Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, marekbtl napisał:

A o takich widokach w kwietniu to chyba możemy zapomnieć, 3 kanapy, 10 osób, no trudno się było do kogoś dosiąść aby zabić czas rozmową.

pozdrawiam

72EFB210-9174-46B0-9EC8-514A9989B2E6.thumb.jpeg.01bb3553f8bbc0a7e3fc4caaeaa01156.jpeg45A7126A-FA25-4AD4-A5CE-6EC7318C0620.thumb.jpeg.e321d2b13292b8f45569bcad044334e2.jpeg

Ja byłem ostatniego dnia działania Białki. Było super, ludzi prawie wcale. Nie wierzyłem, że zamykają bo warunki były świetne. Jednak kręcenie tej infrastruktury to był majątek na tamte czasu. Na kolrjny to byłaby darnoszka. Skrócenie sezonu to także dramat dla hoteli, restauracji i calego przemyslu narciarskiego żyjącego z ośrodka. Jeśli gestorzy ośrodków narciarskich nie dostaną wsparcia na koszty energii, to będą otwarci na świeta, sylwestra i ferie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krakus81 napisał:

Ja byłem ostatniego dnia działania Białki. Było super, ludzi prawie wcale. Nie wierzyłem, że zamykają bo warunki były świetne. Jednak kręcenie tej infrastruktury to był majątek na tamte czasu. Na kolrjny to byłaby darnoszka. Skrócenie sezonu to także dramat dla hoteli, restauracji i calego przemyslu narciarskiego żyjącego z ośrodka. Jeśli gestorzy ośrodków narciarskich nie dostaną wsparcia na koszty energii, to będą otwarci na świeta, sylwestra i ferie. 

Cześć

No to zdjęcia z ostatniego dnia, to chyba nie mogliśmy się znaleźć w tym tłumie. Ja w końcu dorwałem 2 gości z Nowego Targu, bo na kanapie w samotności to przemyślałem całe swoje życie i połowę Żony :)

pozdrawiam

ps. Taki zajebisty gość w babskich nartach w gwiazdki z malowanym fantazyjnie napisem Atomic - to byłem ja ;)

IMG_1341.thumb.jpg.f19ae99d65d1210d1d597bc38069a3b9.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marekbtl napisał:

A o takich widokach w kwietniu to chyba możemy zapomnieć, 3 kanapy, 10 osób, no trudno się było do kogoś dosiąść aby zabić czas rozmową.

pozdrawiam

 

Godzinę temu, Krakus81 napisał:

Ja byłem ostatniego dnia działania Białki. Było super, ludzi prawie wcale. Nie wierzyłem, że zamykają bo warunki były świetne. Jednak kręcenie tej infrastruktury to był majątek na tamte czasu. Na kolrjny to byłaby darnoszka. Skrócenie sezonu to także dramat dla hoteli, restauracji i calego przemyslu narciarskiego żyjącego z ośrodka. Jeśli gestorzy ośrodków narciarskich nie dostaną wsparcia na koszty energii, to będą otwarci na świeta, sylwestra i ferie. 

Jak już tak wspominamy. W kwietniu jeździłem tam przy takich temperaturach (to nie pomyłka).

Wczoraj.jpg

I te tłumy na stoku.

Przygotowanie-tras-3.jpg

A jak stoki rano były zrobione.

Wczoraj-trasa.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w napięciu na cenniki karnetów w okolicznych stacjach narciarskich.

Wczoraj stacja w Rytrze poinformowała że trwają prace przygotowawcze do sezonu narciarskiego. Wyciąg ma działać.

Dzisiaj podali informację o nowej cenie (obowiązującej od jutra) wynajmu hali tenisowej która znajduje się na parkingu.
Zmiana kwoty z 45zł za godzinę na 80zł za godzinę (+77,77%).

Czekamy na cennik zimowy...

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ceny wszędzie pójdą do góry,oczywista oczywistość

Wczoraj rozmawiałem z kierownictwem Czantoria...no niestety to że sezonowy za który  płaciłem rok temu 499zl pójdzie do góry to było pewne (akceptował bym i 100 procent w górę) Ale na razie zarząd się zastanawia czy ogólnie takowy rodzaj skipasu będzie dostępny na Black Friday.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzyna Krynicka chwali się  nowymi dobrodziejstwami pozornymi /nowa szóstka/ i rzeczywistymi /publiczny slalom z pomiarem czasu na trasie nr 2/.

Nic niestety nie piszą,po ile te beneficja...

https://jaworzynakrynicka.pl/wydarzenia/aktualnosci/nowosci-w-nadchodzacym-sezonie-narciarskim

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czekałem cierpliwie na ceny słowackich ośrodków narciarskich na zbliżający się sezon w porównaniu np. do Pingwina. Jedna z pierwszych wyskoczyła leżąca tuż przy naszej granicy Bachledova. Wielkość stacji nieporównywalna z każdym Pingwinem, okoliczności przyrody również o niebo lepsze. Cena 239 euro czyli po dzisiejszym kursie ok 1160 zł. Pigwin chyba 1599 zł. 

https://bachledka.sk/produkt/sezonny-skipass-bachledka-dospely-2022-2023-predpredaj-kopia

Wypada dodać, że oferta ograniczona chyba do pierwszych 500 sztuk. 

Edytowane przez tresor
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
10 minut temu, sman napisał:

Skipass sezonowy normalny 1900 zł ( w przedsprzedaży 1600)

a ulgowy 1550 zł (w przedsprzedaży 1300).

Rok temu normalny kosztował 1000 zł. Podwyżka o 90 %.

..i niestety znowu sezonówka PKLu bez Jaworzyny.A strona Jaworzyny bez cennika...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lski@interia.pl napisał:

..i niestety znowu sezonówka PKLu bez Jaworzyny.A strona Jaworzyny bez cennika...

W zeszłym sezonie mieli mieć swoją sezonówkę, oczywiście nie było...

Edit: Patrzę teraz i jest jednak wpisana Jaworzyna.

Edytowane przez pawelb91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawelb91 napisał:

W zeszłym sezonie mieli mieć swoją sezonówkę, oczywiście nie było...

Edit: Patrzę teraz i jest jednak wpisana Jaworzyna.

Czyżbym już tak niedowidział?ZAKOPANE; SZCZAWNICA; ZAWOJA; MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lski@interia.pl napisał:

Czyżbym już tak niedowidział?

Tak podają:
 

  • Jeden użytkownik może zakupić max 1 karnet.
  • Każdy SKIpass Sezonowy jest indywidualny. Personalizacja następuje w momencie podania danych podczas zakupu karnetu.
  • Z karnetu można korzystać w Ośrodkach: Jaworzyna Krynicka, Góra Żar, Mosorny Groń, Palenica, Gubałówka, Gąsienicowa, Goryczkowa oraz Kasprowy Wierch (nie zawiera wyjazdu koleją linową na Kasprowy Wierch - rezerwacja wjazdu i dopłata za miejscówkę 35 zł)
  • Karnet zachowuje ważność podczas trwania sezonu narciarskiego dla każdego z Ośrodków w których obowiązuje.
  • Zakupiony karnet należy odebrać w SKIpassomacie przy dolnej stacji za pomocą kodu z SMS.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...