Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dębowiec

Na Dębowcu też coś się zmieniło.

Pierwszą zmianą jest przeniesienie wyciągu dla początkujących na dół.

1450808_673797832651804_1692413548_n.jpg

1463086_673798225985098_1625845473_n.jpg

Druga nowość to powiększony taras na Dębowcu i odnowione schronisko z przodu.Ale styl został zachowany.

1461574_673798679318386_715239848_n.jpg

Trzecią "nowością" będzie szerszy stok.Ponoć coś tam przerobili i już nie będzie tak ograniczony jak w zeszłym roku.Ciekawe tylko ile? :rolleyes::

Mam też wrażenie,że go nieco inaczej wyprofilowali.

Tak poza tym kilka fotek przed sezonem:

1465192_673796082651979_1360284272_n.jpg

1470258_673796499318604_930078453_n.jpg

1393760_673796652651922_2122652911_n.jpg

1466278_673796915985229_1947475270_n.jpg

528213_673797349318519_702050490_n.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wiecie może co z planem rozbudowy ośrodka Czarna Góra? Ma ktoś w ogóle listę nowości jakie w tym roku pojawią się w Polsce? Dawno nie byłem na nartach w kraju i zastanawiam się czy tu się może coś sensownego ruszyć. Mówiło się kiedyś o rozwoju Wierchomli i Jaworzyny Krynickiej. Dzieje się coś w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co z planem rozbudowy ośrodka Czarna Góra? Ma ktoś w ogóle listę nowości jakie w tym roku pojawią się w Polsce? Dawno nie byłem na nartach w kraju i zastanawiam się czy tu się może coś sensownego ruszyć. Mówiło się kiedyś o rozwoju Wierchomli i Jaworzyny Krynickiej. Dzieje się coś w tym temacie?

Czarna Góra ma zaplanowane większe inwestycje na przyszły rok.

Połączenie Jaworzyny i Wierchomli nie jest wykonalne w naszym kraju i nic się w tym temacie nie dzieje.

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o rozwój ośrodków w Jaworzynie i Wierchomli a nie ich połączenie. Kiedyś słyszałem, że na Jaworzynie mieli budować kilka wyciągów krzesełkowych a w Wierchomli miało powstać coś o nazwie "7 dolin". Plany jak rozumiem umarły?

No przecież napisałem. 7 dolin to połączenie Wierchomli z Jaworzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem. 7 dolin to połączenie Wierchomli z Jaworzyną.

A widzisz, to nie miałem pojęcia, że to inwestycja, która dotyczyła obu tych ośrodków. Nie zmienia to faktu, że kiedyś były plany na zagospodarowanie samej Jaworzyny. Na ich stronie były nawet plany ile nowych krzeseł pojawi się w masywie.

Edytowane przez rexxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Jaworzyny w Krynicy to wycięty las pod odcinek spod lodowiska do Kamiennego Potoku zdążył już dobrze zarosnąć. Trasę można jeszcze dostrzec. Jeśli chodzi o połączenie stoków Jaworzyny i Słotwin Azotów, to takowe było kiedyś. Może niezbyt dosłownie łączyło te dwa stoki, bo pozostawała jednak spora przerwa, ale był wyciąg talerzykowy za Pegazem na Azoty. Jeszcze chyba jakieś podpory tam stoją.

A co do "7 Dolin", mam nadzieję że powstaną, choć ostatnie informacje z tego kurortu nie są zbyt optymistyczne. Wyobrażcie sobie ,że pijalnia poddawana jest remontowi. To dobra wiadomość, ale... W wyniku remontu zlikwidowana będzie sala koncertowa!!!! :confused:::eek::stupid: Dowiadując sie o remoncie, zastanawiałem się jak zmodernizują tą salę. Wyobrażałem sobie obrotową a nawet zapadniową scenę i jej powiekszenie. A tu nici. W miejsce sali urządzi się stragany z "pamiatkami góralskimi made in china" czy innym badziewiem. Ale... w czasie 2 dni forum gospodarczego wstawi się parę rzędów krzeseł dla "bijących pianę" o "naszym" (??) dobrobycie i szybkim rozwoju gospodarczym!

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Zakopanem w skisuche.com dostawili orczyk oraz przebudowali końcówkę trasy. Ośrodek już w tamtym roku był dość fajny jako rodzinny. Po przebudowaniu trasy może być jeszcze ciekawszy. Jeśli chodzi o orczyk to osobiście trochę mi szkoda, bo w poprzednim roku poza mną i kilkoma narciarzami, mimo przygotowania tej strony stoku - nikt prawie nie jeździł. Dla mnie to było odkrycie roku :) Prawdopodobnie w tej chwili zwiększy się tam ruch, ale za to może główna trasa się trochę oswobodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty Groń i Zagroń przygotował na ten sezon wiele imprez dla dzieci, zawodów i ogólnopolskich akcji. Niestety z przyczyn technicznych nie uda się jeszcze w tym roku stworzyć wspólnego dla obu stoków skipassu - informuje Aneta Legierska, kierownik Referatu Promocji, Informacji Turystycznej i Sportu w Istebnej. - to jest dla mnie najciekawsze( poza innymi rzeczami o których już wiadomo od jakiegoś czasu ) czyli chyba za rok wspólny karnet na wszystkie trzy wyciągi to już coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Góra Chrobrego Elbląg

Na stronie SN Góra Chrobrego znalazłem taką oto informację:

"Góra Chrobrego obecnie realizuje kolejną inwestycję jaką jest budowa nowego wyciągu narciarskiego. Planowane uruchomienie już w tym sezonie zimowym 2013/2014, czekamy na pierwszy śnieg i zapraszamy na zimowe szaleństwo." http://www.gora-chrobrego.pl/kolejny_wyciag_juz__w_tym_sezonie_.a7

Brak jakichkolwiek szczegółowych informacji dotyczących tego co to za wyciąg i jakie będzie miał parametry ale fajnie, że i tu - na Pomorzu - dostrzega się konieczność rozbudowy infrastruktury narciarskiej. Pierwszy śnieg już leży ale oczywiście jest go jeszcze zbyt mało. Jak tylko przetestuję nową inwestycję natychmiast dam znać co i jak! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...