Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.01.2018 o 11:55, surfing napisał:

@keisyzrk szaleje dziś po całym Szczyrku, teraz SON :)

 

Dziwię się, że tak wyglądające trasy są nadal otwarte. Powinni zamknąć, poczekać, naśnieżyć i dopiero wówczas otworzyć. Rozumiem, że nowa inwestycja, ale jak nie ma normalnych warunków, zamykamy. Takie pojęcia jak narty żużlówki w ogóle nie powinny mieć miejsca. TMR dużo u mnie stracił takim podejściem: jeździmy mimo wszystko! O co chodzi? O sezonówki?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Narciarz ze Śląska napisał:

(...) Takie pojęcia jak narty żużlówki w ogóle nie powinny mieć miejsca. (...)

Hmmm, jeśli ktoś jeździ kilkadziesiąt dni w sezonie, to po kilku latach eksploatacji narty nie nadają się już praktycznie do niczego, można oczywiście zamknąć je w szklanej gablocie, można je wyrzucić, ale można również zachować je na gorsze warunki, jako „żużlówki” - w czym problem? :/

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, keisyzrk napisał:

Hmmm, jeśli ktoś jeździ kilkadziesiąt dni w sezonie, to po kilku latach eksploatacji narty nie nadają się już praktycznie do niczego, można oczywiście zamknąć je w szklanej gablocie, można je wyrzucić, ale można również zachować je na gorsze warunki, jako „żużlówki” - w czym problem? :/

Przepraszam, ale nigdy się nie zrozumiemy. Potrafiłem "mieć" 40 dni narciarskich z sezonie i załapać tylko drobne rysy. Wystarczy unikać ośrodków, które mają warunki jako-takie. Czasem pojechać 20, 30 lub 100 km dalej, ale jeździć w normalnych warunkach. Kiedyś oznaczało to unikanie Czantorii i Pilska (tam kamienie są ... zawsze, bez względu na grubość pokrywy śnieżnej). Teraz, jak widzę, doszedł do tego Szczyrk. Przy nadziejach związanych z modernizacją szkoda, cholernie szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Przepraszam, ale nigdy się nie zrozumiemy. Potrafiłem "mieć" 40 dni narciarskich z sezonie i załapać tylko drobne rysy. (...)

@Narciarz ze Śląska to nie o rysy na ślizgach chodzi, ja po kilku sezonach 40-dniowych nie miałbym już krawędzi w nartach, no chyba żebym ich nie ostrzył, ale... to prawda, w tej kwestii nigdy się nie zrozumiemy :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nigdy się nie zrozumiemy. Potrafiłem "mieć" 40 dni narciarskich z sezonie i załapać tylko drobne rysy. Wystarczy unikać ośrodków, które mają warunki jako-takie. Czasem pojechać 20, 30 lub 100 km dalej, ale jeździć w normalnych warunkach. Kiedyś oznaczało to unikanie Czantorii i Pilska (tam kamienie są ... zawsze, bez względu na grubość pokrywy śnieżnej). Teraz, jak widzę, doszedł do tego Szczyrk. Przy nadziejach związanych z modernizacją szkoda, cholernie szkoda.
Narta zachowuje swoje właściwości przez około 100 dni na śniegu. Czyli po 2,5 roku przy tak intensywnej jeździe zdobywasz "szutrówkę" :)

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, surfing napisał:

@Narciarz ze Śląska narzekamy na Szczyrk i chwalimy Białkę tutaj:SMR żale, uwagi, frustracje

No i tak juz chyba trzecia stronę, ze jest fatalnie i powinni zamknąć, a Białka jest the best. Najzabawaniejsze jest to, ze Ci co aktualnie jeżdżą piszą, ze co prawda warunki sa trudne, ale jakoś specjalnie nie narzekają na czym świat stoi. No ale moze z perspektywy kanapy, a nie trasy, rzeczywiście te warunki sa nie do zaakceptowania... 

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, surfing napisał:

@Narciarz ze Śląska narzekamy na Szczyrk i chwalimy Białkę tutaj:SMR żale, uwagi, frustracje

A w tym wątku piszemy tylko same pochwały? Tak tylko pytam czysto teoretycznie - jeszcze w "nowym" Szczyrku nie byłem i chciałem to ustalić, bo kiedyś pewnie pojadę i chciałbym wiedzieć gdzie co wpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja siedzę na Slovaki i tak chciałem poczytać jak tam, co tam... no bo jak wrócę to trzeba gdzieś jechać. A tu jak zawsze kłótnie, udowadnianie swojej tylko dla siebie znanej prawdy,  no i obrażanie każdego co ma inne poglądy jak twórca posta. 

Ludzie czy wy nie czujecie tego że to jest idiotyczne? 

Gdzie w tym waszym bełkocie są narty! Nasze forum to nie fejs... piszcie na temat albo dajcie sobie siana!

Czekam na relacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, surfing napisał:

W tym wątku o SON skupiamy się na fotorelacjach, a po zakończeniu sezonu fotki z budowy.

Książka życzeń i zażaleń :SMR żale, uwagi, frustracje

A na pochwały to trzeba dopiero założyć wątek? Sorry, że tak drążę - ale po powrocie może będę chwalił - no, jest też taka opcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poniższym filmiku dokładnie widać jakie warunki panują na nieczynnych trasach w SON. Jest twardo, lodowo, nierówno i to najbardziej lubię. Wszystko lekko przyprószone śnieżkiem z lanc. Zero ludzi i zero kamieni. Gondola pusta. Na trójce sam lód i pełno kamieni, sporo ludzi - widocznie lubią takie warunki. Jedynka tylko do mojej dyspozycji. No i super:

 

  • Like 10
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, leitner napisał:

KL Wierch po prostu się zepsuła. Podobnie jak KL Skrzyczne rano.

Widać najwyższa jakość tak jak i system naśnieżania :) echhhhhhhhhhhhh  TMR tak wybierał najwyższą jakość a tu naśnieżanie szwankuje, koleje się psują po ledwie miesiącu eksploatacji. Jest mega jakość :P:P:P:P. I jak to gadał ten cały prezesik "krajowe firmy jeszcze muszą się dużo nauczyć od najlepszych" :) Widać Leitner to mega jakość :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...