Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, keisyzrk napisał:

Marcin, będziesz, czy wymiękłeś? :D

Panowie :) .....i Panie...:D nie ma co wymiękać weekend zapowiada się super. Kto może i chce oczywiście ( przymusu nie ma) to naprawdę  warto.

Tytuł już mam B| Będzie coś takiego " Klasyczna 3 dniówka na Chopoku":) 

Idę tylko po Złotego Bażanta wer. 73 do bagażnika i coś skrobnę bo to jak zmieniała się aura na Chopoku przezte 3 dni to "poezja" 

Pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, keisyzrk napisał:

Torres, jak to wygląda... SL, czy coś szerszego pod butem? 9_9

Bez znaczenia ....cokolwiek zabierzesz będzie dobrze. Piotrek jeździł na komórce SL w puchu i był mega zadowolony, ja jechałem na jakimś "paździerzu" z K2 :D i tez było suuuper. Chociaż jak jechaliśmy po zamkniętej Majstrovskiej to na górnej części po tych lodowych wałach na moich K2 to myślałem że sobie logo K2 na czole odbiję od narty tak się wyginały :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek weź lewą slalomkę a prawą 118 :D

Tylko która lewa a która prawa  :rolleyes:

PS. ze względu na problemy mobilne będę prawdopodobnie tylko w niedzielę

PS2. no i " v sviatki" od piątku do wtorku

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, keisyzrk napisał:

Żartowniś... cały browar Ci wypiję... xD

Ale Wy chcecie pić "szlachetny złoty trunek" z plastiku! dla mnie to profanacja...

PS. to by było tak jak dla Czecha zamówić "grzane piwo" :eek::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki raport z trzydniowego wyjazdu na Chopok.

Miał być klasyczny wiosenny wyjazd na narty jak to o tej porze bywa....

Dzień 1- środa "Wiosenne Powitanie"

IMAG0727.thumb.jpg.ef0fdd318c2d4e253974132d852e948a.jpgIMAG0733.thumb.jpg.d570a820e7943911bf07a994f5b2995f.jpg

IMAG0738.thumb.jpg.4650cd0815232f44169ff97e7a80c7bf.jpg

IMAG0742.thumb.jpg.238c4cfe60d2a0b9fe34d607be59bfe7.jpgIMAG0747.thumb.jpg.d7a8e628ea096de5aaa317c45e4b53a4.jpg

Wiosenne warunki od rana. Najlepsze zjazdy na Południu może dlatego że nikt oprócz nas tam nie jeździł :)

Czwartek - "Grudniowy pejzaż"

Zrobiło się biało:

IMAG0767.thumb.jpg.13108cd5658702dbbe467eaa7e0a3fee.jpg

 

IMAG0774.thumb.jpg.0259dd38b08598d57f2dd90eb76a71ee.jpg

Nie ma za dużo zdjęć bo i warunki temu nie sprzyjały. Na szczycie -8*C i wiatr 27m/s :x

Na górnym odcinku trasy zamrożony "wodny sztruks" na zmianę z zaspami z przewianego śniegu. Niestety nie mamy zdjęć tego "cuda" bo nikomu jakoś nie chciało się wyciągnąć telefonu :ph34r:.

Jeździliśmy głównie od Lukovej - Protektarska, Majova. Wszyscy uczestnicy zaliczyli "piękne upadki" na szczęście bez większych konsekwencji zdrowotnych. Ewentualnie ucierpiała duma narciarska 9_9 :D.

 

Piątek - Pełnia Zimy

IMAG0781.thumb.jpg.fed0f6cb6d9694c42e13251a7c640f93.jpg

Tak wyglądała droga z Zahradek na Biela Put.

a poniżej trasy pełne "białego"

IMAG0783.thumb.jpg.4a7bf00193347405cb228911da892588.jpg

IMAG0787.thumb.jpg.b7af2747d05b1d6e4103b7dee97eb9b8.jpg

W piątek po nocnych opadach było sporo puchu. Na głównej trasie od Lukovej do Priehyby został rozjeżdżony w 5 min. My z Piotrkiem pojechaliśmy na Majstrovską. Na początku była walka z lodowymi wałami a między tym nawiany śnieg. Było ciężko ale po pokonaniu tej części ... mniej więcej od połowy - bajka a ostania ścianka to ....nie wiem jak to opisać - jakieś 30cm puchu na równym podłożu :x.Zdjęć brak bo każdy chciał zjeżdżać a nie robić foto..wybaczcie.

