Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Parking jak to już zostało napisane 20 zeta. Podwózka z z parkingu busem 30 zeta. Jak ktoś chce się rajdnąć z klasą czyli bryczką to w granicach 150. Ze względu na nieustający remont, który ponoć ma się skończyć jakoś latem tego roku wysadzą Was tak około 500/600  metrów na skróty od kolejki. Jest delikatnie pod górkę to na rozgrzewkę w sam raz. Można próbować na nartach 😉 Realizując bilety online stoicie w kolejce , która w weekendy jest dłuuuga. Kupując jakieś 45 zeta drożej w tzw. kasie ekspresowej pod kolejką czekacie od 20 do 40 minut w zależności od tłoku. Jak ktoś ma dobre układy to podjeżdża samochodem praktycznie pod samą kolejkę. Dla twardzieli nie lubiących stać w kolejce jest opcja wycieczki do kolejki na Goryczkową.

Edytowane przez Sławek Nikt
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pawelb91 napisał:

Coś drogi ten kilometr czy półtora 🥶

Busy czy to z ronda czy z dworca kosztowały po 4zł jeszcze 2 lata temu.

Zapomniałeś dopisać, że od osoby (aktualnie 5 zeta) i zaznaczyć, że z jedną osobą żaden "busiarz" nie pojedzie tylko zbiera komplet albo  jedziesz od ręki i wtedy płacisz wspomniane 30 zeta.

Edytowane przez Sławek Nikt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sławek Nikt napisał:

Parking jak to już zostało napisane 20 zeta. Podwózka z z parkingu busem 30 zeta. Jak ktoś chce się rajdnąć z klasą czyli bryczką to w granicach 150. Ze względu na nieustający remont, który ponoć ma się skończyć jakoś latem tego roku wysadzą Was tak około 500/600  metrów na skróty od kolejki. Jest delikatnie pod górkę to na rozgrzewkę w sam raz. Można próbować na nartach 😉 Realizując bilety online stoicie w kolejce , która w weekendy jest dłuuuga. Kupując jakieś 45 zeta drożej w tzw. kasie ekspresowej pod kolejką czekacie od 20 do 40 minut w zależności od tłoku. Jak ktoś ma dobre układy to podjeżdża samochodem praktycznie pod samą kolejkę. Dla twardzieli nie lubiących stać w kolejce jest opcja wycieczki do kolejki na Goryczkową.

Przecież jak kupujesz bilet online to wybierasz godzinę wyjazdu więc dlaczego wprowadzasz w błąd ? W tym momencie zgodnie z instrukcja PKL masz być tylko 20 minut przed wjazdem pod gondolą...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Przecież jak kupujesz bilet online to wybierasz godzinę wyjazdu więc dlaczego wprowadzasz w błąd ? W tym momencie zgodnie z instrukcja PKL masz być tylko 20 minut przed wjazdem pod gondolą...

W błąd wprowadzam piszesz  ... To podejdź w słoneczną niedzielę o powiedzmy 11 do kasy i powiedz wszystkim, że masz bilet kupiony online i sobie wsiądź ot tak po prostu ... Myślisz, że online kupują jednostki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sławek Nikt napisał:

W błąd wprowadzam piszesz  ... To podejdź w słoneczną niedzielę o powiedzmy 11 do kasy i powiedz wszystkim, że masz bilet kupiony online i sobie wsiądź ot tak po prostu ... Myślisz, że online kupują jednostki ? 

Zawsze kupuje online i wybieram godzinę. Wtedy nie muszę iść do kasy... nigdy nie miałem problemu aby wsiąść do wagonika na który miałem wykupiony bilet więc śmiało mogę powiedzieć, że gadasz głupoty 😜 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sławek Nikt napisał:

W błąd wprowadzam piszesz  ... To podejdź w słoneczną niedzielę o powiedzmy 11 do kasy i powiedz wszystkim, że masz bilet kupiony online i sobie wsiądź ot tak po prostu ... Myślisz, że online kupują jednostki ? 

Dla osób które kupiły online skipssy z wjazdem na daną godzinę czy też wjazd kolejką turystyczny jest osobne wejście, na lewo obok starego wagonika bezpośrednio przy schodach prowadzących już do budynku. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, moloo napisał:

Czy o godzinie 8, przed 8 w piątek można kupić skipassa w kasie nie stojąc w mega kolejce ?

Ktoś może wie ?

