Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Marboru ma urodziny :)


kmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się dziś od rana kicha,

Jak to mówią na kielicha.

Myślę, dumam o co chodzi,

Ktoś tu pewnie flaszkę chłodzi.

Albo whisky, albo dżiny...

Ktoś ma dzisiaj urodziny !!!

Na rowerze se pośmigam,

Trochę zimno, wracam z dworu,

A gdy wchodzę dziś na fejsa,

Patrzę... a to ma Marboru !!!

Najlepszego Ci Mariuszu,

w związku z świętem Twoim życzę :cheerful:

Niech marzenia się spełniają,

Narty dobrze niech śmigają.

Na kajaku i rowerze

pływaj, jeździj ile wlezie !!!

No i na koniec, tak za Twe zdrowie,

Dziś mi zaszumi porządnie w głowie :crazy:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Twój wiersz powala :applause: Dziękuję! Jestem zachwycony twórczością!

Artur...co Ty byś beze mnie zrobił? ...jeździsz ze mną w Alpy, to chociaż trochę pogody i sztruksiku masz :wink: Thx Bro za życzenia!

Andrzej...moim marzeniem jest leciutki i bardzo tani sprzęt skiturowy :wink: Oby się spełniło - do zobaczenia na stoku i dziękuję Ci bardzo.

Marcinn n :wink: Podziękował!!! Dzisiaj z Jastrzębia sporo życzeń dostałem...ale tylko jedne narciarskie :cheerful:

Sylwester - najwyższa pora w końcu gdzieś złapać się na stoku i poznać! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Piotr - mam nadzieję, do zobaczenia niebawem i dziękuję, dziękuję po dwukroć!

Maciek, Iza - dziękuję! Niebawem Was tam razem z Paulą nawiedzimy :wink: Najwyższa pora jakiś browarek zrobić na Waszym tarasie wśród połaci traw :wink: Dziękuję, dziękuję bardzo za życzenia...

Wszystkim :cheerful:

To bardzo miłe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - rower, kajak, narty? Jest to do zrobienia w Austrii, Norwegii, i pewnie jeszcze kilku innych krajach :) może kiedyś? Oby się spełniło. Dziękuje!

Dominik - te Rysy dla mnie i moich pokręconych kolan nie były takie łatwe...a ponieważ na tym podejściu okazało się, że mam za małe buty - zeszły dwa paznokcie :) cóż? Całe życie człowiek nabiera doświadczenia.

Dzięki za życzenia :) na KGP daję sobie dwa lata...chce nią się nasycić.

Dareczku - podziękowania lecą pod Skrzyczne :) thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru nie znam ale mam nadzieję że kiedyś poznam :rolleyes::

wszystkiego NAJ!!! i dużo zdrowia! bo do nart (i nie tylko) trzeba go dużo :smile:

spełnienia tych najskrytszych marzeń... nie zawsze związanych z nartami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurku - Korona Tatr? Pewnie będzie taki plan gdy KGP się ziści - Dzięki!

Mitku - Teraz gdy już czwórka z przodu i nawet jedyna za nią - to już pewnie tylko będzie gorzej?... Oby awarie nie były duże :rolleyes:: Dziękuję za życzenia!

Jasiek - też mam nadzieję, że kiedyś się poznamy osobiście - byłoby fajnie, bo słyszałem, że niezły z Ciebie rider :happy: No to w Lotto chciałbym wygrać, jeżeli nie tylko narty :laughing: Thx!

Maciek - dziękuję Ci za życzenia. Imieniny mam 19 stycznia i ostatnio obchodzę je w Alpach... może tak jak Artur pisał - w przyszłym roku wybierzesz się razem z nami? Pomyśl, było by fajnie. Dziękuję bardzo za życzenia.

Mario - dziękuję Ci za życzenia. Nie udało się spotkać w zimie, może uda się spotkać np. na wspólnej wyprawie na Śnieżnik w jakiś piękny słoneczny dzień? Pomyśl. Plan jest pojawić się w Twoich okolicach w lato - nie wiem jeszcze kiedy dokładnie, ale plan jest :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny jest zachwycony twórczością...

Ja jestem zawstydzony.:proud: Zawstydzony,że tak nie potrafię.

W związku z tym,że nie potrafię składam Tobie szanowny jubilacie najzwyklejsze życzenia urodzinowe. STO LAT!!!

Mnóstwo zdrówka i jeszcze trochę więcej miłości do i od " różowych porteczek".:cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek - też mam nadzieję, że kiedyś się poznamy osobiście - byłoby fajnie, bo słyszałem, że niezły z Ciebie rider :happy: ...

Ciekawe kto takie złe plotki o mnie rozsiewa... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB - twórczość poetycka kMarcina jest zachwycająca :eek: hahaha Dziękujemy za życzenia, zarówno ja jak i Paula, która mi tu zagląda przez ramię :happy:

Janku - dziękuję za życzenia i jestem zaniepokojony tym co piszesz. Oznacza to, że z kolanem niedobrze po Kasprowym :frown:: Czekam na dobre wieści i to ja Tobie życzę dużo zdrówka i powrotu do sprawności sprzed tego nieszczęsnego upadku. Trzymaj się dzielnie i bądź dobrej myśli.

Jasiek - jest taki jeden plotkarz forumowy, który Cię zdradził :cool::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz nic nie chcę obiecywać. Planujemy podobny wyjazd rodzinny jak w tym roku, finansowo nie mogę sobie pozwolić na alpejskie szaleństwo, ale...

...może bym mógł się skusić na jakiś wspólny OBÓZ, tyczki, trening i te sprawy...gdzieś w okolicach maja następnego roku...będziemy w kontakcie :)

@Janku - czytam, nie znam Cię osobiście, ale jesteś takim dobrym duchem forum. W dodatku przypominasz mi ojca, wiekowo i narciarsko, dlatego trzymam mocno kciuki za Ciebie i za szybki powrót do zdrowia! Głowa do góry i pamiętaj - NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...