Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz sprzet szykowałem do schowania, a tu koledzy tak mnie nakręcają, ze chyba nie odmówię.

I jeszcze nowe nartki mają być....

Przecież nie mogę czekać z ich przetestowaniem do następnego sezonu.

Pogoda ma być jak w poprzednią niedzielę, a być może nawet nieco chłodniej.

A za tydzień prawdopodobnie świeży śnieg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie pamięć myli, czy też są może na górnej stacji kolejki szafki, gdzie można wrzucić parę rzeczy za klepaki?

Orientuje się, ktoś jak jest z dostępnością i ceną?

Jest taka możliwość - przechowalnia. Zaraz przy wyjściu po lewej stronie.

Za plecak z butami płaciłem 3 zeta.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę niedaleko...

...narty schowane i trafił się delikatny treking - oj dawno, dawno nie byłem bez nart w Górach.

W sobotę Rabka i wejście na Turbacz, z którego Wam pomacham.

Nocleg w schronisku i powrót ze zwiedzaniem okolicy :smile:

Cześć,wy byliście na Kasprowym a ja byłem w zeszłą niedzielę w Gorcach na rowerze,było cudownie;

%255BUNSET%255D.jpg

%255BUNSET%255D.jpg

Wiosna w pełni:smile:

20140330_144700.jpg

Ale narty możesz wziąść z sobą,jeszcze można poszaleć :biggrin:

%255BUNSET%255D.jpg

%255BUNSET%255D.jpg

Miłego pobytu..

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońce mocno przygrzało! Oj mocno i za wcześnie!:smile: Mariusz jedzie w góry bez nart! Roch się nawrócił jak Maria Magdalena. Co prawda na jeden dzień, ale to zawsze nawrócenie. Janek siedzi cicho i jakoś tak zaniemówił. Czyżby płatka śniegu juz w ogóle w prognozach nie dostrzegał? JC proponuje scyzoryki z logo skionline! Porobiło się, oj porobiło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczyłem puchar PKL na Kasprowym,śniegu jak na tę porę roku w Tatrach tragicznie mało,ale rano było chłodno i równo,więc warunki do zawodów całkiem dobre.

Puchar,który kiedyś ściągał mnóstwo zawodników,teraz przy bardzo słabej frekwencji,spowodowanej,jak słyszałem zewsząd,nieco wygórowanymi żądaniami finansowym kolejarzy...

Ale to chyba nie tylko problem kolejarzy,zawsze,gdy tam jadę,co prawda tylko na zawody,a więc 2 razy w roku,zastanawiam się nad,że się tak wyrażę,tożsamością kulturową lokalnej społeczności-od momentu,gdy wpycham się na rondzie z plecakiem i 2 parami nart do starego ,ciasnego busa zamiast normalnego autobusu ,gdy już prawie z wyciągnietym interesem wpadam do toalety na górnej stacji i napotykam panią z kasą fiskalną,wywieszkę 2,50 zł i brak reszty do wydania...Dziś w ramach nowych idei,ponieważ zamknięto nartostradę przez Goryczkową,na tych,którzy się tamtędy wybrali,chcąc końcówkę przejść z buta,zaczaiła się straż TPN,dając mandaty za schodzenie po zamkniętej nartostradzie,bo była na górze informacja,że nartostrada zamknięta...

A na pierwszy rzut oka,kiedy rozmawiam z którymś ze znajomych zakopiańczyków,robią wrażenie normalnych ludzi-a dokonania jako zbiorowości....A może jednak ten Krzeptowski,te teorie o Goralenvolku jako zupełnie odrębnej narodowości miały jakieś podstawy???

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczyłem puchar PKL na Kasprowym,śniegu jak na tę porę roku w Tatrach tragicznie mało,ale rano było chłodno i równo,więc warunki do zawodów całkiem dobre.

Puchar,który kiedyś ściągał mnóstwo zawodników,teraz przy bardzo słabej frekwencji,spowodowanej,jak słyszałem zewsząd,nieco wygórowanymi żądaniami finansowym kolejarzy...

Ale to chyba nie tylko problem kolejarzy,zawsze,gdy tam jadę,co prawda tylko na zawody,a więc 2 razy w roku,zastanawiam się nad,że się tak wyrażę,tożsamością kulturową lokalnej społeczności-od momentu,gdy wpycham się na rondzie z plecakiem i 2 parami nart do starego ,ciasnego busa zamiast normalnego autobusu ,gdy już prawie z wyciągnietym interesem wpadam do toalety na górnej stacji i napotykam panią z kasą fiskalną,wywieszkę 2,50 zł i brak reszty do wydania...Dziś w ramach nowych idei,ponieważ zamknięto nartostradę przez Goryczkową,na tych,którzy się tamtędy wybrali,chcąc końcówkę przejść z buta,zaczaiła się straż TPN,dając mandaty za schodzenie po zamkniętej nartostradzie,bo była na górze informacja,że nartostrada zamknięta...

A na pierwszy rzut oka,kiedy rozmawiam z którymś ze znajomych zakopiańczyków,robią wrażenie normalnych ludzi-a dokonania jako zbiorowości....A może jednak ten Krzeptowski,te teorie o Goralenvolku jako zupełnie odrębnej narodowości miały jakieś podstawy???

dziękuję, że poruszyłeś ten temat...niełatwy:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaliczyłem puchar PKL na Kasprowym,śniegu jak na tę porę roku w Tatrach tragicznie mało,ale rano było chłodno i równo,więc warunki do zawodów całkiem dobre.

Puchar,który kiedyś ściągał mnóstwo zawodników,teraz przy bardzo słabej frekwencji,spowodowanej,jak słyszałem zewsząd,nieco wygórowanymi żądaniami finansowym kolejarzy...

