Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, nikdob napisał:

To może najlepiej tramwaj linowy między szczytem Jaworzyny a wieżą widokową, bez podpór = bez wycinania lasu, bez naśnieżania :D. Funkcjonalność taka jak Gaisjochbahn z tych, które znam ale pewnie jest więcej takich po prostu łączących dwa ośrodki w jeden. 

Proponuję kolejkę z Whistler Peak 2 Peak 

maxresdefault.thumb.jpg.1d113de5478495e83b1116502b0b968d.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lski@interia.pl napisał:

Dowiedziałem się nieoficjalnie,że ruszą lada moment,choć nie ogłaszają,prawdopodobnie w sobotę...

Myślałem że bardziej realne na przyszły weekend. Ich system potrafi zdziałać cuda to wiadome.
Wczoraj jeszcze w było widać ziemię i cienką warstwę śniegu.
Dzisiaj w Krynicy mgiełka mrozowa i śnieżą, góra Jaworzyny w słońcu więc cieplej. W Sączu cały dzień słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super widomość, też stawiałem na ten weekend patrząc jak dzisiaj intensywnie świeżą.

Czy ktoś wie co się dzieje z drugimi słotwinami? Strona nie działa, FB nie mogę znaleźć, a naśnieżać nawet nie próbują. Czyżby to miał być ostatni rok tej stacji? Oczywiście nie życzę właścicielowi źle, ale prawdę mówiąc liczę, że w pewnym momencie zdecyduje się dołączyć do wspólnego karnetu ze Słotwinami od Pingwina. 

slotwiny_cam_9eda48-a390f13aa441735d9470

skywind_cam_8ee981-fc1136fea0f0de537517f

Edytowane przez Przemekc1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemekc1 napisał:

Czy ktoś wie co się dzieje z drugimi słotwinami? Strona nie działa, FB nie mogę znaleźć, a naśnieżać nawet nie próbują. Czyżby to miał być ostatni rok tej stacji? Oczywiście nie życzę właścicielowi źle, ale prawdę mówiąc liczę, że w pewnym momencie zdecyduje się dołączyć do wspólnego karnetu ze Słotwinami od Pingwina. 

I tak widzę że sukces bo stoją armatki na dolnej części stoku, wczoraj jeszcze nie było. 
U nich ruch to głównie święta i ferie, po aktualnych decyzjach nie zdziwię się jeśli zastanawiają się czy w ogóle śnieżyć...
Liczyłem na jazdę w tym sezonie tam, bo jednak ciekawiej i korzystniej niż na Arenie, ale czy się doczekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelb91 napisał:

I tak widzę że sukces bo stoją armatki na dolnej części stoku, wczoraj jeszcze nie było. 
U nich ruch to głównie święta i ferie, po aktualnych decyzjach nie zdziwię się jeśli zastanawiają się czy w ogóle śnieżyć...
Liczyłem na jazdę w tym sezonie tam, bo jednak ciekawiej i korzystniej niż na Arenie, ale czy się doczekam...

Zdecydowanie wolę u Tabaszewskiego, bo trasa przełamana i przez to ciekawsza (szczególnie ta po prawej od wyciągu, patrząc z góry). No i mniej ludzi. On zawsze oszczędza na śnieżeniu, więc w tym sezonie chyba ma dylemat. Ja trzymam kciuki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JC napisał:

Najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Beskidzie Sądeckim Słotwiny Arena, w sobotę 28 listopada, inauguruje sezon narciarski 2020/2021. Sprzyjająca aura od kilku dni umożliwiała pracę sytemu naśnieżania, dzięki któremu przygotowana została główna trasa.

Więcej tutaj>>

"Najnowocześniejszy" zachęcił mnie do sprawdzenia. Trasa 1000-1200 metrów, z górnej stacji widać metę zjazdu. No istny majstersztyk. Mogą rywalizować...z Kamieńskiem. To ja już poczekam jak otworzą się normalne, mało nowoczesne ośrodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ski89 napisał:

"Najnowocześniejszy" zachęcił mnie do sprawdzenia. Trasa 1000-1200 metrów, z górnej stacji widać metę zjazdu. No istny majstersztyk. Mogą rywalizować...z Kamieńskiem. To ja już poczekam jak otworzą się normalne, mało nowoczesne ośrodki.

