Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 23/24


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem okazję jeździć pojeździc na Stożku w Wiśle - wjazd bezproblemy na przednim napędzie - co nie jest oczywistością. 

Jeśli chodzi o warunki, to typowo stożkowe 🙂 schody z ratraka na czerwonej trasie, ale to już nie pierwszy raz, więc specjalnie zaskoczony nie byłem 🙂 

Na plus otwarta niebieska przez las, z całkiem niezła ilością śniegu (tylko naturalny). 

Co ciekawe do godziny 12 naliczyłem  piętnastu narciarzy- zastanawia mnie jaki ekonomiczny sens ma uruchamianie tej stacji, mimo to mam nadzieję że wcale nie zamierzają zamykana kłódkę tego ośrodka w którym można poczuć się jak dobrych kilka lat temu.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza Jaworzyna, 7 30 do 10 00.Gdy były największe mrozy, to wykopywali z ziemi nowy rurociąg do nasniezania,bo postawili na polską myśl techniczną, która stwierdziła, że jest tak dobra, że nie trzeba robić próby cisnieniowej. Jak zakopali, zepsuła się pompa. Czynna główna 1 i obie 2.Wszystko ładnie na biało, ale gdy się sprawdzi wiertłem, ile jest śniegu, to jest średnio ok. 10 cm, więc z przetrzymaniem deszczu i ciepła może być problem. 4 nie ruszona, na 5 chodziły armaty, ale jeszcze długo muszą chodzić.Czyli mniej więcej, jak co roku, choć kasę pompowaną w inwestycje widać wyraźnie... 

IMG_20231221_081933.jpg

IMG_20231221_081927.jpg

IMG_20231221_075932.jpg

IMG_20231221_075928.jpg

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

Wczorajsza Jaworzyna, 7 30 do 10 00.Gdy były największe mrozy, to wykopywali z ziemi nowy rurociąg do nasniezania,bo postawili na polską myśl techniczną, która stwierdziła, że jest tak dobra, że nie trzeba robić próby cisnieniowej. Jak zakopali, zepsuła się pompa. Czynna główna 1 i obie 2.Wszystko ładnie na biało, ale gdy się sprawdzi wiertłem, ile jest śniegu, to jest średnio ok. 10 cm, więc z przetrzymaniem deszczu i ciepła może być problem. 4 nie ruszona, na 5 chodziły armaty, ale jeszcze długo muszą chodzić.Czyli mniej więcej, jak co roku, choć kasę pompowaną w inwestycje widać wyraźnie... 

A ja się dałem omamić atakowi zimy na początku grudnia i kupiłem 5 dowolnych dni na Jaworzynę licząc na dostępność całości oferty... No ale chyba całość w końcu kiedyś ruszy...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pawelb91 napisał:

A ja się dałem omamić atakowi zimy na początku grudnia i kupiłem 5 dowolnych dni na Jaworzynę licząc na dostępność całości oferty... No ale chyba całość w końcu kiedyś ruszy...

Ja kupiłem nawet pełną sezonowkę, i to wtedy, gdy już było widać. Liczę na luty i marzec... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...