Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 23/24


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie dwa "chłodne" dni (we Wrocławiu ok. +10), cały następny tydzień między +15 a +19.

W lutym prawdopodobnie padnie rekord od początku stulecia (a niewiele zabraknie do rekordu od początku pomiarów).

W marcu będzie podobnie, skoro już początek zapowiada się tak "upalnie".

  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, koliber napisał:

Ostatnie dwa "chłodne" dni (we Wrocławiu ok. +10), cały następny tydzień między +15 a +19.

W lutym prawdopodobnie padnie rekord od początku stulecia (a niewiele zabraknie do rekordu od początku pomiarów).

W marcu będzie podobnie, skoro już początek zapowiada się tak "upalnie".

Powiedzmy wprost. Wszystkie polskie ON, za wyjątkiem Kasprowego, które dotrwają do 01.03 -> to tak, jakby kręciły do połowy kwietnia przy normalnej, mroźnej zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marekbtl napisał:

Wsiąść w samochód, zabrać szutrówki i jechać ;).

pozdro

No jadę, jadę, starsze Mantry i wio.

Tylko w butach chlupać może...
Jakieś gumiaki by się przydały z mocowaniem do wiązań 😆

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

@ZdolnyŚlązak To sprzedawcy niewykorzystanych voucherów z BF powinni teraz oferować -50% od tamtego zakupu, czyli -75% od cennika w kasie 🙃

No jest tych ofert karnetów na OLX sporo, najwięcej z Grupy Pingwina, 4 h najtańsze po 50-60 zł chodzą. Ciekawe czy Słotwiny po weekendzie jeszcze będą czynne. Z tego co słyszałem Słotwiny i Tylicz najdłużej zawsze działały w tamtych rejonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ZdolnyŚlązak napisał:

No jest tych ofert karnetów na OLX sporo, najwięcej z Grupy Pingwina, 4 h najtańsze po 50-60 zł chodzą. Ciekawe czy Słotwiny po weekendzie jeszcze będą czynne. Z tego co słyszałem Słotwiny i Tylicz najdłużej zawsze działały w tamtych rejonach.

Tylicz Ski już padł, Master Ski działa ale w takiej mazi po płaskim to horror jeździć. 
Słotwiny Arena może będą jeszcze działać choć z dnia na dzień lawinowo będzie się pokrywa kurczyć, sąsiedzi już padli, więcej trawy niż śniegu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ZdolnyŚlązak napisał:

 Z tego co słyszałem Słotwiny i Tylicz najdłużej zawsze działały w tamtych rejonach.

Rok (9 i 10 kwietnia) i dwa lata temu (17 i 18 kwietnia!!!) Słotwiny Arena chodziła na Wielkanoc. Wcześniej były chyba jakieś przerwy (dwa lata temu na pewno) ale jak widać nawet w połowie kwietnia były jeszcze warunki. W tym roku obstawiam, że przerwa na 100% nastąpi po kolejnym weekendzie, z tym że u nich jest nadzieja, że jeszcze się otworzą choćby na chwilę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzyna dzisiejsza.Tydzień temu,gdy  Mistrzostwa Polski Masters /zdjęcia wspomnieniowe/ rozegrano dzięki  śniegowi  workowanemu,wyglądało,że to już koniec Jaworzyny.A potem zdążono jeszcze zrobić snowboardowy PŚ,poszło jeszcze więcej śniegu workowanego.Wykorzystując te pozostałości,dziś idzie na dwójce Młodzieżowy Puchar Polski.

A dwaj  miłośnicy śniegu nieworkowanego ustawili sobie tyki na trasie 5,wyzwanie po dziurach ,krzakach i rozpadlinach było spore,dla nart też.Niestety to już koniec,jej nic nie pomoże,chyba dziś umarła,choć panowie dzielnie łopatami szuflowali na trasę wyciągu.

Myślę,że jeszcze ze 2-3 dni,i zamkną wszystko...