Ponieważ widoczność była tylko od Lukovej w dół to katowaliśmy - Protektarską i Majovą. Potem przenieśliśmy się na Rovną Holę i jeździliśmy Fis-em na Zahradky.

Tak dobrze się nam tam jeździło że nie mogliśmy skończyć..... Było super. Zdjęć też mało bo każdy zapie...rniczał a nie myślał o fotach 9_9 

Ostatnia.

IMAG0784.thumb.jpg.480958b18ac88efb12d013d2956fa885.jpg

Pozdr.Torres

P.S- było takie szaleństwo że nawet nie było pit-stopu na Bażanta....:)

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też siedziałem koło tego piwa :) - znaczy koło swojego i jego wypicie nie poprawiło warunków na trasach.

Pewnie pogoda - deszcz, tępy śnieg, wiatr, mgła powyżej Lukovej - miała duży wpływ na dzisiejsze warunki, ale wątpię, żeby coś się poprawiło jak porządnie, powtarzam porządnie nie popada.

To moja opinia, choć może ktoś z dzisiejszych bywalców Chopoka się pod nią podpisze - jak nie musisz nie jedź, nie ma po co :) 

 

P.S.

Nie raz jak czytając opinie nt warunków zwłaszcza z tego samego dnia odnoszę wrażenie jakbym był na innej górze. Wynika to pewnie z oczekiwań i umiejętności, ale mimo wszystko różnice są niejednokrotnie tak duże, że aż trudno uwierzyć w to, że byliśmy na tej samej górze.  

Edytowane przez moloo
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr, mgła, deszcz i terroryści. ;)

Oprócz terrorystów cała reszta była, i to w nadmiarze ¬¬, ale najbardziej utrudniający dzisiaj jazdę był tępy śnieg, wyrywający wręcz z butów. Myślę, że gdyby nie fajne towarzystwo i Złoty Bażant 9_9, nie zaliczyłbym tego dnia do udanych, a wspólna jazda z Mariuszem (@Plywak) czarną na południu w „totalnym mleku” (kwalifikująca się na kilka sesji psychoterapeutycznych) , pozostanie we wspomnieniach ze mną już do końca…

IMG_0389.jpg

IMG_0376.jpg

IMG_0384.jpg

IMG_0387.jpg

IMG_0371.jpg

IMG_0372.jpg

IMG_0373.jpg

IMG_0358.jpg

IMG_0359.jpg

IMG_0364.jpg

IMG_0362.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, keisyzrk said:

Wiatr, mgła, deszcz i terroryści. ;)

Oprócz terrorystów cała reszta była, i to w nadmiarze ¬¬, ale najbardziej utrudniający dzisiaj jazdę był tępy śnieg, wyrywający wręcz z butów. Myślę, że gdyby nie fajne towarzystwo i Złoty Bażant 9_9, nie zaliczyłbym tego dnia do udanych, a wspólna jazda z Mariuszem (@Plywak) czarną na południu w „totalnym mleku” (kwalifikująca się na kilka sesji psychoterapeutycznych) , pozostanie we wspomnieniach ze mną już do końca…

 

Dzięki wielkie za świetne towarzystwo. Gdyby nie wy, to zakończyłbym jazdę koło 11-stej :D A tak, to leżę i kwiczę ;)

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień to totalna porażka. Gdyby nie to że wstałem o 2 w nocy i jechałem z Warszawy to po pierwszym zjechaniu ze szczytu zakończył bym dzisiejszą jazdę. Wiatr, mgła, zacinający zlodzony śnieg zamarzający na goglach. Po prostu koszmar :)  ale nie ma sie co przejmować - jutro musi być lepiej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Niedziela i poniedziałek wyglądają w prognozie zachęcająco...

No dokładnie ....Jutro i w poniedziałek powinno być ok..

Niestety Chopok to kapryśna góra...My w czwartek też walczyliśmy ale w piątek była nagroda. Nie ma się co poddawać ...

 

Pozdr.Torres

P.S-Dobry Team to podstawa ..:)

P.S.2 Krzysiek na twoich fotach to źle nie wygląda ale patrzyłem też na kamery i tu było ciężko...

Edytowane przez Torres
dopisek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...