Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ceny skipassów i promocje 23/24


Jeeb

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa topowe ośrodki Grupy PKL z podwójną siłą zapraszają miłośników narciarstwa!
W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania wprowadzamy „TopDuetPass”.
Z nim będziecie mogli przez cały sezon i bez limitu szusować na trasach narciarskich na Kasprowym Wierchu oraz Jaworzynie Krynickiej!
Skipassy będą dostępne online w sklep.pkl.pl już od piątku (1 grudnia) w cenie: normalny 2 299 zł; ulgowy 1839 zł i będą ważne przez cały sezon zimowy, aż do jego zakończenia na Kasprowym Wierchu, czyli potencjalnie aż do 5 maja 2024. 😊
Uwaga: w wypadku ośrodka Kasprowy Wierch, koleje Gąsienica i Goryczkowa są dostępne bez ograniczeń. Aby skorzystać z kolei linowej na Kasprowy Wierch, każdorazowo wymagana jest dodatkowa rezerwacja miejscówki na przejazd koleją w cenie 45 zł.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, stok narciarski i tekst „KASPROWY WIERCH TOP DuetPass Zima dla Ciebie Kup online na sklep.pkl.pl JAWORZYNA KRYNICKA HEAD HEAD”
 
 
 
 
 
  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

Bez szału ta oferta

Doliczając z 10 razy kurs z Kuźnic, zakopiańskie klimaty z parkingami itp - wychodzi przynajmniej 600E.  Ociera się to o cenę sezonówek na wiele regionów w AT.  Ulgowy to już w ogóle śmiech na sali.

Jedyny sens dla mieszkających nieopodal, można co drugi dzień na 3 godzinki wyskoczyć.  Dla porównania, sezonówka Ski Lungau dla tubylca 480E, małe dziecko 65E, do 15 roku 200E, juniorzy i U-25 też mają konkretne zniżki.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Greg napisał:

Doliczając z 10 razy kurs z Kuźnic, zakopiańskie klimaty z parkingami itp - wychodzi przynajmniej 600E.  Ociera się to o cenę sezonówek na wiele regionów w AT.  Ulgowy to już w ogóle śmiech na sali.

Jedyny sens dla mieszkających nieopodal, można co drugi dzień na 3 godzinki wyskoczyć.  Dla porównania, sezonówka Ski Lungau dla tubylca 480E, małe dziecko 65E, do 15 roku 200E, juniorzy i U-25 też mają konkretne zniżki.

Cóż powiedzieć... sama prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, pawelb91 said:

@Plywak Bez szału ta oferta. Mogli by sobie już darować tą dopłatę do kolejki z Kuźnic...

racja, raczej bez szału, nie wiem co im szkodziło dodać wszystkie ośrodki PKLu za tą cenę, jak już dali 2 najciekawsze

 

22 hours ago, Greg said:

Doliczając z 10 razy kurs z Kuźnic, zakopiańskie klimaty z parkingami itp - wychodzi przynajmniej 600E.  Ociera się to o cenę sezonówek na wiele regionów w AT.  Ulgowy to już w ogóle śmiech na sali.

Jedyny sens dla mieszkających nieopodal, można co drugi dzień na 3 godzinki wyskoczyć.  Dla porównania, sezonówka Ski Lungau dla tubylca 480E, małe dziecko 65E, do 15 roku 200E, juniorzy i U-25 też mają konkretne zniżki.

dokładnie, miałem też napisać o tym Lungau które wychodzi ok 2100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik Stacji PKL (oprócz Jaworzyny bo ona już jest wcześniej w tym wątku)


Kasprowy Wierch

SKLEP ONLINE -CENY OD

ZAKUP PRZED TERMINEM REALIZACJI:
SKIPASS:
NORMALNY 16 - 6:
ULGOWY 5-15, 65:
4 -godzinny*
od 145 zł
od 121 zł
1 dzień* od 165 zł  od 135 zł
 ZAKUP W DNIU REALIZACJI
4 -godzinny*
155 zł
131 zł
1 dzień* 175 zł 145zł

KASY

KASY AUTOMATYCZNE (SKIPASSOMATY)

BIURO OBSŁUGI KLIENTA GUBAŁÓWKA

 
NORMALNY 16 - 64
ULGOWY 5-15, 65+
4 -godzinny*
165 zł
141 zł
1 dzień* 185 zł 155 zł
SKIpass TOP Skitour (całodzienny)** 109 zł 89 zł
SKIpass TOP Skitour (10 przejazdowy)*** 135 zł 109 zł

