Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 24/25


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, lski@interia.pl napisał:

Jak te Ci nie wystarczą,to nie bądź optymistą.Pojutrze co prawda mają otworzyć trasę nr 1 do dołu,ale na tym koniec,bo gdy nadchodzą mrozy,skończyła im się woda,jak mi donoszą insiderzy...

A ta trasa nr 2 (2a ?) to jest ta gdzie zawody na deskach mają (PS) ?

Edytowane przez Lexi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lexi napisał:

Czyli co?.. nie robią nic czy budują podkład ale dla zwykłych śmiertelników trasa niedostępna będzie?

Puchar Świata w tym sezonie będzie tam w dniach 1-2 marca.
Na razie śnieżyli tam trochę, ale trawa na kamerce wystaje.

W zeszłym sezonie trasa 2 i 2A - pucharowa, ruszyła jako pierwsza na Jaworzynie już 9-10 grudnia, jeździłem tam wtedy bo zrobili dobrą cene na weekend gdy otworzyli.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Jaworzynie Krynickiej na czynnych trasach od rana petarda. Jeździłem do ok 12:30. Po 11 chwila czekania jedynie do talerzyka na 2, poza tym jazda na bieżąco. Krzesło na 6 jeździło niemal zupełnie na pusto. Widać że intensywnie pracują na dolnej części 1, zapewne ruszy lada dzień. Poza tym niestety tak jak pisali poprzednicy perspektywy kiepskie, bo w zbiornikach prawie pusto. 2a - coś tam chyba śnieżyli i to chyba jedyna trasa która jeszcze rokuje uruchomienie, ale na dziś jeszcze wystaje dużo ziemii. 4 i 5 chyba nie ruszane do tej pory, więc bez opadów może być ciężko o jazdę tam w tym sezonie.

Edytowane przez kokoSKI
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Hextor napisał:

Znowu pada białe, dziś i jutro w nocy będą idealne warunki żeby nasniezyc. Później wraca odwilż. 

Odwilż na krótko, przynajmniej w Sudetach, cieplej będzie poniedziałek - wtorek, a potem znowu wraca zima.

Norweskie wykresy na dolnych stacji w:

CG:

image.thumb.png.b64900648dede7077745148d472bf6a9.png

Szklarska Poręba:

image.thumb.png.a293516a96822f28f32370fb30f39840.png

Świerardów Zdrój:

image.thumb.png.69c2de8fc2821b1c18f586021d0e6da9.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, yoss napisał:

Kasina w nowym roku.

Trochę dopadało, niestety nie tylko ja się chciałem na to załapać 😁

Miłe spotkanie z @Lexi.

Porównaliśmy sprzęty 🤣

20250103_093633.jpg

20250103_093641.jpg

20250103_092456.jpg

20250103_090913.jpg

Dzięki @yoss za spotkanie, do następnego ...faktycznie narodu masa i stok sie zdegradował szybko..paradoksalnie - dla naszych nart - im gorzej tym lepiej.. ;) 

IMG_5485.thumb.jpg.fc8b6a7c40a7a92a127d8e9380b79bd6.jpg

IMG_5481.thumb.jpg.ca7c1d9b4dfc873283966534e1c1d723.jpg

IMG_5473.thumb.jpg.10bb18e7ab0f7bdc559dec3cd1430502.jpg

  • Like 13
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Opłaca się jechać na wieczorynkę dla tej jednej trasy  ? Muszę wykorzystać vouchery a na czerwoną się chyba nie doczekam...

To już sam musisz rozważyć, pojeździć się da, ale na jednej. Czerwona wczoraj biała, ale daleka od właściwej pokrywy (moim zdaniem 10-15 cm).

Stacja na razie oficjalnie oświadczyła, że dopieszcza niebieską (tzw. zabezpieczenie sezonu), więc nad czerwoną jeszcze (chyba?) nie pracują.

Aczkolwiek ja, znając tę stację, też zdecydowanie wolę 2 trasy otwarte i wówczas lepiej się jeździ czerwoną (mniej ludzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Opłaca się jechać na wieczorynkę dla tej jednej trasy  ? Muszę wykorzystać vouchery a na czerwoną się chyba nie doczekam...

Wczoraj (piątek) bez kolejki, ale ludzi ogólnie dość dużo! W 4 godziny zjedziesz 15-20 razy! Trasa niebieska jednak ma ponad kilometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...