Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś konkrety?

Na razie znalazłem takie:

"Zarząd Gliwickiej Agencji Turystycznej S.A. informuje, iż w dniu 30 lipca 2012 r. podpisana została umowa sprzedaży Ośrodka Narciarsko-Wypoczynkowego „Pilsko" w Korbielowie. Nowym właścicielem została Spółka CTE Sp. z O.o. z siedzibą w Istebnej. "

źródło: http://www.gat.pl/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie są dwie opcje :

-CTE kupiło Pilsko na zlecenie kogoś większego

-jakiś przekręt

tam są potrzebne miliony ,żeby to zaczęło normalnie wyglądać i funkcjonować , dosyć tajemniczy nowy właściciel nie wygląda na jakiegoś krezusa , czy też firmę z branży z doświadczeniem , a finansowanie takiej inwestycji samymi kredytami może być ryzykowne

ale oczywiście życzę powodzenia.....

Edytowane przez aklim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://korbielow.net/index.php?subaction=showfull&id=1343884436&archive&start_from&ucat\

ciekawy tekst i plany konkretne, jednak wszystko to wydaje sie mi jak jakies sci-fi

planow, pomyslow bylo juz mnostwo, odkad zyje, mam nadzieje ze nowemuwlascicielowi starczy checi, zapalu i $$ zeby je realizowac :)

to co cieszy, a wynika z tekstu, to dobre relacje na linii Gmina - Inwestor.

od wybrania nowego wojta, widac, ze cos sie dzieje. Dotacja na trasy rowerowe/narc biegowego, teraz sprzedaz ON Pilsko.

No i oczywiscie najwiekszy problem - spoleczenstwo lokalne. Mam nadzieje, ze nikt nie bedzie chcial urwac jak najwiecej dla siebie,apopatrzy na sprawe z szerszej perspektywy....

Oby sie udalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że już niedługo pośmigam w Korbielowie w "ludzkich warunkach". Pamietam Korbielów sprzed około 20 lat. Obory przy drodze do wyciągów, kury na drodze, gospodarstwa rolników. Ale, nie było tak żle- nie było tak wielu ludzi! Co się zaś tyczy nowego właściciela, jest pewne że to słup!!! Karty zostaną odkryte póżniej - mam nadzieję. Nie zawsze tak jest, np. taka spółka handlująca sprzętem TV i AGD- Media Expert. Ma sieć sklepów w całej Polsce a w Sandomierzu, bo tu jest siedziba (he, he, he), mało kto o niej wie. Zapewne za słupem stoi jakiś kapitał, oby zaangażowany w rozwój ośrodka, a nie tylko spekulacyjny. Pożyjemy- zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada:

http://linter-group.eu/pl/

Bo to chyba jest ten tajemniczy ktoś.

Jestem w stanie w to uwierzyć, tym bardziej, że piszą "Z parkingu w Kamiennej do stacji na Polanie Strugi zimą ma narciarzy wwozić 200 metrowy taśmociąg" a w tym to oni chyba mają wprawę:wink:

Ciekawe jest tylko jak oni obejdą "ekologów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada:

http://linter-group.eu/pl/

Bo to chyba jest ten tajemniczy ktoś.

Jestem w stanie w to uwierzyć, tym bardziej, że piszą "Z parkingu w Kamiennej do stacji na Polanie Strugi zimą ma narciarzy wwozić 200 metrowy taśmociąg" a w tym to oni chyba mają wprawę:wink:

Ciekawe jest tylko jak oni obejdą "ekologów"?

akurat to podejscie na Strugi,troche meczace, ale uwazam za dobra rozgrzewke, bo akurat o niej 99% uzytkownikow stokow zapomina :)

jesli chodzi o ekologow, to tak jak napisal Wojciech, na Korbielow.net - do Szczawin, ekolodzy nie sa w stanie nic zablokowac, bo tam nie ma Parku.

zaś odcinek Szczawiny - Miziowa - to ma podobno byc szykowany raport oddzialywania na srodowisko,starych glosnych orczykow, ktore gorzej wplywaja niz nowoczesne krzesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z "dobrej" pogody,ruszyłem na zwiady.Zajrzałem najpierw do Wisły na Rowienki,gdzie zapowiadają budowę krzesła czteroosobowego,ale niestety nic tam się nie dzieje.

Później ruszyłem do Istebnej,gdzie była zapowiedź budowy sześcioosobowego krzesła i... budują! :applause:

_wsb_681x383_Istebna+1.JPG

Przy okazji przetestowałem zoom w moim nowym aparacie:

_wsb_681x382_Istebna+2.JPG

_wsb_681x381_Istebna+3.JPG

:smile:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Poniwiec to fajny stok, byłem tam tylko raz i to z kilkanaście lat temu. O przygotowaniu stoku nie było mowy, bo akurat było po ogromnych opadach śniegu, ale trasa szeroka i dość stroma. W ogóle to taki stok z dala od cywilizacji - pod wyciąg wjeżdżało się płatnym jeep'em, bo parking był 1,5 km niżej. No i jest to najbliższy (poza Czantorią) stok jadąc ze Śląska. Jak zdążą z budową, to miło będzie ponownie odwiedzić ten stok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...