Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie szokujące info to byłoby takie, że ZACZYNAJĄ BUDOWAĆ:eek: Miała być wielka i szybka inwestycja, a jest wielka d.. jak zwykle w Szczyrku. I tyle w temacie.

Byłem pewny że, Słovaki rzucają słowa bez pokrycia 2 lata temu. Odbili się od polskiej ściany i zobaczymy co dalej, już paru właścicieli twierdziło że będą budować w Szczyrku:biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zbudować kolejki zgodnie z prawem to trzeba czasu. Spokojnie, jak odpalą za rok to będzie dobrze.

Zawsze mówię,że w Szczyrku czas płynie wolniej... Oczywiście,jak dostaną wszystkie papiery na pewno ruszą z budową.

Lepiej niech mają komplet,niż jakby mieli bawić się w samowolę... :rolleyes::

Polscy urzędnicy pokażą obcemu kapitałowi kto w Polsce rządzi! :stupid: :wink:bez urazy czy tu się kiedykolwiek coś uda zrobić normalnie? (BSA to wyjątek od reguły..)

BSA to wyjątek,bo mają sporo hajsu i... czasu. To w ogóle jakiś fenomen. TMR też bogaty i rozsądnie inwestuję,więc pewnie nowe kolejki powstaną,ale też potrzebują czasu. COS dobre 4 lata (jak nie więcej) starał się o pozwolenie na postawienie nowych Bublin! W końcu powstały,więc wierzę,że i w SON będą nowe koleje. :rolleyes::

Ale gdyby tak fajnie jak Beskid urządzili Pilsko to może choć trochę można by ich polubić

Nosiłbym ich na rękach! Wszystko wskazuję na to,że Pilsko umrze... :sorrow: Umrze narciarsko. Dotychczasowy właściciel olał sprawę,a chętnych inwestorów brak! :sorrow: Nawet TMR się wycofał,po analizach... :sorrow: Pozostaje nadzieja,że gmina Jeleśnia się mocniej zaangażuję,bo w końcu to Pilsko przyciąga.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info od chłopaków z parkingów Czyrna, zarząd lasów państwowych (celowo z małej litery) blokuje inwestycje w Szczyrku, stąd wynikłe opóźnienia.

Chory kraj!!! chore inwestycję! TMR szybko pożałuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że lasy państwowe większości osób z miast kojarzą się pozytywnie - dobry leśnik stoi na straży - tu sarenkę przytuli, tam drzewko posadzi :cheerful: a w rzeczywistości jak ktoś to widzi z bliska to ma swoje o nich zdanie... z reguły mało pochlebne..

swoją drogą - wiem, że trasy na Skolnitym w Wiśle - są na terenie prywatnym, a lasy państwowe biorą przez kilka czy kilkanaście lat grubą kasę za wycięcie lasu (prywatnego:stupid:)

Edytowane przez t_c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie,bo jak nie TMR to kto???...

No tak! tylko w nich pozostało wierzyć! też wolałbym 120km niż 260! ale... sam widzisz że Polska to nie jest kraj do inwestowania! a jak już obcy kapitał :eek: to NIE! bo nam zrujnują... albo inne badziewia wymyślą.

Tak jak było z Kasprusiem (6 wyciągów, pełne naśnieżanie i tunel!!! :eek:) a gdzie biedne świstaki :rolleyes::

ten kraj jest chory i dąży do upadłości!

nikogo nie interesuje fakt że ludzie by mieli pracę... nie trzeba by zasiłków wypłacać!

PS. ...koniec nie będę więcej bo...!!!

PS2. mam tylko nadzieje że wreszcie szczęście się obróci i te 30 baniek będzie moje! kupię DUP>>>Ą wille w Alpach i będziemy jeździć i imprezować cały sezon :biggrin:

PS3. jak pięknie pomarzyć!!! :rolleyes::

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS2. mam tylko nadzieje że wreszcie szczęście się obróci i te 30 baniek będzie moje! kupię DUP>>>Ą wille w Alpach i będziemy jeździć i imprezować cały sezon :biggrin:

Ja bym kupił kolejkę na Buczynkę. Będę jeździć na niej dookoła :D

Nie zgodze się z Wami, że problemy i opóźnienia są spowodowane tym, że TMR nie jest polską firmą. Richter był polski (śląski, ale polski), a mimo tego nic nie zbudował, bo najpierw problemy z gruntami, a potem z kasą. Problem mają wszystkie urzędy, które nie chcą pomóc inwestorom, tylko im przeszkodzić.

Lasy państwowe, to "państwo w państwie". Póki się nie wywali stamtąd leśnych dziadków, to nic się nie zmieni.

Edytowane przez leitner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Nie zgodze się z Wami, że to że ...

hej do matury się szykujesz a tu takie że to że :biggrin: ja to juz zapomniałem jak się piszę po polskiemu ale Ty :biggrin:

PS. bo nie dostaniesz wejściówki w Alpach :stupid:

PS2. Łał a z tymi urzędami... to właśnie o nich piszę!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej do matury się szykujesz a tu takie że to że :biggrin: ja to juz zapomniałem jak się piszę po polskiemu ale Ty :biggrin:

Dzięki! Na początku nie zauważyłem. Już poprawione. Jeszcze rok został do "wyroku" :wink: Całe szczęście na żadne humany się nie wybieram :biggrin:

PS. bo nie dostaniesz wejściówki w Alpach :stupid:

Ważne, żebym na Chopka miał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy problemem byl pan R.:)

Chyba nie do końca (nie mówię, że był czysty). Postawił nawet fundamenty krzesełka i poprawił naśnieżanie.

moze k. wpadnie na pomysl zeby zaanektowac Chopok zielonymi ludzikami:D

Nie wiem czy zauważyłeś, ale oni się nie lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja w tym temacie dziwnie się zapętla co parę miesięcy:cool::

Mam nadzieję że za 4 lata ośrodek będzie hulał na całego, z nowymi wyciągami, poszerzonymi trasami, poprawionym naśnieżaniem, połączoną dwustronnie górą.

Półki co miło będzie jeżeli na przyszły sezon zrobią zbiornik i naśnieżanie na dużej ilości tras, bo w Szczyrku najbardziej brakuje śniegu. Jak będzie śnieg to będzie pięknie, bo trasy są najlepsze w Polsce:applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...