 

IMG-20240217-WA0026.jpg

IMG-20240217-WA0014.jpg

IMG_20240227_080219.jpg

IMG_20240227_075340.jpg

IMG_20240227_075336.jpg

IMG_20240227_074632.jpg

IMG_20240227_070626.jpg

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 12
  • Thanks 5
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nadzieję na jazdę w PL, miałem 6 ważnych karnetów wispassa, ale właśnie wysłałem prośbę o przedłużenie ich na kolejny sezon. 

Jedynie nadzieja na Kasprowym jeszcze jest, no chyba że w marcu wróci jeszcze zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krakus81 napisał:

Jedynie nadzieja na Kasprowym jeszcze jest, no chyba że w marcu wróci jeszcze zima

Nawet jak wróci, to czy będą czekali i czy dośnieżą? Raczej wątpię :( Myślałem o jakimś wypadzie jeszcze w połowie marca do Wisły czy w okolice ale chyba to się nie uda :/ Szczyrk jeździ tylko powyżej Hali, a to przecież dość wysoko jak na PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marekbtl napisał:

Cze

 

08.04.2023 - Białka - zakończenie sezonu. Śniegu było opór. Mogli spokojnie jeszcze działać z tydzień lub dwa.

pozdro

IMG_2080.thumb.jpg.50bb7c0a2683250650c06fb9cb375acd.jpg

Czarna Góra kwiecień 2022:

- 09.04.2022 nartowanie: podejście z buta na B, jazda na C i D, wtedy wszedł Vmax 96km/godz:

image.png.001f86e26304e7cbab5e314868c8145e.png

image.png.89f6566779ae083d36693cafd5750113.png

 

image.png.7c83af48475f33fa404c7f840a23bb51.png

- 55cm białego ubitego na trasach C i D 15.02.2023

image.png.2fdc54a0c064b4d93192d05999a0ce2f.png

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marekbtl napisał:

Cze

 

08.04.2023 - Białka - zakończenie sezonu. Śniegu było opór. Mogli spokojnie jeszcze działać z tydzień lub dwa.

pozdro

IMG_2080.thumb.jpg.50bb7c0a2683250650c06fb9cb375acd.jpg

w 2022 i 2023 w kwietniu w Białce miałem najlepsze warunki zimowe (w 2022 r. to mógł być przełom marca/kwietnia), jakie pamiętam. Cudnie było. Jak zima wróci i Białka jeszcze będzie działać, to ja z pewnością tam pojadę. Tylko wtedy jest sens tam jechać. 

Edytowane przez Krakus81
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krakus81 napisał:

w 2022 i 2023 w kwietniu w Białce miałem najlepsze warunki zimowe (w 2022 r.), jakie pamiętam. Cudnie było. Jak zima wróci i Białka jeszcze będzie działać, to ja z pewnością tam pojadę. Tylko wtedy jest sens tam jechać. 

Albo na początek, albo na koniec, w innym terminie bez sensu.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

A dwaj  miłośnicy śniegu nieworkowanego ustawili sobie tyki na trasie 5,wyzwanie po dziurach ,krzakach i rozpadlinach było spore,dla nart też.Niestety to już koniec,jej nic nie pomoże,chyba dziś umarła,choć panowie dzielnie łopatami szuflowali na trasę wyciągu.

Myślę,że jeszcze ze 2-3 dni,i zamkną wszystko...

No nic, jutro będę. Szersze Mantry i jakoś to będzie. Puchar snowboardowy się udał mimo wielkich przeciwności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krakus81 napisał:

w 2022 i 2023 w kwietniu w Białce miałem najlepsze warunki zimowe (w 2022 r.), jakie pamiętam. Cudnie było. Jak zima wróci i Białka jeszcze będzie działać, to ja z pewnością tam pojadę. Tylko wtedy jest sens tam jechać. 

A tu masz 10.04.20222 - też było dobrze. Zakończenie sezonu.

pozdro.

IMG_1332.thumb.jpg.c35a8e608192af4d3e4c2d8b256a00ab.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...