BIURO OBSŁUGI KLIENTA W KUŹNICACH

SKIPASS EKSPRESOWY
NORMALNY 16 - 64
ULGOWY 5-15, 65+
1 dzień* 229 zł 199 zł

* jeden przejazd w górę koleją Kasprowy Wierch + karta czasowa na Koleje Gąsienicowa i Goryczkowa (w przypadku zamkniętej nartostrady do Kuźnic w cenie skipassu zjazd koleją Kasprowy Wierch)

** Skipass TOP Skitour (całodzienny) - Karta dzienna korzystanie z Kolei: Gąsienicowa, Goryczkowa, nie zawiera przejazdu Koleją Linową Kasprowy Wierch,  zakup wyłącznie w kasach Kasprowego Wierchu lub Kotłach

*** Skipass TOP Skitour (10 przejazdowy) - 10 przejazdów, korzystanie z Kolei: Gąsienicowa, Goryczkowa, nie zawiera przejazdu Koleją Linową Kasprowy Wierch, zakup wyłącznie w kasach Kasprowego Wierchu lub Kotłach, nie podlega zwrotowi

 Skipassy dla posiadaczy kart PKLpass - 5 % zniżki dla zarejestrowanych użytkowników przysługuje podczas doładowania karty PKLpass na skipass powyżej 1 dzień w sklepie internetowym na www.pkl.pl. (zniżki nie łączą się z innymi promocjami/rabatami/pojedynczymi przejazdami.)


Gubałówka

SKIPASSY

*WYCIĄG NARCIARSKI ORCZYKOWY POLANA GUBAŁÓWKA + JEDEN PRZEJAZD GÓRA-DÓŁ KLT GUBAŁÓWKA
SKLEP ONLINE
 
NORMALNY 16 - 64
ULGOWY 5-15, 65+
2 godzinny*
75 zł
59 zł 
4 godzinny*
85 zł
65 zł 
1 dzień*
99 zł
85 zł

KASY

KASY AUTOMATYCZNE (SKIPASSOMATY)

 
NORMALNY 16 - 64
ULGOWY 5-15, 65+
2 godzinny*
79 zł
65 zł 
4 godzinny*
89 zł
69 zł 
1 dzień*
109 zł
89 zł
1 przejazd**
9 zł
 
 *Skipass zawiera czasowe uprawnienie na wyciąg orczykowy Polana Gubałówka + jeden przejazd góra-dół KLT Gubałówka
**przejazd w górę wyciągiem orczykowym, dostępny wyłącznie w kasie wyciągu
 
 

Palenica w Szczawnicy,  Mosorny Groń w Zawoi, Góra Żar (jeden cennik)

SEZON WYSOKI


DO 29.02.2024

SKLEP ONLINE

 

NORMALNY 16 - 64

ULGOWY5-15, 65+ 

2 godzinny 95 zł 79 zł
4 godzinny 113 zł 95 zł
1 dzień* 135 zł 105 zł
2 dni 239 zł 195 zł
3 dni 330 zł 259 zł
6 dni 599 zł 475 zł

wieczorny (18:00 - 21:00)

79 zł 65 zł

KASY

KASY AUTOMATYCZNE (SKIPASSOMATY)

 

NORMALNY

16 - 64

ULGOWY

5-15, 65+ 

RODZINNY 2+1 KOLEJNE DZIECKO + 1
2 godzinny 99 zł 85 zł - -
4 godzinny 119 zł 105 zł 285 zł 69 zł
1 dzień* 145 zł 199 zł 230 zł 85 zł
2 dni 259 zł 209 zł - -
3 dni 359 zł 280 zł - -
6 dni 659 zł 519 zł - -

wieczorny (18:00 - 21:00)

85 zł 69 zł  -    -  

1 przejazd (wyciąg orczykowy)

10 zł   -   -  
10 przejazdów (wyciąg orczykowy) 80 zł   -   -  

 * SKIPASS ważny w godzinach funkcjonowania kolei, zawiera wieczorne godziny jazdy

SEZON NISKI


OD 1.03.2024

SKLEP ONLINE

 

NORMALNY

16 - 64

ULGOWY

5-15, 65+ 

2 godzinny 85 zł 68 zł
4 godzinny 99 zł 79 zł
1 dzień* 119 zł 95 zł
2 dni 218 zł 174 zł
3 dni 299 zł 239 zł
6 dni 555 zł 439 zł

wieczorny (18:00 - 21:00)

