Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - sezon 2020/21


Gerald

Rekomendowane odpowiedzi

Wpis w CEIDG: "PKD 74.20.Z - Działalność fotograficzna". Opis: "Fotografowanie górskich krajobrazów i stoków narciarskich". Albo prościej: "Fotografowanie śniegu".

Jaki jest kod PKD do "sprzedaż dzieł sztuki" tak, żeby potem te fotograficzne dzieła można było wystawić na aukcji? :)

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ziemowit napisał:

Wpis w CEIDG: "PKD 74.20.Z - Działalność fotograficzna". Opis: "Fotografowanie górskich krajobrazów i stoków narciarskich". Albo prościej: "Fotografowanie śniegu".

Nie zapomnij o kupnie dobrego aparatu z kompletem obiektywów i i filtrów😁

Edytowane przez wojgoc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wojgoc napisał:

Nie zapomnij o kupnie dobrego aparatu z kompletem obiektywów i i filtrów😁

Tylko, że z takimi tobołami się źle jeździ. Średni kompakt o wadze do 500 gram nie styknie?

No chyba, że taszczyć to w plecaku.

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Victor napisał:

😂 A Jarek siedzi z kotem i czyta 🤦‍♂️

A Ty chyba mieszkasz nie w Polsce więc, na Twoim miejscu ja bym to chrzanił...

Raczej zapraszamy. ;) Pomysły są. No chyba, że pojawią się godziny dla seniorów - wtedy klapa. Patrząc co się dzieje na linii edukacja dzieci i młodzieży, mam wrażenie, że od paru lat jedziemy jako kraj w paśmie dla seniorów.

Jak się pomyliłem to sorry, z tym miejscem zamieszkania.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Victor napisał:

Co do zaproszenia czekam z niecierpliwością na organizacje spotkania ,które zobowiązał się @marboru z Twoja pomocą . Oby warunki pogodowe były dobre i restrykcje zakończone . 

Cześć

Na razie zadyma jest taka, że projekty tego typu tym bardziej w tej formie (NO PROFIT) nie mają racji bytu, chyba że bierzemy śpiwory i namioty... To nie jest zabronione! Raz w życiu byłem na nartach pod namiotem... ale miałem wtedy 17 lat i pojechałem do dziewczyny...a nie byliśmy jeszcze parą. :)

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Spiochu napisał:

Wiele branż nie działa, przez podobnych Tobie, którzy wszystkich by pozamykali. Jest nawet gorzej. Wielu ludzi nie ma dostępu do ważnych badań i zabiegów i to nie od niedawna gdy jest szczyt zachorowań, ale od marca.

A to czy zamkną stoki na ferie nie ma już żadnego znaczenia dla rozwoju epidemii.

Nie wiem co tak się wściekasz na mnie bo jak znajdziesz gdzieś mój wpis, że jestem panikarzem i siedzę w bunkrze to Cię nawet przeproszę. Mam rowerowo najlepszy sezon od chyba z 15 lat i szukuje się taki sam narciarsko. Nie wiem co Ci się dzieje złego ale to raczej u Ciebie coś jest nie teges i trzymasz się na uwięzi. Ja w ogóle nie bardzo wiem w czym jest w zasadzie kłopot. Do dziś góry w tym to zabidzone Podhale pęka w szwach od turystów w tym sporo dzieci, które mam wrażenie od marca mają wolne. Jak ktoś chce byś sprytnym to chyba nie warto chwalić się tym publicznie. Ja wiem, że wielu obecną władzę uważa za idiotów ale ja nie. To bardzo sprytni ludzie, którzy mają swój plan i go dokładnie realizują. 

To co się wyrabia pod wpływem tych zachłannych goroli z Podhala to jest jakaś histeria. Jeszcze nie spadł śnieg, nie wiadomo w ogóle jaka będzie zima, ile w ogóle jak coś stracą ale terroryzują cały kraj. Od lat ten rejon uważam za kłębowisko oszustów, złodziei na bakier z każdym prawem i przepisem ale to co teraz wyprawiają to już szczyty są wszystkiego. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Victor napisał:

Powiem szczerze ze uwielbiam spontan ,wiec narty i namioty zima? -wow!-tego nie grałem ,czemu nie ...

Toś Gość!

Ja w tej chwili jak miałbym gdzieś jechać to z rodziną całą a tu spanie w zimie na nartach w namiocie, raczej odpada - chociaż zapytam. Zresztą u mnie też nie - ja się już na nartach najeździłem. Ale ... tak sobie myślę, w perspektywie wielu forumowych postów, które czytałem na przestrzeni ostatnich dziesięciu i więcej lat.

Może ta sytuacja nauczy pewną grupę "narciarzy", zazwyczaj świeżych, czerpać radość z jazdy po górkach jakie są a teksty typu: ja tylko po czarnych a Alpach - charakteryzujące typowe narciarskie drewno przejdą do lamusa. Trzeba szukać pozytywów - wiesz o co chodzi. ;)

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wojgoc napisał:

a Rybelek zna te historie?😁😉

Cześć

Dobre pytanie... Raczej zna. Biorąc pod uwagę, że Rybelka poznałem gdzieś 7 lat później to raczej mu to lata bo zna wiele, które się wydarzyły w trakcie tych siedmiu lat. Rybelek jest normalny. 

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Author napisał:

To co się wyrabia pod wpływem tych zachłannych goroli z Podhala to jest jakaś histeria. Jeszcze nie spadł śnieg, nie wiadomo w ogóle jaka będzie zima, ile w ogóle jak coś stracą ale terroryzują cały kraj. Od lat ten rejon uważam za kłębowisko oszustów, złodziei na bakier z każdym prawem i przepisem ale to co teraz wyprawiają to już szczyty są wszystkiego. 

To fakt - pensjonaty od Bieszczad po Zakopane przyjmują ludzi jak gdyby nigdy nic, ale jęczą, że źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...