Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 17/18


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie interesuje czy mróz będzie na wschodzie, północy czy tylko na południu. Chodzi o normalną zimę którą jeszcze niedawno widziały modele i to w całej Polsce przy temp około -10 nocą. Jesli normalna zima dla Ciebie to okolice 0 stopni to przepraszam. Ja  i większość tutaj czeka na normalniejszą zimę tyle że takowa może nie nadejść...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima w Polsce!!!

Zawody FC Okrągłe koło Wydmin Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskie 06.01. odwołane

Zawody FC Szelment Mistrzostwa Podlasie i Litwy 07.01 odwołane

Zawody FC Parchatka Mistrzostwa Lubelskie 14.01 odwołane

Zawody AMP Czorsztyn Ski 07.01 odwołane

Zawody AMP Złoty Groń 06.01 odwołane

Zawody AMP Czantoria 04.01 odwołane

Zawody Mistrzostwa Beskidów Lekarzy Stożek Wisła 07.01 odwołane

Zawody Skitourowe Szczyrk 06.01 odwołane

Co będzie dalej nie wiadomo. Tak ma wyglądać zima w Polsce ? Wszystkie Zawody odwołane z powodu braku śniegu ( wszystko jedno jakiego, sztucznego czy naturalnego) lub bardzo małej pokrywy ( brak możliwości wkręcenia tyczek)

Na Dolnym Śląsku praktycznie tylko Zieleniec i Czarna Góra ma przyzwoite warunki narciarskie, a dobijamy już do końca pierwszej dekady stycznia. Wg mnie to dramat!!! a nie zima....

Edytowane przez marionen
  • Like 4
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marionen napisał:

Zima w Polsce!!!

Zawody FC Okrągłe koło Wydmin Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskie 06.01. odwołane

Zawody FC Szelment Mistrzostwa Podlasie i Litwy 07.01 odwołane

Zawody FC Parchatka Mistrzostwa Lubelskie 14.01 odwołane

Zawody AMP Czorsztyn Ski 07.01 odwołane

Zawody AMP Złoty Groń 06.01 odwołane

Zawody AMP Czantoria 04.01 odwołane

Zawody Mistrzostwa Beskidów Lekarzy Stożek Wisła 07.01 odwołane

Zawody Skitourowe Szczyrk 06.01 odwołane

Co będzie dalej nie wiadomo. Tak ma wyglądać zima w Polsce ? 

O co kaman Mario, od połowy grudnia zima w najlepsze, święta były bajkowe a ty piszesz że śniegu ni ma😨 aha to wszystko wina HALNEGO😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Co będzie dalej nie wiadomo. Tak ma wyglądać zima w Polsce ? Wszystkie Zawody odwołane z powodu braku śniegu ( wszystko jedno jakiego, sztucznego czy naturalnego) lub bardzo małej pokrywy ( brak możliwości wkręcenia tyczek)

...i taka jest prawda o tegorocznej zimie, chociaż jednak liczę na 12-20 dni  mroźnych w naszych górach  tj.ze średnią dobową poniżej zera i z dużo lepszymi warunkami na beskidzkich i sudeckich stokach. To co pisze Mamad to w dużej części lawirowanie faktami, półprawdy, ,

Często przyjmuje ton mentorski a ma raptem 30 lat. Nie wszystkie jego posty takie są,ale cześć z nich przypomina hejt. Chłop  nie znosi krytyki i nie potrafi przyznać się do błędnych prognoz naginając fakty. Nie będę już czytać jego prawd objawionych . Ignoruję cię kolego Mamad.Jest taka opcja na Forum.

  • Like 2
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mamad napisał:

Przecież to zadna nowość. Mamy styczeń i zimy nie będzie. Osrodki raczej będą się zamykać w styczniu i tyle. W grudniu się otwierały. Teraz każdy pewnie chciałby zamienić styczeń z grudniem i flustracja. Wszystko na ten miesiąc raczej będzie odwołane. W góry wróci na chwilę o znów atlantyk. Z tym się trzeba pogodzić i czekać do lutego. Warszawa musi skończyć ferie i tyle.

Żadna nowość to taka że zimy nie ma od grudnia. A no przepraszam jest ale kalendarzowa. Więc zimowy grudzień się nie sprawdził. Więc skończmy to zaklinanie rzeczywistości ze zima ma sie dobrze. Tylko i wyłącznie na Kasprowym! Reszta ośrodków ledwo ledwo a dopiero początek stycznia. 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, janek57 napisał:

i taka jest prawda o tegorocznej zimie, chociaż jednak liczę na 12-20 dni  mroźnych w naszych górach  tj.ze średnią dobową poniżej zera i z dużo lepszymi warunkami na beskidzkich i sudeckich stokach.

Oby, bo od 5 lutego jestem w Krynicy. Szkoda tylko, że nie wszystkie dzieciaki mogą z rodzicami wyjechać w góry (już nieważne, czy ze śniegiem, czy bez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, janek57 napisał:

Często przyjmuje ton mentorski a ma raptem 30 lat. Nie wszystkie jego posty takie są,ale cześć z nich przypomina hejt. Chłop  nie znosi krytyki i nie potrafi przyznać się do błędnych prognoz naginając fakty. Nie będę już czytać jego prawd objawionych . Ignoruję cię kolego Mamad.Jest taka opcja na Forum.

Dokładnie. Żałosny koleś który myśli że jest znawcą, i za wszelką chce udowodnić że ma racje, a jeśli jej nie ma to udowadnia że był bardzo blisko. Haha.
Również dodany do ignorowanych. Może przez to zima w końcu przyjdzie. 

Tymczasem w Nowym Sączu +14. (Przez ostatnie 3 tygodnie temp nie schodziła poniżej +10 w ciągu dnia - może z wyjątkiem 2 dni) 
Warunki w Beskidzie Sadeckim marniuteńkie. Jedynie w Krynicy działają Słotwiny - z przetarciami i kamieniami, Jaworzyna też bez szału. Wierchomla jedna trasa z przetarciami. 

No ale zima jest przecież udana!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelb91 napisał:

Tymczasem w Nowym Sączu +14. (Przez ostatnie 3 tygodnie temp nie schodziła poniżej +10 w ciągu dnia - może z wyjątkiem 2 dni) 
Warunki w Beskidzie Sadeckim marniuteńkie. Jedynie w Krynicy działają Słotwiny - z przetarciami i kamieniami, Jaworzyna też bez szału. Wierchomla jedna trasa z przetarciami. 

Bajkowo, bajkowo.

Jak pisałem powyżej - od 5 lutego jestem w Krynicy. Jak im idzie na okolicznych stokach z naśnieżaniem, jeżeli pojawią się do niego warunki? Mam na myśli Słotwiny, Jaworzynę, Wierchomlę, Tylicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra...do 23.01 ani widu ani słychu zimy... :/

https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/prognoza,45/pogoda-na-16-dni-kropla-chlodu-spadnie-na-polske,250105,1,0.html

Tak ciepłego stycznia chyba nikt się nie spodziewał... ja na pewno... :/ 

Pozostaje nadzieja że nagle wszystkie prognozy wywróci jakiś front...

Przetrwać mogą nieliczne stacje w PL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okolice Wyszkowa -9. Mam nadzieje że w Szczyrku choć troche na minusie

Niestety nie, a może dla mnie na szczęście ;) pada deszcz widoczny na kamerze przy dolnej stacji COS. Od jutra może sypać do woli, ale dziś wolałbym żeby jeszcze wstrzymało się z opadami białego. Za to na górze sypie białym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...