Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lika napisał:

Skąd wy bierzecie w Szczyrku w dwie godziny tyle kilometrów? Rozumiem góra dół? Ale prędkość maksymalna fajna, nieosiągalna dla mnie...

Byłem trochę dłużej. W pierwsze 1,5h zrobiłem 9 zjazdów. W kolejne 1,5h 3 zjazdy.

Jutro znikam jak tylko się kolejki zrobią. Czyli koło 10.

Prędkość zrobiona na Golgocie lub Bieńkuli.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Jakiś zacisk w statystykach gopass.pl. Ich zdaniem...

Myślałem że TMR "karze" za jazdę poza trasami i odejmuje pozatrasowe kilometry. Trzeciego lutego zaliczyli mi tylko 4 km dojazdów od lasu do wyciągu. Jednak po paru dniach namysłu dorzucili paręnaście kilometrów. Poczekaj, może i Tobie dorzucą 😄

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, christof napisał:

A 8 zjazdów to ile powinno byc km ?

Zależy po jakich trasach jeździłeś , ale taka średnia u nich, to około 1,5-2km na zjazd.

 

Ogólnie ten ich system liczenia jest do bani.

Jeśli pojedziesz na COS lub BSA to jazda nie jest zliczana, ale blokadę na karnet można dostać, nawet za zmianę kurtki, bo w ten sposób mnie 2 razy zablokowali w ubiegłym roku. A więc karnety monitorują na innych ośrodkach, ale statystyk już nie zliczają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jack78 napisał:

"blokadę na karnet można dostać, nawet za zmianę kurtki, bo w ten sposób mnie 2 razy zablokowali w ubiegłym roku. A więc karnety monitorują na innych ośrodkach, ale statystyk już nie zliczają.

Blokują za zmianę kurtki? Kurde to muszę uważać. Ja zawsze mam 2 pary kurtek. Jedna jak przemoknie, drugą jaskrawą na brak pogody (mgłę) itd.

Piszesz, że nie zliczają kilometrów. To co polecasz, aby poznać rzeczywistą ilość km? Dla amatora, nie drogie, a może nie płatną appke? Wiem nie ma nic za darmo :( 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jack78 napisał:

Zależy po jakich trasach jeździłeś , ale taka średnia u nich, to około 1,5-2km na zjazd.

No wlasnie, czyli 8 zjazdow w SMR i 15 km jest jak najbardziej ok. 

Odnoszac sie do stravy to jest ok ale liczy tez wyjazdy wyciagiem. Ja uzywam tej apliakcji + zegarek garmina (ktory rozdziela wyjady i zjazdy  - dzieki temu mam zliczoną tylko sume zjazdow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack78 napisał:

Kliknij w pole np tss i wybierz inną wartość

To zależy,  na jakim systemie pracuje Sports Tracker.

W wersji dla Iphone jest mniej bajerów jak dla np. Samsunga. U mnie na Iphone nie mam możliwości zmiany w okienku "tss', po kliknięciu pokazuje się tylko opis.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...