Na to Ci nikt nie odpowie, może być tak,że jak dojdziesz do okienka to kupisz wjazd na 10... Jaki problem kupić online ? Kupujesz na pierwszy dostępny wjazd,jak nie masz karty to odbierzesz w skipassomacie, praktycznie bez kolejki. Mając już skipass, nie stoisz w kolejce, wchodzisz bokiem. Mając np. kupiony skipass na wjazd o 9 możesz wjechać kursem o 9 i każdym następnym, nie  wjedziesz tylko wcześniejszym. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, moloo napisał:

Czy o godzinie 8, przed 8 w piątek można kupić skipassa w kasie nie stojąc w mega kolejce ?

Ktoś może wie ?

Tak, można. W tej ekspresowej. 229 zeta o ile dobrze pamiętam. W niej również kupowałem w tym roku. Pisałem o tym wyżej.  Ale może kup online za radą kolegów powyżej ... Tanio i bez kolejek ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sławek Nikt napisał:

Tak, można. W tej ekspresowej. 229 zeta o ile dobrze pamiętam. W niej również kupowałem w tym roku. Pisałem o tym wyżej.  Ale może kup online za radą kolegów powyżej ... Tanio i bez kolejek ... 

Za 229 zeta plus mniej więcej to dwa razy 4 godziny (2 dni) obrócisz na pobliskich Rohaczach, bez tych kasprowych problemów.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Za 229 zeta plus mniej więcej to dwa razy 4 godziny (2 dni) obrócisz na pobliskich Rohaczach, bez tych kasprowych problemów.

Też chciałem Lomnice proponować lub Strbske. No ale Kasprowy jest kultowy w pewnych kręgach obyczajowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sstar napisał:

Też chciałem Lomnice proponować lub Strbske. No ale Kasprowy jest kultowy w pewnych kręgach obyczajowych.

Oj, na Łomnicy nie pojeździsz tak jak na Goryczkowej. Rozumiem oburzenie (słuszne) na te niedogodności, ale jestem z tych, których budzi się w nocy i pyta o Kasprowy to wsiadam i jadę. 😃

  • Like 4
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ratrak napisał:

Oj, na Łomnicy nie pojeździsz tak jak na Goryczkowej. Rozumiem oburzenie (słuszne) na te niedogodności, ale jestem z tych, których budzi się w nocy i pyta o Kasprowy to wsiadam i jadę. 😃

Nie wiem nie jeździłem, na Kasprowym, na Łomnicy jest jeszcze mulda, francuska, jeździłem, a ponadto żleby... nie sprawdzałem. Natomiast wierzę na słowo. Choć mnie zniechęcała zawsze logistyka. Czas ograniczony zwykle miałem. Pewności żadnej. Więc wybierałem inne miejscówki, a po naszej stronie skitury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sstar napisał:

Też chciałem Lomnice proponować lub Strbske. No ale Kasprowy jest kultowy w pewnych kręgach obyczajowych.

Nie no, historycznie nasza kolebka narciarstwa, ja to rozumiem i uważam, że każdy narciarz powinien zjechać z Kasprowego. Ale poziom trudności i niepewności razem z ceną jest tam zniechęcający. Pamiętajmy też, że tam jest morze turystów, a nie tylko narciarzy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o żadne kręgi, ani kulturowe, ani te z kosmosu. Ja osobiście po prostu lubię Kasprowy i okolice i jak mam wydać 160 na 4 godzinki gdzieś w okolicy to zdecydowanie wolę kupić bilet nawet w ekspresowej za te 230 i spędzić czas tam. A Goryczkowa poza wyciągiem jest dla mnie klimatyczna choć rozumiem, że dla niektórych po Alpach Kasprowy może trąci myszką ... Ale jak będzie na Goryczkowej taka np. lux torpeda to będziecie tam jeździć na pewno i nie będzie marudzenia 😁

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sławek Nikt napisał:

Nie oczekuję luksusów, wystarczy mi mała modernizacja poprawiająca bezpieczeństwo i może troszkę poprawy tzw. komfortu wjazdu na górę. 

4 osobowa wyprzęgana to wystarczy, jakby miała jeszcze osłony to już byłaby "kanada" i pełen wypas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

każdy narciarz powinien zjechać z Kasprowego.

..każdy też powinien przynajmniej raz na Goryczkową wyjść - miałby co wnukom opowiadać - a nie jest to jakiś szczególny wyczyn..

..każda góra jest tyle warta ile potu zostawisz na jej zboczach..

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...