Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W góry na skitury 2022/2023


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, marcinn napisał:

Nie mogłem sobie darować takiej pogody

Dziś wyrypa na Tatrzańskiej Łomnicy ☀️

 

Widzę, że w Łomnicy klasyka. Kretowisko na czerwonych między Skalnatym, a Startem już od wczesnych godzin. Ten odcinek w naszej części Europy jest w top 3 największego muldowiska:). A jak spadnie świeży śnieg, albo temperatura przez większość dnia na plusie to chyba w top 1:)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tresor napisał:

Widzę, że w Łomnicy klasyka. Kretowisko na czerwonych między Skalnatym, a Startem już od wczesnych godzin. Ten odcinek w naszej części Europy jest w top 3 największego muldowiska:). A jak spadnie świeży śnieg, albo temperatura przez większość dnia na plusie to chyba w top 1:)

Pełna zgoda ,masakra tam na nartach zjazdowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marcinn napisał:

Pełna zgoda ,masakra tam na nartach zjazdowych 

I to jeszcze w promocyjnej cenie. Myślałem, czy nie skoczyć tam jutro, bo jednak mimo wszystko większość tras otwarta i po prostu lubię TŁ. Patrzę na cenę - 50 euro. Za 10 dni jadę do Nassfeld, no i tak z ciekawości kliknąłem ile zapłaciłbym jutro (4.01) w Nassfeld - 56 euro:)))))))))). O ilości tras i ogólnej jakości tu i tam rozwodzić się nie trzeba.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tresor napisał:

I to jeszcze w promocyjnej cenie. Myślałem, czy nie skoczyć tam jutro, bo jednak mimo wszystko większość tras otwarta i po prostu lubię TŁ. Patrzę na cenę - 50 euro. Za 10 dni jadę do Nassfeld, no i tak z ciekawości kliknąłem ile zapłaciłbym jutro (4.01) w Nassfeld - 56 euro:)))))))))). O ilości tras i ogólnej jakości tu i tam rozwodzić się nie trzeba.

Jeszcze 5 euro za parking 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Słowacy tak obrzydzili Strbske Pleso gdzie fajnie się jeździ, raz ceny skipassów od czapy, dwa parkingi które zlikwidowali przy ulicy poniżej Hotelu Fis przy skoczni, teraz ostatni jest duuuuużo niżej, więc albo z buta kilometr z manelami albo jakiś busik(?), do tego płatne już 10e. 

Bye, bye Strbskie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tresor napisał:

Widzę, że w Łomnicy klasyka. Kretowisko na czerwonych między Skalnatym, a Startem już od wczesnych godzin. Ten odcinek w naszej części Europy jest w top 3 największego muldowiska:). A jak spadnie świeży śnieg, albo temperatura przez większość dnia na plusie to chyba w top 1:)

Słowacy jeżdżą głównie oldschoolowo, mało jest świeżaków po kilkudniowym kursie carvingu. Więc stoki bardzo szybko się muldzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tresor napisał:

Widzę, że w Łomnicy klasyka. Kretowisko na czerwonych między Skalnatym, a Startem już od wczesnych godzin. Ten odcinek w naszej części Europy jest w top 3 największego muldowiska:). A jak spadnie świeży śnieg, albo temperatura przez większość dnia na plusie to chyba w top 1:)

Czarna Góra (Sienna) też w czołówce chyba jest. Przykładowo trasa C,

P3045315.thumb.JPG.ac2c6ab9be310bb1dcae913e98f617ed.JPG

na A i B bywa gorzej...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarioJ napisał:

 

W Zieleńcu dobry zestaw 45 zł (mięsko, kluski, buraczki). W Cz wychodzi podobnie, bo korona nam podrożała do 20gr.

Wszędzie ceny podobne, podskoczyły do alpejskich. 😞 

Ciekawe czy pracownikom tych przybytków zarobki podskoczyły do alpejskich, co przecież składać się powinno na kalkulację ceny w menu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

więc albo z buta kilometr z manelami

:D twardym trza być
IMG_3132.thumb.jpeg.ef0d19cbcdaf1452cd9b5d922025fae5.jpeg

Zdjęcie z maja, też mnie to wnerwia ale Patria i Solisko zwyciężyły. Ten za 10E to inny właściciel terenu. Miejski bilet honorowany w innych miejscach VT na "miejskich parkingach".  

Pozdrawiam
mirekn

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, tresor napisał:

11 euro margherita xd

We włoskiej risto w Nassfeld Duża margherita 9.0 €, jadłem prosciutto za 10.5 €. Najdroższa VIP kosztowała 17 €. Kawa od 2.0 € za espresso. Do tego pizza doskonała, porównywalną jadłem tylko w Neapolu. No chyba, że tak z głodu mi smakowała. 

