Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 22/23


Rybba7

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo i gdzie ściągano awaryjnie w sobotę?

Cytat

W sobotę w godzinach porannych doszło do awarii dwóch kolei linowych w jednym z ośrodków narciarskich. Na miejsce wyruszyły 3 samochody z ratownikami z CSR Szczyrk oraz ratownicy z kilku sekcji operacyjnych - łącznie 20 osób. Na szczęście pracownikom kolei udało się uruchomić tryb awaryjny i ewakuować pasażerów, wobec czego odwołano zespoły ratowników. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czantoria 

Już jutro tj. 21.12.22 r. RUSZA Trasa numer 1 czerwona o długości 1900 m

Póki co, obie trasy narciarskie (czerwona oraz górny odcinek trasy niebieskiej) czynne będą w godzinach 08:00 - 15:00.

Uruchomienie jazdy wieczornej uzależnione będzie od pogody i warunków panujących na trasach. Będziemy Was informować na bieżąco.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo się rzekło, a więc Beuthensteinhorn.

Warunki bdb. Bardzo twardo, bardzo twardo i jeszcze raz to samo. Świetnie przyygotowany stok, mini odsypy ale mini. Córka do szkółki a tata odświeżyć narty. Szkółka mocno ogarnięta, polecam. Z uśmiechem i bez owijania w bawełnę. Na pierwszej lekcji jeździmy wyrwijajkiem.

Ogolnie wygląda to tak z gory:

20221220_174104.thumb.jpg.df59e11300261ca39c2d1198d54f990b.jpg

oraz tak z dołu:

20221220_175728.thumb.jpg.77f67a0dab9e9c7ddfdd7efeac953cc9.jpg

  • Like 9
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lexi napisał:

Kurcze..nie wiem gdzie jechać jutro ..jakoś nie mam nuty :(

Cześć

Ty to masz dylemat, ja pierdykam. Panie my tu Polskę budujemy przykładnie, harujemy w pocie czoła, a Ty z takim tekstem. Widzisz i nie grzmisz. Ja może w czwartek się urwę. Litwinka chyba, jeśli nie to pewniak, ale nie wiem - wspólnik miał stan przedzawałowy i wszystko jest na mojej głowie. Jak coś, to miłego szusowania życzę.

pozdrawiam

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Rybba7 napisał:

Pytanie, czy jakikolwiek z stoków na Podhalu ratrakuje przed jazdą wieczorną?

Z tego co pamiętam Białka zostawia to „pole bitwy” do samego końca…

Niestety ale nie ratrakuje nikt i wątpię aby w tym roku się to zmieniło. Górale nie będą wydawali kasy na paliwo do ratraków. Wieczorem turysta ma zostawiać kasę w karczmach.

Najbliżej takie atrakcje chyba w Myślenicach, które tak zresztą jeszcze nie działają, a nawet jak zaczną działać, to pewnie nie od razu z jazdami wieczornymi. Wydaje mi się, że coś w tamtym roku działo się w tej kwestii na Mosornym Groniu, ale może tylko mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tresor napisał:

Niestety ale nie ratrakuje nikt i wątpię aby w tym roku się to zmieniło. Górale nie będą wydawali kasy na paliwo do ratraków. Wieczorem turysta ma zostawiać kasę w karczmach.

Najbliżej takie atrakcje chyba w Myślenicach, które tak zresztą jeszcze nie działają, a nawet jak zaczną działać, to pewnie nie od razu z jazdami wieczornymi. Wydaje mi się, że coś w tamtym roku działo się w tej kwestii na Mosornym Groniu, ale może tylko mi się wydaje.

Myślenice ratrakują miedzy jazdami ...Mosorny na razie tylko ratrakuje...a może nawet nie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grimson napisał:

Ja tu się szykuje jutro na rozpoczęcie sezonu na nocnych w CG, a tu zapowiadają mocne deszcze…biednemu zawsze wiatr w oczy.

Odpuść. Znak. Ja w tym jestem dobry. Dziś zamiast do Szklarskiej do Skierniewic... pozdrawia naczelny miekkiszon forum. PS mokro i wiatr do 70 tyle Szklarska w temacie.

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Jaworzyna Krynicka dzisiaj, aut sporo, ludzi na stoku mało. Warunki idealne, równo, gładko a śnieg zadziwiająco szybki... 

Wiem, że Ty to zwykle na sportowo i w ogóle, ale jak tam nowa kanapa? Wszyscy przerzucili się z gondoli na nowe cudo i katują trasę wzdłuż niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...