Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Bo świadczy o kompletnym braku podstawowych umiejętności, przewidywania i nieprzestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Takie osoby są zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale też dla innych narciarzy. Dlatego mnie to w ogóle nie śmieszy, a wręcz przeraża, że w ciągu tych kilku tygodni nowego roku jeden ON zdołał wychwycić aż tyle przypadków, a mogło być ich więcej. Ponadto, w niedawnym reportażu pracownik GOPR poinformował o bardzo dużej ilości wypadków na polskich stokach spowodowanych najechaniami czy też zderzeniami. Dla mnie to przykry obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, idealist napisał:

Bo świadczy o kompletnym braku podstawowych umiejętności, przewidywania i nieprzestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.

To Cię dziwi? Przecież to wiedza powszechna. Jaki jest odsetek dobrych i mądrych hydraulików, elektryków, pielęgniarek, lekarzy ..... i wreszcie narciarzy?

Jak na Solisku w Korbielowie Pani prowadząca bar (158cm, 44kg) zabrała siłą narty nawalonemu w cegłę ABS-owi, a następnie żona i córka sprowadzały (90min) rzeczonego na dół to było to tragiczne, ale równocześnie śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałam, że mnie to dziwi, tylko że w ogóle nie śmieszy, a mam wrażenie że po części taka była intencja tego montażu, tła muzycznego... I masz rację, to może jest trochę śmieszne jak facet jest już "spieszony", ale może też być tragiczne gdybyś znalazł się na stoku w trajektorii bezwładnego lotu takiego nawalonego narciarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, idealist napisał:

może też być tragiczne gdybyś znalazł się na stoku w trajektorii bezwładnego lotu takiego nawalonego narciarza.

100% zgody. Działanie tej drobnej kobiety spowodowało, że inni nabrali odwagi i wieczorami widywało się, jak to piszesz, spieszonych  narciarzy. Skuteczne oczywiście na jeden sezon.

Natomiast autentycznie śmieszne było, gdy GOPR spieszył właściciela jednej z budek na Buczynce. Do tamtego czasu nie wiedziałem, że można tak śpiewnie i malowniczo bluźnić przez kilkadziesiąt minut nie powtarzając jednocześnie wiązanek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pytania turystów do Punktu Informacji Turystycznej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Przed przeczytaniem proszę usiąść (można się przewrócić). Ekolog martwiący się o niedźwiedzia dla mnie number one!

http://turystyka.wp.pl/czy-niedzwiedz-zdazy-omyc-pysk-w-strumieniu-najlepsze-teksty-turystow-w-tatrach-6093532800681089a

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marionen napisał:

Pytania turystów do Punktu Informacji Turystycznej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Przed przeczytaniem proszę usiąść (można się przewrócić). Ekolog martwiący się o niedźwiedzia dla mnie number one!

http://turystyka.wp.pl/czy-niedzwiedz-zdazy-omyc-pysk-w-strumieniu-najlepsze-teksty-turystow-w-tatrach-6093532800681089a

No tak chyba, ale pytanie o konieczność posiadania własnych łańcuchów na Rysy to prawie równorzędna jenynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...