Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolina Zillertal 3-9.12.23


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.12.2023 o 11:56, marionen napisał:

Cześć.

Dzięki,  ja kojarzyłem Swarovskiego z nieco dalej leżącymi (ale jednak blisko) Absam i Wattens gdzie jest muzeum i Park Swarovskiego, oczywiście też warto się tam wybrać. Generalnie człowiek uczy się całe życie. To będę miał przy okazji w Schwaz nie tylko kopalnie srebra do zaliczenia.

Bardzo dobrze kojarzysz, bo z Wattens są najbardziej związani - rodzina pochodzi z Czech, ale w Wattens zaczęli się "bawić" w te kryształki; z kolei do ich obróbki potrzebowali tych różnych rzeczy ciernych i one są produkowane w Schwaz w Tyrolicie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lexi napisał:

Dzięki Paweł za to że wreszcie nie musiałem prowadzić i wreszcie nie musiałem gotować - twój homar w sosie koniakowym był wyśmienity....

ps. dzieki że nie zajechałeś dziadka..

 

Cała przyjemność … 

A z tym zajechałeś,to pojechałeś 🤣 mógłbym odbić w drugą 😉

…W krainie deszczowców,prostuje kolana 🤦‍♂️ spacerując zIMG_0415.thumb.jpeg.aaab32f68aceca76da78727b56d92751.jpeg

a.! +11 😤

Caly i zdrowy,cieplo pozdrawiam  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tytułem podsumowania...było o pogodzie i warunkach, była beczka wazeliny o wyśmienitym towarzystwie..itd

O kwaterze - Franciszek Józef prezentuje sie wspaniale, wyposażony jest w sporą "narciarnie", saune, i superkomfortowe apartamenty zaopatrzone we wszystko czego można zapragnąć. Nasz "kwadrat" stanowiły dwie sypialnie z łaziennkami i toaletami, korytarz i kuchnia z jadalnnią (sama miała ze 20 metrów kwadratowych) oraz balkon.. lokalizacja kapitalna - spokój, cisza i wszędzie blisko.

IMG_2856.thumb.jpg.e7b1674db57ec6680a0512c35284d91d.jpg

Sprzęt.. jezdziłem 1 dzionnek na SL bo zdecydowałem że ta narta najbardziej wyrozumiale potraktuje zmęczonego człowieka, na TUX zabrałem PX66 czyli taką "ugłaskaną" gigantke która po połudnniu wymieniłem na Salomona 80mm pod kierpcem.... i to była moja narta wyjazdu już do końca - na każdy warun ..potrzeba do niej "siła razy gwałt" ale w odpowiedzi dostajesz moc przy której moje inne zabawki pozostają zabawkami..

W efekcie od razu zaopatrzyłem sie w podobne "na zapas"... aczkolwiek nieco krótsze. ;)

FC_20231210_0501.thumb.jpg.2609d98610d71a00cbd9d0ff3e6437f0.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...