Aż się prosi o komentarz. Gdzie masz taki wypinany, z kopułami ochronnymi, wyciąg krzesełkowy? W Kamieńsku? Gdzie masz taki system naśnieżania? Gdzie masz takie zaplecze techniczne( przebieralnia, wypożyczalnia, kible, serwis, knajpa, parking, bramki, ratraki).  Stok jaki jest, każdy widzi. Natura trochę poskąpiła, trudno, ale reszta na porządnym poziomie. Po co ta krytyka nowicjuszu, co  żółć się ulała. 

Edytowane przez Bumer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bumer napisał:

Aż się prosi o komentarz. Gdzie masz taki wypinany, z kopułami ochronnymi, wyciąg krzesełkowy? W Kamieńsku? Gdzie masz taki system naśnieżania? Gdzie masz takie zaplecze techniczne( przebieralnia, wypożyczalnia, kible, serwis, knajpa, parking, bramki, ratraki).  Stok jaki jest, każdy widzi. Natura trochę poskąpiła, trudno, ale reszta na porządnym poziomie. Po co ta krytyka nowicjuszu, co  żółć się ulała. 

Wiem, dziwny jestem. Już tak mam, że na narty jadę, żeby pośmigać na fajnych trasach. Wypinanie, kopuły, naśnieżanie, przebieralnie, parkingi i inne duperele nie mają znaczenia dla mnie. Ma być piękna widokowo, urozmaicona terenowo, długa trasa. Tylko tyle i aż tyle. Jak wolisz siedzieć w ciepłej przebieralni albo co 2 minuty odbijać się od bramki wyciągu na 800 metrowej trasie, a potem grzać tyłek na kanapie - OK.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega pojawił się tutaj by szukać dziury w całym. Obiektywnie patrząc to jest to najnowocześniejszy ośrodek w Beskidzie Sądeckim i tyle. Czy trasy komuś odpowiadają to już jest całkiem inna sprawa. Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem gdzie niby w tej wiadomości jest coś nieprawdziwego, nie piszą tam nic jakoby mieli najdłuższe trasy w regionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ski89 napisał:

Wiem, dziwny jestem. Już tak mam, że na narty jadę, żeby pośmigać na fajnych trasach. Wypinanie, kopuły, naśnieżanie, przebieralnie, parkingi i inne duperele nie mają znaczenia dla mnie. Ma być piękna widokowo, urozmaicona terenowo, długa trasa. Tylko tyle i aż tyle. Jak wolisz siedzieć w ciepłej przebieralni albo co 2 minuty odbijać się od bramki wyciągu na 800 metrowej trasie, a potem grzać tyłek na kanapie - OK.

No dziwny! Jak można nowoczesność utożsamiać z długością trasy? Dziwne rzeczy się dzieją na moich oczach. Wiesz co? Fura z dyszlem i koniem jest nowoczesnym środkiem lokomocji bo dłuższa niż Porsche 911!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku pobytu z dziećmi lub dla początkujących, Arena jest w zupełności wystarczająca. Bardziej wprawny narciarz może się po paru godzinach znudzić, no ale warunki terenowe są jakie są, nikt góry nie dosypie. Dobrze że zaplecze jest  dobre i można spokojnie zorganizować sobie przerwę na odpoczynek, serwis czy ..... skorzystanie z toalety. Piszę o tej toalecie, bo ja pamiętam jak chodziło się tam w krzaki. Pamietam przyczepy campingowe robiące za bar. Pamietam drałowanie z nartami pod górę od parkingu przy ul. Słotwińskiej, a śniegi wówczas nie były takie liche jak dziś. W tej stacji niczego mi nie brakuje, po prostu jest to wzorowo urządzona stacja. Pewnie że trasy bez porównania gorsze niż na Jaworzynie, no ale jak pisałem, góry nikt nie dosypie.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...