Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 16/17


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

na majówkę pewnie zwalą się tłumy, ale popatrzeć w monitor też miło (oczywiście w skręcie :wink:) Juz rodzinie zapowiedziałem że przyszły sezon otwieramy wraz z pierwszym śniegiem, bo zawsze tak jakoś zwlekam do ferii a później szybko zima sie kończy i takie obrazki oglądam zza biureczka. Nawet jakbym miał na Szczęśliwicach jeździć to nie odpuszczę :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam , było zacnie :biggrin:...
Zacnie było, ale że myśmy się nie spotkali????!!!!!!:biggrin:Najlepiej, że widziałem gostka podobnie jeżdżącego i sobie myślę może Aklim, ale jakoś się nie spiknęliśmy.Miałem bardzo mało czasu niestety i musiałem jak Kopciuszek o północy znaczy się w południe uciekać na dół.Na schodkach gdzieś straciłem zresztą rękawiczki. Na szczęście nie bucik :biggrin::wink:Niestety pokój był do 13.00Ale od początku.Obudziłem się dzisiaj o 6.00 i co zobaczyłem?

20160428_070443.jpg

Nie było innej opcji jak jechać na górę.To co tam zastałem.....

GOPR1276.jpg

GOPR1291.jpg

P1020960.JPG

P1020962.JPG

Takich warunków się na koniec kwietnia nie spodziewałem.Jeździło się "malinowo".I na koniec ciekawostka. Przyjechaliśmy do Zakopca 26.04.2016 i jeszcze udało się na koniec dnia wjechać do góry żeby choć zobaczyć....Wtedy zresztą plany były - jeżdżenie 27.04.2016. Niestety aura nie pozwoliła.Ale wracając do jazdy w górę, na pośredniej widzieliśmy takie cudo :smile:

Clipboard01.jpg

Pozdrawiam wszystkich i zalecam celem uspokojenia w innych tematach wyjazd na narty.Przy tej ilości śniegu do 08.05 pociągną bez problemu.

20160428_070443.jpg.8f90c163339fb0f15d6161d8632416a7.jpg

GOPR1276.jpg.85271ce44f9a930fdfd5dc4ec539c0e3.jpg

GOPR1291.jpg.d2b38ae4e0656420321c52c7ce952fa2.jpg

P1020960.JPG.f5751ce18129bce671847902cb02eef6.JPG

P1020962.JPG.63c618f9f29abc37a51ea8451c6e1449.JPG

Clipboard01.jpg.1a297aedca05d738395c6266f483afa1.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pytanie w tym watku... ale zastanawiamy sie nad Kasprowym jutro... jak faktycznie trudna jest ta trasa?

Rozumiem ze na start trawers i scianka, potem w miare szeroko i nie za stromo - a potem waski dojazd do krzeselka?

Skoro teraz pada, czy jest szansa na wyratrakowanie na jutro?

Jak szybko robia sie muldy?

Dziekuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pytanie w tym watku... ale zastanawiamy sie nad Kasprowym jutro... jak faktycznie trudna jest ta trasa?

Rozumiem ze na start trawers i scianka, potem w miare szeroko i nie za stromo - a potem waski dojazd do krzeselka?

Ścianka stroma, ale później się robi szeroko i dosyć płasko (niebieska trasa). Dojazd wąski, ale wcześniej jest kilka wariantów trasy.

Póki są warunki to jedź :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pytanie w tym watku... ale zastanawiamy sie nad Kasprowym jutro... jak faktycznie trudna jest ta trasa?

Rozumiem ze na start trawers i scianka, potem w miare szeroko i nie za stromo - a potem waski dojazd do krzeselka?

Skoro teraz pada, czy jest szansa na wyratrakowanie na jutro?

Jak szybko robia sie muldy?

Dziekuje !

Jak to często się słyszy... góry nie uciekną, stały tutaj 1000lat temu to i za rok będą.

A ja Ci powiem, że to nie prawda :P góry się sypią! co chwile jest jakiś spory obryw! kilka dni temu rozleciał się Kościelec (przy okazji wywołał sporą lawinę).

Nie trać życia! :) nie wiadomo co będzie jutro! :P może TPN zamknie wyciągi PKL i już nie będziemy jeździć :P. Korzystaj póki można i taki warun się zrobił na majówkę! :D to może być całkiem udane zakończenie sezonu! miłe jak jajko niespodzianka :)

*post ma charakter żartu :P ale zawiera częściowo prawdziwe informacje :P informacja w celu uniknięcia nieporozumienia :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aklim, byłeś pewnie zmuszony wjechać kolejką :wink: ....
Trzeba było piniądz odżałować , bo chciałem być na górze jak najwcześniej , czyli wyjazd pierwszym wagonikiem :smile: .Szkoda , że nie spotkałem się z Piotrem , ale też nie dawałem nic znać wcześniej , bo mój wyjazd ważył się wczoraj do późnych godzin wieczornych , ale nie żałuję :biggrin:Co do warunków , to na trasie wyglądało to bardzo dobrze , natomiast ja głównie uskuteczniałem przywyciągowy FR czyli zjazdy z Beskidu . Na koniec zjechałem przez Goryczkową do samych Kuźnic , a sam zjazd z Pośredniego Goryczkowego

20160428_122350 (Large).jpg

to prawdziwa PETARDA - mój najlepszy śnieg tego sezonu :angel: .

57da84fa4d60e_20160428_122350(Large).jpg.78f6c22b5ef1d4d8f0a75488455c33ae.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazja info i fotka z skitury.fora.pl

Beskid

lb0000.JPG

jak widać trzeba uważać po takim opadzie, zresztą mamy 3 lawinową!

ładnie zorane :) ,

a ta lawina zeszła dosyć wcześnie rano , jak Beskid jeszcze nie był tak zryty , powierzchniowo była nawet spora , ale dosyć "płytka" i na szczęście nic nikomu się nie stało .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że nie spotkałem się z Piotrem ...

Ja również żałuję, ale co się odwlecze .......

Dziś i tak nie było by czasu pogadać bo z kumplem byliśmy jak po ogień.

Dosłownie jak "harty", żeby tylko pojeździć.

Nie mniej widziałem, że na tych łopatach posuwałeś bardzo ładnie.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Dosłownie jak "harty", żeby tylko pojeździć.

a dzisiaj można się było wyjeździć

Nie mniej widziałem, że na tych łopatach posuwałeś bardzo ładnie.

już byłem przekonany , że bidulki ( Volkle Shiro ) cały sezon przestoją w garażu , a tu taki fart , że końcem kwietnia w końcu je przetestowałem , warun dla nich był dzisiaj perfekt :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...