Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Droga pomiędzy Mikulovem a Wiedniem


Kowal79

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechałem dwa razy inaczej drogę Brno - St.Polten

I ja też tak zrobiłem jadąc do Ski Amade. Z tym, że w tamtą przez Mikulow, A1 Salzburg i A10 a powrót przez A9, A1 i Znojmo. Wyszło 35 km bliżej tym wariantem i czasowo też lepiej. Czyli raz bliżej przez Znojmo dwa przez płatny tunel na A9 mimo ze ograniczenia prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam,

ostatnio jechalem trase Krakow->Chyzne->Dolny Kubin->Zylina->Bratyslawa->Graz->Villach->Silian->St.Lorenzen->Arraba->Campitello.

Dojazd do chyznego fajny. W Slowacji juz znacznie gorzej az do Zyliny. Od Zyliny do Villach super droga. Ciagle autostrada. Polecam droge od St.Lorenzen do campitello w sloneczna pogode:) Prawie same serpentyny ale widoczki extra:)

pozdr

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Slowacji juz znacznie gorzej az do Zyliny. Od Zyliny do Villach super droga. Ciagle autostrada. Polecam droge od St.Lorenzen do campitello w sloneczna pogode:) Prawie same serpentyny ale widoczki extra:)

pozdr

Pawel

Jakoś nie lubię przez Słowacje...ale już były na ten temat dyskusje, każda trasa ma swoich za i przeciw.

No i jak w tej Fassie było?

OK już widze relacje:))

Edytowane przez lukee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Świetna robota!

Dodam tylko, że jeśli ktoś chciałby mimo wszystko polecieć przez Breclav to google pokazuje tą drogę o minutę dłużej i 8km więcej. Kwestia wyboru: JAK KTO SOBIE ŻYCZY :)

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Trasa+48%2FE-75%2FE462&daddr=48.7918316,16.9150127+to:48.36106,16.30918+to:A1&hl=pl&geocode=FZhK9wIdUuEbAQ%3BFReB6AIdRBoCASmrRJGonSoTRzGxz8VmD68AEw%3BFWTu4QIdvNv4ACmbFG-m4hFtRzFdNDMoiZpaHg%3BFcEf3wIdgtbuAA&mra=dvme&mrsp=1&sz=8&via=1,2&sll=49.016257,17.160645&sspn=1.617555,4.927368&ie=UTF8&z=8

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Droga pomiędzy Mikulovem a Wiedniem

Austriacy ruszyli z przygotowaniami do budowy kolejnego odcinka autostrady A5 z Wiednia do Brna. Zdjęcia z odcinka tuż za końcem autostrady. Trwa wycinka drzew i krzaków. Wzdłuż drogi widać dziesiątki kolorowych palików wytyczajacych ślad nowej drogi.

94f53da23f8fbf76f34210531a5e6018.jpg

6546cf4282f85f759541eb841cbdf307.jpg

d855846bf3b71d3c5e05ee73590b9610.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z nowego wątku :

Czy korzystał Ktoś z forumowiczów ostatnimi czasy w sobotnoie przedpołudnie z drogi Brno Breclav Wilfersdorf .Jeśli tak to czy jest to alternatywa dla korków w Poysdorfie.Za 11 dni będę tam jechać I stąd ciekawość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystał Ktoś z forumowiczów ostatnimi czasy w sobotnoie przedpołudnie z drogi Brno Breclav Wilfersdorf .Jeśli tak to czy jest to alternatywa dla korków w Poysdorfie.

21 lutego w Alpy jechałem przez Poysdorf i w korku straciłem ok. 20 minut.

Ponieważ z doświadczenia wiem, że korki w Poysdorfie są bez porównania większe w drodze powrotnej, więc wracając już pojechałem przez Breclav i żadnych korków nie było. Minusem jest konieczność przejechania przez centrum kilku miejscowości.

Poza obszarem zabudowanym droga jest równa i prosta, aż prosi się żeby przydeptać, ale gdy tak ciąłem za dwoma terenowcami na czeskich numerach, to nadzialiśmy się na policjantów z radarem. Na szczęście zatrzymali tylko pierwszy samochód.

Edytowane przez Chris_M
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem przez Breclav droga dobra minimalny ruch, tylko trzeba uważać na zjazd z autostrady na Breclav- jest tam remont i trzeba trzymać się prawego pasa, jak ktoś minie to na granicy z Słowacją jest parking z nawrotką :)

Za Breclav stacja benzynowa z dobrą ceną paliwa i darmową toaletą. Winietę Austriacką kupimy na stacji benzynowej w Hobersdorf

Edytowane przez magelan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Autostrada A5 w Austrii

Austriacy ostro zabrali się do pracy. Kto ostatnio jechał przez Wiedeń, pewnie widział, że prace przy budowie kolejnego odcinka autostrady A5 z Wiednia do granicy z CZ nabrały tempa.

Na stronie ASFINAGu jest świetna wizualizacja budowanego odcinka, który ma być gotowy do końca 2017 roku.

7d7c74fb-ed44-4292-a7da-98878b6161c5?t=1446198775340

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta... w Poysdorfie, który jest rozjeżdżany przez TIRy - protestowi, że jeszcze nie jest budowana!

Przyznam,że sam nie zwróciłem uwagi. Coś tam Marboru dostrzegł i najwidoczniej źle to zinterpretowałem.

Też mi się wydawało niemożliwe,żeby Ci ludzie kochali te TIR-y w centrum... :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...