  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marionen napisał:

We włoskiej risto w Nassfeld Duża margherita 9.0 €, jadłem prosciutto za 10.5 €. Najdroższa VIP kosztowała 17 €. Kawa od 2.0 € za espresso. Do tego pizza doskonała, porównywalną jadłem tylko w Neapolu. No chyba, że tak z głodu mi smakowała. 

Nie musisz mnie przekonywać. Znam te knajpy i te ceny i za cholerę nie uwierzę, że u nas czy u Słowaków są wyższe, czy nawet podobne koszty. Po prostu słowiańskie dymanie bliźniego, gdy jest okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, marionen napisał:

We włoskiej risto w Nassfeld Duża margherita 9.0 €, jadłem prosciutto za 10.5 €. Najdroższa VIP kosztowała 17 €. Kawa od 2.0 € za espresso. Do tego pizza doskonała, porównywalną jadłem tylko w Neapolu. No chyba, że tak z głodu mi smakowała. 

Kilka lat temu pizza Diavola cena 7 euro w Bormio w knajpie La Rocca tuż obok startu zjazdowej trasy PŚ Stelvio.

https://www.google.com/maps/place/Chalet+La+Rocca+Ristorante+Pizzeria/@46.4426585,10.3986324,278m/data=!3m1!1e3!4m13!1m7!3m6!1s0x47830f7446b301db:0x932b43a63d97f711!2s23032+Bormio,+Prowincja+Sondrio,+Włochy!3b1!8m2!3d46.4663571!4d10.3704671!3m4!1s0x478305f6ca19d5cb:0x1c5b943be6c69590!8m2!3d46.4427201!4d10.3984498

Jeśli będzie okazja to odwiedzę to miejsce pod koniec marca i zobaczę aktualne ceny. Pamiętam że była bardzo dobra, widokowy taras na góry, a potem szuss do miasteczka.
...

Teraz sprawdziłem u nich na stronie, ta sama pizza dziś w cenie 9 euro (w międzyczasie epidemia oraz inflacja).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pawelb91 napisał:

Kilka lat temu pizza Diavola cena 7 euro w Bormio w knajpie La Rocca tuż obok startu zjazdowej trasy PŚ Stelvio.

https://www.google.com/maps/place/Chalet+La+Rocca+Ristorante+Pizzeria/@46.4426585,10.3986324,278m/data=!3m1!1e3!4m13!1m7!3m6!1s0x47830f7446b301db:0x932b43a63d97f711!2s23032+Bormio,+Prowincja+Sondrio,+Włochy!3b1!8m2!3d46.4663571!4d10.3704671!3m4!1s0x478305f6ca19d5cb:0x1c5b943be6c69590!8m2!3d46.4427201!4d10.3984498

Jeśli będzie okazja to odwiedzę to miejsce pod koniec marca i zobaczę aktualne ceny. Pamiętam że była bardzo dobra, widokowy taras na góry, a potem szuss do miasteczka.
...

Teraz sprawdziłem u nich na stronie, ta sama pizza dziś w cenie 9 euro (w międzyczasie epidemia oraz inflacja).

I patrz Pan, dalej taniej niż u Słowaka, co to koszty ma takie, że hoho.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tresor napisał:

Widzę, że w Łomnicy klasyka. Kretowisko na czerwonych między Skalnatym, a Startem już od wczesnych godzin. Ten odcinek w naszej części Europy jest w top 3 największego muldowiska:). A jak spadnie świeży śnieg, albo temperatura przez większość dnia na plusie to chyba w top 1:)

Lat temu kilka na wiosennym nartowaniu, wjechałam wagonikiem, popatrzyłam z góry i ... zjechałam wagonikiem... Wiem, "mientka" jestem :) ale wolałam cała wrócić. Nie wiem czy to strach ale mam wrażenie, że wyglądało jeszcze dużo gorzej niż na Waszych zdjęciach, a do tego mgła przeokropna. Ale planuję kiedyś powrócić i zmierzyć się z nimi ;)

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KamaG napisał:

Lat temu kilka na wiosennym nartowaniu, wjechałam wagonikiem, popatrzyłam z góry i ... zjechałam wagonikiem... Wiem, "mientka" jestem :) ale wolałam cała wrócić. Nie wiem czy to strach ale mam wrażenie, że wyglądało jeszcze dużo gorzej niż na Waszych zdjęciach, a do tego mgła przeokropna. Ale planuję kiedyś powrócić i zmierzyć się z nimi ;)

  

Może wjechalas za daleko, na szczyt?

AF2012F6-9510-45B8-9413-CEC6EF97BA03.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...