Ale to chyba nie tylko problem kolejarzy,zawsze,gdy tam jadę,co prawda tylko na zawody,a więc 2 razy w roku,zastanawiam się nad,że się tak wyrażę,tożsamością kulturową lokalnej społeczności-od momentu,gdy wpycham się na rondzie z plecakiem i 2 parami nart do starego ,ciasnego busa zamiast normalnego autobusu ,gdy już prawie z wyciągnietym interesem wpadam do toalety na górnej stacji i napotykam panią z kasą fiskalną,wywieszkę 2,50 zł i brak reszty do wydania...Dziś w ramach nowych idei,ponieważ zamknięto nartostradę przez Goryczkową,na tych,którzy się tamtędy wybrali,chcąc końcówkę przejść z buta,zaczaiła się straż TPN,dając mandaty za schodzenie po zamkniętej nartostradzie,bo była na górze informacja,że nartostrada zamknięta...

A na pierwszy rzut oka,kiedy rozmawiam z którymś ze znajomych zakopiańczyków,robią wrażenie normalnych ludzi-a dokonania jako zbiorowości....A może jednak ten Krzeptowski,te teorie o Goralenvolku jako zupełnie odrębnej narodowości miały jakieś podstawy???

Mam prośbę do ekoterorystów , aby zajęli się tym przypadkiem celowego lekceważenia swoich obowiązków przez TPN.

Choodzi o, to że pracownik TPN zamiast informować turystów w miejscu wjazdu na zamkniętą nartostradę o negatywnych dla przyrody konsekwencjach złamania zakazu i ewentualnego uniemożliwienia takiego wjazdu na zamkniętą trasę olał sprawę.

Przecież jego zachowanie doprowadziło do nieodwracalnych zniszczeń w przyrodzie przez nieodpowiedzialne osoby takie jak kolega z Gorlic. Mandat i pieniądze już tego nie zmienią. Warto , aby tą sprawą zajęli się też POSŁY !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góralu byłeś na Kasprowym w sobotę ?

Jeżeli tak to czekamy na pare słów relacji, jakie warunki itp.

Takie se. Wczoraj jeszcze nie najgorzej na Gasienicowej, choc snieg mokry, dol Goryczkowej nieprzejezdny (mimo, ze otwarta). Dzis... slabo - juz o 9 Gasienicowa zryta jakby w ogole nie byla w nocy robiona, ciezki mokry snieg. Niezle na gornej polowie Goryczkowej, zas na dolnej... powiedzmy ze moim "zuzlowkom" niestraszne branie trawy na rozpedzie pomiedzy plackami sniegu i wszelkie korzenie itp.

wysłane z tostera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góralu byłeś na Kasprowym w sobotę ?Jeżeli tak to czekamy na pare słów relacji, jakie warunki itp.
Dla mnie rewelacja, wiecie że mi wystarczy parę cm śniegu do dobrej zabawy, a tu prawie metr i to naturalny. Im później tym lepsze warunki. Miałem się z kim ścigać i dwójka młodych przyszłych mistrzów alpejczyków, więc jazda do ostatniej kanapy od rana. Nie było już tak słonecznie ale przez to mniej wyczerpująco, poza tym Janek Ziobro, spotkaliśmy go na Goryczkowej mistrzowski LUZ świetny chłopak.Zaczyna pociągać mnie jazda poza trasą, zaliczyliśmy nawet w pewnym celu małe oddalenie od trasy czego skutkiem był zjazd w kierunku Litworowego stawku:

IMAG0670.jpg

, świetne wrażenia. Poza tym Andi pytałeś o narty, muszę ci powiedzieć że na muldach też na nich jest niezła zabawa. Jeszcze raz polecam, mimo że są mojego wzrostu.Jeszcze parę migawek, żeby rozbudzić fantazję na nowy 2014/15 sezon narciarski w Szczyrku na połączonych trasach Son-u i Cos-u:

IMAG0671.jpg

IMAG0673.jpg

i może filmik, tylko błagam nie analizujcie, śmigam tylko dla przyjemności. Śnieg i deski dla mnie to jak skrzydła dla orła. Ale się rozmarzyłem, kiedyś może odważę się dołączyć do tego zestawu spadochron albo lotnię. Nie wiem jak to się nazywa, przypomnijcie mi nazwę.
Pozdrawiam, i zapraszam zimą do Szczyrku, będą zmiany.

IMAG0670.jpg.e8d8682a94fdb18936bf047e3e3d33cb.jpg

IMAG0671.jpg.49fca8dd2390087cca01d0048a045bef.jpg

IMAG0673.jpg.18a56f5494f8476f24b1081a7254fd01.jpg

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do ekoterorystów , aby zajęli się tym przypadkiem celowego lekceważenia swoich obowiązków przez TPN.

Choodzi o, to że pracownik TPN zamiast informować turystów w miejscu wjazdu na zamkniętą nartostradę o negatywnych dla przyrody konsekwencjach złamania zakazu i ewentualnego uniemożliwienia takiego wjazdu na zamkniętą trasę olał sprawę.

Przecież jego zachowanie doprowadziło do nieodwracalnych zniszczeń w przyrodzie przez nieodpowiedzialne osoby takie jak kolega z Gorlic. Mandat i pieniądze już tego nie zmienią. Warto , aby tą sprawą zajęli się też POSŁY !

O sprawie poinformowali na doli Ci,którzy mieli przyjemność spotkania ze strażą TPN,ja po zawodach zawsze zjeżdżam kolejką,bo z 2 parami nart trudno schodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...