Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kradzież nart ratownika medycznego


Redster

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Redster napisał:

Ratownik udzielał pomocy poszkodowanemu. W tym czasie ukradziono mu narty. "Łudziłem się, że to pomyłka" (gazeta.pl)

Skur********* nie ma granic 🤬

Podawajcie dalej, może się uda znaleźć pasera, albo sprzęt w jakimś komisie.

Kiedyś kurkę teraz narty..... co następne skuter śnieżny czy od razu śmigłowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krakus81 napisał:

Złodziejstwo zatem jest usprawiedliwione ?

A po drugie zapewniam Cię, że k...ę złodzieja mało interesuje makroekonomia. 

Nie jest usprawiedliwione. 
 

Mam osobę w rodzinie co pracuje na ochronie w Rossmanie. Ilość kradzieży rośnie. Stad mój post o „dobrobycie”.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że w tym przypadku względy ekonomiczne nie miały znaczenia, raczej to było czyste skur*ysyństwo. Raczej ta osoba nie przyjechała na stok w poszukiwaniu pracy, tylko dla rozrywki.

Takim podludziom się powinno na ryju tatuować ZŁODZIEJ żeby każdy zawsze wiedział z kim ma do czynienia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem,że takie sytuacje mogą mieć różne tło.Dwukrotnie w życiu zabrałem czyjeś narty i pojechałem,raz w Kluszkowcach,raz na Kasprowym,za każdym razem przy okazji zawodów...Fischery RC4 były tylko krótsze o 5 cm od moich,ale Dynastary były innym modelem,ledwie podobnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Z doświadczenia wiem,że takie sytuacje mogą mieć różne tło.Dwukrotnie w życiu zabrałem czyjeś narty i pojechałem,raz w Kluszkowcach,raz na Kasprowym,za każdym razem przy okazji zawodów...Fischery RC4 były tylko krótsze o 5 cm od moich,ale Dynastary były innym modelem,ledwie podobnym...

Dla tego narty mam podpisane markerem na naklejce którą można kupić w papierniczym sklepie .A opis P I L (prawa i lewa) to jest podstawa narciarstwa.Sam wiesz jak szybko ścierają sie krawędzie i podczas jazdy i przy ostrzeniu ręcznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darek67 napisał:

Dla tego narty mam podpisane markerem na naklejce którą można kupić w papierniczym sklepie .A opis P I L (prawa i lewa) to jest podstawa narciarstwa.Sam wiesz jak szybko ścierają sie krawędzie i podczas jazdy i przy ostrzeniu ręcznym

Ja sobie nakleiłam przy wiązaniach specyficzne naklejki, łatwo mi odróżnić od innych nart tej samej marki.

Co do kradzieży - będąc na wyjazdach za granicą mam spokojną głowę jak gdziekolwiek zostawiam sprzęt, nawet zdarzyło mi się wieszać plecak na  haczykach przy stacji pośredniej i zostawić na kilka godzin. Natomiast w Polsce, to nawet siedząc w knajpie to wole odłożyć narty w zasięgu wzroku. Smutna rzeczywistość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kolejna bulwersująca kradzież. Klub Wysokogórski Bielsko-Biała okradziony.

Jak poinformował  Łukasz Mucha, skradziono sprzęt - raki, czekany, kaski, zestawy lawinowe, plecaki lawinowe, uprzęże itp. - znajdował się w klubowej wypożyczalni i służył górskiej społeczności. Wartość oszacowanych łącznie strat to niemal 40 000 zł. Zdjęcia skradzionego sprzętu https://kwbielsko.org/wypozyczalnia/

https://www.bielsko.info/wiadomosci/34444-kolejna-bulwersujaca-kradziez-himalaisci-pozbawieni-sprzetu-bielsko-biala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2023 o 08:18, Krakus81 napisał:

Złodziejstwo zatem jest usprawiedliwione ?

A po drugie zapewniam Cię, że k...ę złodzieja mało interesuje makroekonomia. 

Myślę że to w dużej mierze może też lądować gdzieś za granicą do sprzedaży....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...