69 zł 65 zł

KASY

KASY AUTOMATYCZNE (SKIPASSOMATY)

 

NORMALNY

16 - 64

ULGOWY

5-15, 65+ 

RODZINNY 2+1 KOLEJNE DZIECKO + 1
2 godzinny 89 zł 75 zł - -
4 godzinny 105 zł 95 zł 249 zł 59 zł
1 dzień* 129 zł 109 zł 299 zł 75 zł
2 dni 229 zł 185 zł - -
3 dni 319 zł 249 zł - -
6 dni 585 zł 465 zł - -

wieczorny (18:00 - 21:00)

75 zł 59 zł  -   - 

1 przejazd (wyciąg orczykowy)

10 zł  -    -  
10 przejazdów (wyciąg orczykowy) 80 zł  -    -  

 * SKIPASS ważny w godzinach funkcjonowania kolei, zawiera wieczorne godziny jazdy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla
 
Kolejny piękny narciarski weekend przed nami.
Wpadajcie! Mamy ekstra skipass na rozjeżdżenie😊
➡➡➡ 39 zł za 2 godziny jazdy.
Można go już kupić on-line na www.wierchomla.com.pl
❄ W najbliższy weekend jeździmy od 9.00 do 17.00
❄ Czynne wyciągi: Wierchomla 1 i Stonoga
❄ Punkty gastronomiczne: Restauracja pod Wyciągiem i bar
❄ Zapraszamy do Szkoła Narciarska Dwie Doliny i wypożyczalni nart obok.
❄ Warunki: świetne❄❄❄🤩
 
408788477_746171390872541_6560769805100383036_n.jpg.06545b13ccd253f4e94b6c38d90a4d37.jpg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe ośrodki na Słowacji pomału dościgają cenami alpy. Np. Meander Oravice podniósł sezonówkę do 275E (z 199). 3 lata temu kosztowała (99), karnet 1 dzień prawie 40e i zlikwidowali darmowe dzieciaki do 10 lat co było ich atutem. Odkąd polskie Tatry ski przykryło czapką małe ośrodki (np. Meander, Strachan, Bachledka), zostały zlikwidowane regionalne tanie karnety. Z całym szacunkiem do tych ośrodków (przeważnie jedna mała górka) teraz po takich podwyżkach to raczej narciarze pojadą trochę dalej choćby na Chopok. Pamiętam jakieś 5 lat temu syn właścicielki kwatery w Tatrzańskiej Łomnicy mówił że nie jeździ na miejscu bo go nie stać tylko do Bachledki albo Strachan gdzie ceny były o połowe niższe. Teraz dzięki Tatry ski zrobili sobie konkurencje z TMR. Ciekawy jestem czy wyjdzie im to na dobre.

  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2023 o 17:43, Miru napisał:

Małe ośrodki na Słowacji pomału dościgają cenami alpy. Np. Meander Oravice podniósł sezonówkę do 275E (z 199). 3 lata temu kosztowała (99), karnet 1 dzień prawie 40e i zlikwidowali darmowe dzieciaki do 10 lat co było ich atutem. Odkąd polskie Tatry ski przykryło czapką małe ośrodki (np. Meander, Strachan, Bachledka), zostały zlikwidowane regionalne tanie karnety. Z całym szacunkiem do tych ośrodków (przeważnie jedna mała górka) teraz po takich podwyżkach to raczej narciarze pojadą trochę dalej choćby na Chopok. Pamiętam jakieś 5 lat temu syn właścicielki kwatery w Tatrzańskiej Łomnicy mówił że nie jeździ na miejscu bo go nie stać tylko do Bachledki albo Strachan gdzie ceny były o połowe niższe. Teraz dzięki Tatry ski zrobili sobie konkurencje z TMR. Ciekawy jestem czy wyjdzie im to na dobre.

Ja bym dodał do tego jeszcze płatne parkingi. Moim zdaniem to droga do samounicestwienia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hextor napisał:

A kojarzy ktoś jakieś stacje narciarskie w Polsce/Słowacji/Czechach gdzie dzieci w wieku do 9 lat mają karnety gratis? Czy trzeba do Szwajcarii jechać? 

Do Szwajcarii trza jechać. Od przyszłego sezonu kobiety w ciąży będą musiały kupować cały i ulgowy (5 zeta tańszy niż adult), na bramkach będzie USG.

pozdrawiam

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, moruniek napisał:

Ja bym dodał do tego jeszcze płatne parkingi. Moim zdaniem to droga do samounicestwienia.  

