczu) - wyliczyłem że 8 na 10 parkujących po tobie samochodów stanie koło ciebie... :)

Wielu chce pojechać tam, gdzie przyjaciele. Za to Duże Miasto chce pojechać tam, gdzie wszyscy celebryci z Dużego Miasta, nie będą przecież spędzać ferii na jakimś zadupiu z wąsaczami z Podkarpacia!

Nie że tak myślę, bo nie, ale myślę, że wielu tak myśli!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...