Ja też nie wszystko u nich rozumiem. Ale ludzie walą, walą, walą do drzwi... Jakkolwiek by nie mieli w nosie klientów, to i tak mają tłumy, w Szczyrku też. Więc po co się starać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Ja też nie wszystko u nich rozumiem. Ale ludzie walą, walą, walą do drzwi... Jakkolwiek by nie mieli w nosie klientów, to i tak mają tłumy, w Szczyrku też. Więc po co się starać?

W Oravicach jest raczej pusto, nawet w ferie czy święta. Dlatego tak zdziwiły mnie płatne parkingi. Jakby chcieli maksymalnie zniechęcić Klienta. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, moruniek napisał:

W Oravicach jest raczej pusto, nawet w ferie czy święta. Dlatego tak zdziwiły mnie płatne parkingi. Jakby chcieli maksymalnie zniechęcić Klienta. 

Moje doświadczenie życiowe mi mówi, że klient lubi być czasem, hmmm, poniewierany. Ludzie zaczynają postępować racjonalnie dopiero wówczas, gdy wszystkie inne metody zawiodły. Zachowania zakupowe, w tym wybór stacji, też odbywa się na nieracjonalnych zasadach: bo Zosia zachwalała, bo rok temu były co prawda kolejki, ale nieduże, po 30 minut, da się przeżyć, bo gdzie indziej nie znamy, a tu już znamy, choć wiemy, że jest do kitu... Nadto ludzie jeżdżą zwykle w miejsca modne, najważniejsze to "tam, gdzie inni". Pewnie to bardzo ważne, aby w ramach oddechu od metropolii, spotkać całą tę metropolię na stoku?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hextor napisał:

A kojarzy ktoś jakieś stacje narciarskie w Polsce/Słowacji/Czechach gdzie dzieci w wieku do 9 lat mają karnety gratis? Czy trzeba do Szwajcarii jechać? 

Podbijam pytanie ... jest coś w okolicy gdzie dzieci powyżej 6 lat mają za free albo przynajmniej jakieś konkretne znizki ? W Polsce chyba najlepiej na ten moment wypada grupa Pingwina gdzie dzieciaki do 8 lat mają 50% taniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Hextor napisał:

A kojarzy ktoś jakieś stacje narciarskie w Polsce/Słowacji/Czechach gdzie dzieci w wieku do 9 lat mają karnety gratis? Czy trzeba do Szwajcarii jechać? 

Meander Oravice. Dziecko do lat 10 gratis. Dotyczy to zarówno karnetu narciarskiego jak i ich narciarsko-basenowych. Dziecko każdego dnia dostaje opaskę do przyklejenia np. na pasek gogli narciarskich.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Szukałem coś w starych notatkach, nie znalazłem tego co mnie interesowało, ale natknąłem się na informację inną, 21 lat temu za karnet w wysokim sezonie na dolinę Zillertal za 6 dni zapłaciłem 163 €. Szkoda, że te ceny nie wrócą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marionen napisał:

Szukałem coś w starych notatkach, nie znalazłem tego co mnie interesowało, ale natknąłem się na informację inną, 21 lat temu za karnet w wysokim sezonie na dolinę Zillertal za 6 dni zapłaciłem 163 €. Szkoda, że te ceny nie wrócą.

Czyli niewiele się zmieniło w tej europie przez 21 lat ,z tego co liczę kiedys trzy dni pracy i dziś podobnie dla śmiertelnika zatrudnionego . Pomijam wyliczenia na własnej działalności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
10 godzin temu, moruniek napisał:

Mam dwa kody rabatowe od TMR, 

2 x skipass na Chopok lub VT to 29 Euro za dzień

2 x Molltek 19 Euro za dzień.

Ja nie skorzystam, jakby ktoś chciał zapraszam na PW. Oczywiście udostępnię po koleżeńsku, bez żadnej prowizji itp.

Na Łomnicę jeszcze dostępne? Może bym skoczył po świętach na Sedlo, jak nie wykorzystam to przekaże też dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, moruniek napisał:

Mam dwa kody rabatowe od TMR, 

2 x skipass na Chopok lub VT to 29 Euro za dzień

2 x Molltek 19 Euro za dzień.

Ja nie skorzystam, jakby ktoś chciał zapraszam na PW. Oczywiście udostępnię po koleżeńsku, bez żadnej prowizji itp.

Mam jechać na Chopok we wtorek ale nic pewnego bo żona kręci nosem ...może komuś bardziej sie przydadzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...